Zašto bi ženama bilo lakše da plate za seks?

Onda pozoveš komšiju jer ti se lavabo zapušio. To već znamo.

Nego, ako imaš para, gde da ga nađeš? Jel kod nas postoji tako
nešto?
Ne znam za "nas". ipak smo slepo crevo sveta. Ali, na primer imaš Toma, atraktivnog, školovanog amerikanca poljskog porekla koji se time bavi. Možeš da ga rentiraš za "lot of sex", da ti glumi dečka, da idete na večere, koncerte, šoping, šta god poželiš.

This is definitely a high class and very skillful gigolo. He is so respectful. Amazing story, one of the top ones. Ali, košta. Ne radi na sat, vikend najmanje.

1716649055580.jpeg
 
Setih se davno sam gledala neki mislim norveški film.
Žena ostala bez muža i osećala se tako neprivlačnom iako uopšte nije.. usamljeno.
Drugarice je nagovoriše da iznajmi jednog makar za jendo veče.

Ona se doterala, kupila piće, sve.. On došao, lepo pričali, čak flertovali, zgodan momak dosta mlađi od nje, ali kada je počela akcija ona to jednostavno nije mogla..
E sad, da li je problem bio što je plaćen, ili što joj pokojni muž nedostajao taj deo nisam primetila, no, eto, tako su napravili tu scenu da se on i meni svideo, tj zgodan tip, umešan sa rukama, ljubili su se baš.. I tada sam pomislila kako u tim situacijama kada si sam i jako ti treba neko, nije to loše.. Ali za to treba imati stomak takođe. Ne može to svako. Kao što ne može svako ni da ima sex bez da oseća nešto prema toj osobi.

Međutim, kada potraje neka takva veza, kada postane stalni žigolo, verujem da se i tu razviju neke emocije kod žene.
 
A ne bih o tome ni razmišljala da tu rečenicu nisam čula od
lika kome ni jedna žena pri zdravoj pameti ne bi platila za
seks. Pa prekipelo..

Onda bih ja mogla da se zarozam tako kao on. Dakle, ništa
depilacija osim par meseci preko leta. Štikle mogu u kantu.
Baš me briga kako će da ga digne, al to ima da stoji dokle
ja hoću.
A što ne kupiš lutku za 2100$ i rešiš to pitanje? Onda možeš i mustaće da puštaš, reč nema da zucne... A za samo 200$ upgradea, mogu da mu ugrade i grejanje pa mož da ga zimi iskoristiš ko ćebe...
 
Poslednja izmena od moderatora:
A što ne kupiš lutku za 2100$ i rešiš to pitanje? Onda možeš i mustaće da puštaš, reč nema da zucne... A za samo 200$ upgradea, mogu da mu ugrade i grejanje pa mož da ga zimi iskoristiš ko ćebe...
To je već rešenje za zajednički život, a ne samoza sex. Greje, a
ne hrče. Ne zvoca. Nema dosadnu familiju koju moram da dvorim
vikendom i praznicima. Ne moram da brinem šta je ručkao danas.
Da li su mu majice omalile jer pivski stomačić raste. Mogu da ga
iznajmljujem. Idealno..
 
Nisam nikada na ovu temu razmišljala, pa mi treba vaša pomoć.
Tako se često od muškaraca čuje ''lakše je platiti za seks'', dok
od žene to nikada nisam čula. I već sam čula sve muke njihove
i zašto im je teško, ali me zanima, šta žena sve ne bi morala
i šta bi sve mogla i zašto bi joj bilo lakše da plati za seks?

Počev od toga da bi seks vazda bio po mojoj volji i da bi me bilo
baš briga kako je njemu. Pa da vidimo dalje... :ceka:
Plaćaju i žene, pogotovo one koje spavaju sa ženama…
 
Nisam nikada na ovu temu razmišljala, pa mi treba vaša pomoć.
Tako se često od muškaraca čuje ''lakše je platiti za seks'', dok
od žene to nikada nisam čula. I već sam čula sve muke njihove
i zašto im je teško, ali me zanima, šta žena sve ne bi morala
i šta bi sve mogla i zašto bi joj bilo lakše da plati za seks?

