Da li upozoravate ili ne, i je li to bitno?

Од кад ми се десило да се госпођица толико изненадила због изненадне ејакулације, да се гушила два минута,

од тад увек упозоравам.

Не мора директно упозоравање.

Довољне су конклудентне радње којима је могуће закључити да следи ерупција.
 
e to je dzentlmen..skidam kapu :kpozdrav:
Nije brate dzentlmen, nego gde ona da dozivi moje valove orgazama i nektar moje pozude? To su tako retke osobe poput deteleine s 4 lista.
Cus da upozoravam nekoga? Ko da isparkiravas polovni kombi. Moze jedino da mi kaze: ljubavi, boze moj, apolone moj, reci mi kad ces da skupim svaku kap kao rosu, mednu, zlatnu od Sunca u pustinji.
Ovako? Nije to za nju :cool:
 
Nije brate dzentlmen, nego gde ona da dozivi moje valove orgazama i nektar moje pozude? To su tako retke osobe poput deteleine s 4 lista.
Cus da upozoravam nekoga? Ko da isparkiravas polovni kombi. Moze jedino da mi kaze: ljubavi, boze moj, apolone moj, reci mi kad ces da skupim svaku kap kao rosu, mednu, zlatnu od Sunca u pustinji.
Ovako? Nije to za nju :cool:
znaci sebican z:mrgreen:
 
Dakle, motiv za temu je jedna koje me pitala kad ću da svršim, da je upozorim da može da pljune.
To me napalio da je ne upozorim Č:P
Dakle, kako se odnosite prema tome, i kakva su vam iskustva?
nisam imao gutačice...dal sam nalećivao na gadežljive ili toga ima samo na filmovima ne znbam, al eto...nema gutanja
a i nije mi bitno dal će da guta il pljune sve dok oće da puši
par puta sam na filmovima za odrasle video ona mu puši on je posle ljubi...bljak...odvratno
 
napravim facu i sve joj je jasno...a da dodam malo i audio efekata
ih kamen ih kamen ih ....


jerk eww GIF
 
nisam imao gutačice...dal sam nalećivao na gadežljive ili toga ima samo na filmovima ne znbam, al eto...nema gutanja
a i nije mi bitno dal će da guta il pljune sve dok oće da puši
par puta sam na filmovima za odrasle video ona mu puši on je posle ljubi...bljak...odvratno
Jednu sa kojom sam živeo, bila jeziva gutačica. Sama mi tražila, i obašnjavala kako namesti
grlo da hvata mlaz Č:P
 

Back
Top