Zašto bi ženama bilo lakše da plate za seks?

Pa posle seksa i
večere
me pita što sedim na fotelji, da dođem pored njega.
Zar si zaista sedela na fotelji...a ne pored njega? :sad2:
To je bila igra koja je prosto jača od njega. Da sam se ja primila, on bi
prekinuo.

Mislim, u toj igri me još niko nije zahebao
Obicno *prepametne* osobe (koje veruju da ljudi u medjuljudskim odnosima nikad nisu spontani tj.jednostavno ono sto jesu... i u svemu vide nekakve *pozadine*) i koje nikad niko *nije zahebao* kasnije dodju do faze da pocnu ova (na kojoj pisemo) i sl. *optimisticke* teme da im se radjaju
 
Е па ти онда буди исто жиголо, али у Магребу, а не у Ници. Тамо долазе ипак само снобовске бабе. :D
I zamisli, sunčam ti se ja tako na mansardi u Kazablanki, da ne odudaram od naroda a u neko doba, kuci,kuci... Ko je...? Kad ono upada Jasna... Baca mi 50evradi u facu i kaže aj na otoman, brzzzooo!!!:eek:
 
U kakvim oblicima? Pa dok ti ja nađem nekoga da nam se ''oblici'' poklapaju.
Lakše da platim i izdam komande.. :lol:

Što više pokušaja, više i promašaja. Jednom sam izašla sa likom koga sam
jako malo znala. Nije preko aplikacije, al baš sam prerano izašla sa njim.
Kad smo došli do teme seksa, meni je došlo da nestanem. Lik je pričao o
tome kako je seks kad njega žena oralno zadovolji. I žalio se na neku koja
je izvoljevala da donese vino, pa čokolade, pa lakše bi mu bilo da plati nego
njoj da udovoljava. Pitam ga, gde je tu seks? Šta ta žena ima od toga što mu
je pop*šila osim vina i čokolade? A on kaže ''Odakle znam. Valjda je i njoj
lepo.'' :fdlan:
sacuvaj boze
 
I zamisli, sunčam ti se ja tako na mansardi u Kazablanki, da ne odudaram od naroda a u neko doba, kuci,kuci... Ko je...? Kad ono upada Jasna... Baca mi 50evradi u facu i kaže aj na otoman, brzzzooo!!!:eek:
Па ако је Јасна ждребица од 65 лета, може бити,. Јамисли, мада немам појма реално, да ова двојца у главном обрађуј неке старамајке, госпоџе у веома зрелим годинама.
 
Nica, Nica-prestonica!
Naši ljudi su takvi kad su u belom svetu. Ovde neće dobar dan ljudski da nazovu, a tamo čim se prepoznaju, na ulici se grlle, ljube i vesele. Složna braća!
Незнам за иостале наше људе. Ја сам такав. А тамо сам живео неко време, Додуше, бавио сам се сасвим другим послом. Нај невероватније је у ствари, што говорим истину.
 
Женама никад није до секса а и кад јесте могу да га добију од свих мушкараца, женама је неупоредиво лакше да дођу до секса, и опет незадовољне.

Ono jeste sramota za muskarca da zena bude izdrzljivija ili pak jaca, ali sve zavisi kako ko prihvati.
Ако је жена много млађа онда није срамота, нормално је да су старији људи мање издржљиви.
 
Nisam nikada na ovu temu razmišljala, pa mi treba vaša pomoć.
Tako se često od muškaraca čuje ''lakše je platiti za seks'', dok
od žene to nikada nisam čula. I već sam čula sve muke njihove
i zašto im je teško, ali me zanima, šta žena sve ne bi morala
i šta bi sve mogla i zašto bi joj bilo lakše da plati za seks?

Počev od toga da bi seks vazda bio po mojoj volji i da bi me bilo
baš briga kako je njemu. Pa da vidimo dalje... :ceka:
Plati me za sex i onda nije zadovoljna. Trazi lovu nazad. Ma bezi.
 

Back
Top