Počev od toga da bi seks vazda bio po mojoj volji i da bi me bilo
baš briga kako je njemu. Pa da vidimo dalje... :ceka:
Ја нисам сигурн какве би добробити ту било за жене. Али сам мишљења да је код жена најчешће секс део комплетног доживљаја, те да готово увек ту има емотивног ангажнама. Имао сам прилике да разговарам са двојицом наших људи, који живе у Ници и тамо се баве проституцијом. Дакле, обојица професионални жиголо момци у раним тридесетим. Обојица грађени антлетски, изузетно неговани, ( ваљда је то важно за таој посао), обојица говоре по пет језика. Један је уз то пијаниста, а други свира виолину. Један је експерт за светску књижевност, а други је филозоф. Дакле, обојица изгледају одличо, познај класичну музику, веома високо и свестрано образовани, одлични саговорници, и знају језике. Претпостављам да је свакој жени задовољство да с њима проведе време, па чак и да небуде секса. Али верујем да то не долази у обзир, јер они зарађују кад је аранжман комплетан. Причали су ми да раде на дан, не на сат. Сад, ја се не разумем у мушку лепоту, али видим како су их пролазнице гледале док смо седели на тој тераси и чаврљали. У сваком случају, по гардероби, колима и понашању, рекао би да одлично зарађују. Значи посла има.
 
Nisam nikada na ovu temu razmišljala, pa mi treba vaša pomoć.
Tako se često od muškaraca čuje ''lakše je platiti za seks'', dok
od žene to nikada nisam čula. I već sam čula sve muke njihove
i zašto im je teško, ali me zanima, šta žena sve ne bi morala
i šta bi sve mogla i zašto bi joj bilo lakše da plati za seks?

Počev od toga da bi seks vazda bio po mojoj volji i da bi me bilo
baš briga kako je njemu. Pa da vidimo dalje... :ceka:
Žigolo je 5 x skuplji....jer može 3-4 x.

Tržište
 
Ја нисам сигурн какве би добробити ту било за жене. Али сам мишљења да је код жена најчешће секс део комплетног доживљаја, те да готово увек ту има емотивног ангажнама. Имао сам прилике да разговарам са двојицом наших људи, који живе у Ници и тамо се баве проституцијом. Дакле, обојица професионални жиголо момци у раним тридесетим. Обојица грађени антлетски, изузетно неговани, ( ваљда је то важно за таој посао), обојица говоре по пет језика. Један је уз то пијаниста, а други свира виолину. Један је експерт за светску књижевност, а други је филозоф. Дакле, обојица изгледају одличо, познај класичну музику, веома високо и свестрано образовани, одлични саговорници, и знају језике. Претпостављам да је свакој жени задовољство да с њима проведе време, па чак и да небуде секса. Али верујем да то не долази у обзир, јер они зарађују кад је аранжман комплетан. Причали су ми да раде на дан, не на сат. Сад, ја се не разумем у мушку лепоту, али видим како су их пролазнице гледале док смо седели на тој тераси и чаврљали. У сваком случају, по гардероби, колима и понашању, рекао би да одлично зарађују. Значи посла има.
Jeste, posla ima ko oće da radi, ako si ko Apolon i imaš minimum jednog Nobela za književnost. Al šta mi što pričamo samo 3 svecka jezika, sad da radimo?
 
Počev od toga da bi seks vazda bio po mojoj volji i da bi me bilo
baš briga kako je njemu. Pa da vidimo dalje... :ceka:
O, ludila, još mi samo to fali! :bravo:Hej, ako je neko toliko očajan da mora da kupi seks, neka plaća. Nesposoban da se upozna i poveže sa dopadljivom osobom? Neka plati.
Jasna, šokiraš me, majke mi!
Čini mi se da nismo baš toliko u equilibrium-u, ali... Šta god. Da odspavam ja još sat-dva!
 
