Da li su ženama uopšte privlačni muškarci?

Na Tinderu i Instragamu imaš možebitno veću predstavu o nekom od pukog fizičkog izgleda (e.g. obrazovanje, čime se bavi i tako dalje). I to je više od saletanja neke o kojoj baš nikakvu predstavu nemaš.

Anonimnost ima svoju prednost. Možeš da vidiš kakav je ko, bez ikakve zasene fizičkim izgledom. U većoj meri će pisati ono što zaista misle, kočnice olabave jer nema nikakvih posledica... Ima foliranata, da, ali niih lako prokužiš.
Brate, tebi je predstava o nekome sto napise:
Volim putovanja, stare stvari, budjav lebac i fensi vino?
 
Kad ono ispod italijanska keramika
On je toliko dobro izgledao da sam počela da se smejem u sebi. To je trajalo tri sekunde, vrlo brzo sam se vratila uobičajenoj doktorskoj mirnoći i završila pregled.
Doviđenja , doviđenja.
Kada je izašao , izašla sam i ja i pitala radne drugare i drugarice: Jeste videli kakav je ono tip???
Bilo samo jednom doduše.
Dakle, nema nesalomivih. :D
 
Да ли нас загледају као што ми загледамо њих, наше тело, покрете, да ли су им секси разни случајни пролазници на улици, да ли фантазирају о нама исто као што ми фантазирамо о њима..?

Жена не загледа мушкарца, већ списак онога што тај мушкарац треба да уради за њу. 😁
 
Да ли нас загледају као што ми загледамо њих, наше тело, покрете, да ли су им секси разни случајни пролазници на улици, да ли фантазирају о нама исто као што ми фантазирамо о њима..?
Жена доживљава 3 осећања према мушкарцу: равнодушност, презир и мржњу. Льубав - само за алфа-мужјаке (то jeст агресивне психопате)...
 

Back
Top