Da li sumnjate da Vas neko prati i posmatra?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
336.680
Da li ste nekada doživeli da Vas neko posmatra ili tajno prati? Sama pomisao na to uznemiri svakog čoveka. Ko Vas prati, zbog čega Vas prati, šta želi od Vas, to su pitanja koja su samo po sebi izuzetno mračne prirode i mogu duboko da uznemire, potresu i ozbiljno utiču na psihu čoveka jer čovek koji se ne oseća bezbedno ne može da obavlja ni osnovne životne funkcije.

Kako reagovati ukoliko sumnjate da Vas neko tajno posmatra i prati ?
 
Ne baš, al jesam se jednom odsekla od straha. Odaaavno je to bilo. Pre 15god.
Vraćam se iz druge smene , skoro ponoć, stiže sms " uvek te vidim" tako nekako. Oladim se skroz. Utrčim u stan , zaključam, naguram stolicu. 😁
A to je verovatno trebala biti romantična poruka. :zaljubljena:
Ne bukvalna, da me vidi, nego kao ono ,u mislima. :roll:
Tad to nisam znala al kolege dale moj broj nekom smaraču i on bio uporan danima slao sms, nisam odgovarala, i tog dana krenuo poslednjim jakim oružjem na mene : romantikom . 😁 a prepodne tog istog dana slao poruku : vidim ti si fina, kao Šeherezada a ja sam kao Onur, nisam kao (pa opet neko muslimansko ime) , ja još ne znajući da su kolege dale moj br tom liku, reko gde mene od celog sveta nađe neki Turčin . A on mislio prečicom ,poređenjem sa serijom da mi objasni kakav je, al ja sam izgleda bila jedini lik u Srbiji koja nije gledala seriju Šeherezada, niti sam znala da se emituje, pa kad je napravio ta poređenja, ja reko, gotovo je, ode mi glava 😁 😀
Kasnije se situacija razrešila ....
No, htedoh reći apropo teme, nimalo nije svejedno ako vam se neko nakači, užasan je strah i osećaj, sreća te je ovo kod mene bio samo nesporazum. 😎
Ali nedelju dana i više su stizale tako nekako glupave poruke, vidim te , ovako si , onako si, znam te , bla bla , i nije svejedno. Ne znaš ko je taj ko ti šalje ni šta ti misli.
 
Poslednja izmena:
Da li ste nekada doživeli da Vas neko posmatra ili tajno prati? Sama pomisao na to uznemiri svakog čoveka. Ko Vas prati, zbog čega Vas prati, šta želi od Vas, to su pitanja koja su samo po sebi izuzetno mračne prirode i mogu duboko da uznemire, potresu i ozbiljno utiču na psihu čoveka jer čovek koji se ne oseća bezbedno ne može da obavlja ni osnovne životne funkcije.

Kako reagovati ukoliko sumnjate da Vas neko tajno posmatra i prati ?
Ako tajno posmatra i tajno prati kako da znam kako se osećam povodom toga? 😁😂 Osećam se tajanstveno. 😂
 
Da li ste nekada doživeli da Vas neko posmatra ili tajno prati? Sama pomisao na to uznemiri svakog čoveka. Ko Vas prati, zbog čega Vas prati, šta želi od Vas, to su pitanja koja su samo po sebi izuzetno mračne prirode i mogu duboko da uznemire, potresu i ozbiljno utiču na psihu čoveka jer čovek koji se ne oseća bezbedno ne može da obavlja ni osnovne životne funkcije.

Kako reagovati ukoliko sumnjate da Vas neko tajno posmatra i prati ?
Nisam ,nadam se ću preskočiti takvo bolesno iskustvo.
 
Da li ste nekada doživeli da Vas neko posmatra ili tajno prati? Sama pomisao na to uznemiri svakog čoveka. Ko Vas prati, zbog čega Vas prati, šta želi od Vas, to su pitanja koja su samo po sebi izuzetno mračne prirode i mogu duboko da uznemire, potresu i ozbiljno utiču na psihu čoveka jer čovek koji se ne oseća bezbedno ne može da obavlja ni osnovne životne funkcije.

Kako reagovati ukoliko sumnjate da Vas neko tajno posmatra i prati ?
Ovo je simptom paranoidne sizofrenije, poucila me psihijatar da to pricam na komisiji :>P
 
Ne.
Ljudi se bave svojim zivotom i okupirani su svojim obavezama.
Mala doza paranoje je evolucijski usadjena u svakom covjeku.
Jedino nesto ovako simpaticno kao sto je @kalis navela, kako se zavrsilo na kraju kalis?
Eh, puna sam ja tih priča sa stolicom na vrata, tako da kod mene manijak može samo kroz prozor da uđe 😁😀😀😀
Šalim se naravno, ali bilo je grozno nedelju dana dobijati glupave poruke tipa " ja te uvek posmatram ". Na kraju kad sam čula od koleginica za seriju Šeherezada, brzo sam sklopila kockice o čemu je reč , a i ko je u pitanju.
Kad je video da znam ko je , prestale su poruke
 
Ne ali uvek imam tu malu dozu paranoje. :eek:
20-of-the-most-evil-cats-youll-ever-see-3.jpg
 
Nema tu razlike I u jednom i u drugom slucaju radi se o paranoicnom strahu. Jer samo neko ko ima razloga da se plasi tu ima realan strah.
Dakle politicati, krimosi i slicni.
Ima razlike, da li si umislio ili te zaista neko progoni. Ako si umislio , onda je bolest, a ako je zaista činjenica da te neko proganja i prati može biti jako opasna situacija .
 

Back
Top