Ja sam od onih koje bi se 100% roknule posle takvog izleta..
Meni ni muškarci koji plaćaju prostitutke nisu jasni a ne...
Kako nisu ti nisu jasni? Pa tako im je lakše. A što i mi sebi ne olakšamo
život? Pusti to šta bi bilo posle. Možda bi se roknula, a možda bi i rekla
''e što nisam ranije ovo uradila nego sam sebi komplikovala život bez
potrebe''
 
Ја нисам сигурн какве би добробити ту било за жене. Али сам мишљења да је код жена најчешће секс део комплетног доживљаја, те да готово увек ту има емотивног ангажнама. Имао сам прилике да разговарам са двојицом наших људи, који живе у Ници и тамо се баве проституцијом. Дакле, обојица професионални жиголо момци у раним тридесетим. Обојица грађени антлетски, изузетно неговани, ( ваљда је то важно за таој посао), обојица говоре по пет језика. Један је уз то пијаниста, а други свира виолину. Један је експерт за светску књижевност, а други је филозоф. Дакле, обојица изгледају одличо, познај класичну музику, веома високо и свестрано образовани, одлични саговорници, и знају језике. Претпостављам да је свакој жени задовољство да с њима проведе време, па чак и да небуде секса. Али верујем да то не долази у обзир, јер они зарађују кад је аранжман комплетан. Причали су ми да раде на дан, не на сат. Сад, ја се не разумем у мушку лепоту, али видим како су их пролазнице гледале док смо седели на тој тераси и чаврљали. У сваком случају, по гардероби, колима и понашању, рекао би да одлично зарађују. Значи посла има.
A jel su obojica rodoljubi?
 
A jel su obojica rodoljubi?
Један свакако јесте. Још је и четничке породице, како ми ј рекао. За овог другог немам појма. Нисмо стигли о тома да причамо. Него, видиш, осећам некакву тупав псеудо иронију код тебе. Немој. Глупо је и примитивно. Да би неко заиста био ироничан, потребно је да буде широк. Образован, смислен, тактичан, да има дигнитет, а пре свега да буде потпуно добронамеран. Ако бло шта од овог недостаје, то није иронија, него обично говедарско саплитање, достојно само кладионица у далеким приградским насељима. Обичан прдеж на ветру.
 
Један свакако јесте. Још је и четничке породице, како ми ј рекао. За овог другог немам појма. Нисмо стигли о тома да причамо. Него, видиш, осећам некакву тупав псеудо иронију код тебе. Немој. Глупо је и примитивно. Да би неко заиста био ироничан, потребно је да буде широк. Образован, смислен, тактичан, да има дигнитет, а пре свега да буде потпуно добронамеран. Ако бло шта од овог недостаје, то није иронија, него обично говедарско саплитање, достојно само кладионица у далеким приградским насељима. Обичан прдеж на ветру.
Ma samo mi čudno kad naiđem na tvoj komentar bez te reči u njemu :lol:

Ali ajde ok neću više :lol:
 
Ma samo mi čudno kad naiđem na tvoj komentar bez te reči u njemu :lol:
Па заивиси о теми. Родољубље се подразумева, кад је у питању политика. Болест коју смо ми имали, нико осима нас и Руса није имао, нигде у свету. И то мора да се лечи. Али ово није таква тема. Само сам се сетио тог поподнева и тог необичног сусрета.
 
Zato što im je lakše da naplate seks i trpe svakakvu krpu glumeći mu mamu zbog malo sexa...Po meni je to velika cena za loš seks i još kao misle da su zaradile...bile pametne, prodale nešto što bi dale džabe...
Sasvim se slažem da je ženama lakše da plate seks, ako već misle da je seks moguće odvojiti od osećanja...većina ne može...
 
Kako nisu ti nisu jasni? Pa tako im je lakše. A što i mi sebi ne olakšamo
život? Pusti to šta bi bilo posle. Možda bi se roknula, a možda bi i rekla
''e što nisam ranije ovo uradila nego sam sebi komplikovala život bez
potrebe''
Primarna uloga prostitutke je diskrecija; da mu se Jovana ne javi na ulici i pozdravi ga pred devojkom/zenom “gde si Mile, nema te na kafi” :lol: … izuzev ako ne pricamo o defeneriku ili nimfomanijaku
 

Back
Top