Da li su ženama uopšte privlačni muškarci?

Nije tesko napraviti istrazivanje, bilo u Americi, bilo u ovoj smegmi od zemlje, kada uzmes dovoljni veliki uzorak muskaraca, dobijes slican rezultat (ok, mozda je Svedska izuzetak, stvarno ne znam)
А добро, то је неки поглед из елџибити интернет перспективе који нема много везе са стварношћу

Nisam. Cenis da su zene Beograda drugacije? Mozda.
Ja ti mogu najiskrenije reci da po uzorku svih koje znam ni jedna nije ozvalavila zbog prolaznika a nisam ni ja.

Zidovi soba celi izlepljeni posterima Rikija Martina i Dzonija Depa iz Pirata sa Kariba, to ništa ?
Dobro me podseti @letnjekiše
Postoji prava konfekcijska proizvodnja ovakvih bendova :lol:
Posle ih ceo život prozivaju i zayebavaju kad prestanu da budu slavni.:hahaha:
Sve u stilu: "Posao im je da mlade devojke svrbi polni organ na njihove pesmice."
Surovo, ali izgleda istina.
Ima čak i South Park jednu epizodu o takvim bendovima.

Poslednja izmena:
Nisam. Cenis da su zene Beograda drugacije? Mozda.
Ja ti mogu najiskrenije reci da po uzorku svih koje znam ni jedna nije ozvalavila zbog prolaznika a nisam ni ja.
Ja se pitam koliko nas istinski menja društveno i porodčino vaspitanje.
Da li bi u nekim drugim okolnostima bili drugačiji?
Neko ko ima stroge roditelje ko po pravilu nema veliki seksualni nagon ili slobodu prilaženja na primer.
Isto pravila okoline.

Mi bismo isto bili "Sodoma i Gomora" za neke monahe i monahinje čak i ovakvi.
I to kažem ja koji nemam veliki sexualni nagon.

Nema to veze s odbijanjem ili egotriprestvom

Zašto bih tako prilazio nekoj samo zato što je fizički atraktivna, ako ne znam ostalo

Gambling i potencijalno gubljenje vremena
Zato sto naucis jednu bitnu lekciju.
A to je da se, ma koliko se zene puvale nekom dusevnoscu, i one su deo igre i da ako joj ne pruzis prostor da pokaze to ostalo, i ona ne prihvati, to je njen gubitak.
A to sto ti je neko lep, privlacan, to je ok. Uvertira.
Jer i sto se tog sppljnjeg tice vs unutarnjeg, zapravo online igra je tu daleko vise akcentovana na spoljnje. Na pojavu.
Uzmi chat na pr, kao najnevini nacin upoznavanja u smislu, niko tu nikoga ne vidi. Dinamika chata je bukvalno : zenski nikovi, staticni, dakle kao i fizicki pojave i ostali: naval'te na zenske nikove. Tinderi, instagrami i ostalo, sve isto g drugo pakovanje.

Ja se pitam koliko nas istinski menja društveno i porodčno vaspitanje.
Da li bi u nekim drugim okolnostima bili drugačiji.
Neko ko ima stroge roditelje ko po pravilu nema veliki seksualni nagon ili slobodu prilaženja na primer.
Isto pravila okoline.

Mi bismo isto bili "Sodoma i Gomora" za neke monahe i monahinje čak i ovakvi.
I to kažem ja koji nemam veliki sexualni nagon.
Dobro, postoje jedinke koje imaju nagon za seksom sa prolaznicima. Ne zalazim u to.
Relano ako pogledas drustvo, lepo sam ti napisala...Ne postoji kult muske lepote, ne postoje popularne novine posvecenoj zenkoj populaciji koje isticu muske atribute, ne postoje popularna ulepsavanja i podmladjivanja muskaraca, ne bave se toliko modom, u casopisima nisu ucestale gole muske grudi, ni vrat ni ramena, ni bilo koji drugi deo tela...muska kozmetika nije toliko u razvoju kao zenska, i da ne nabrajam...

Dobro, postoje jedinke koje imaju nagon za seksom sa prolaznicima. Ne zalazim u to.
Relano ako pogledas drustvo, lepo sam ti napisala...Ne postoji kult muske lepote, ne postoje popularne novine posvecenoj zenkoj populaciji koje isticu muske atribute, ne postoje popularna ulepsavanja i podmladjivanja muskaraca, ne bave se toliko modom, u casopisima nisu ucestale gole muske grudi, ni vrat ni ramena, ni bilo koji drugi deo tela...muska kozmetika nije toliko u razvoju kao zenska, i da ne nabrajam...
У наше време био Браво, не знам за данас.

Moguće, ali čekaj da dodatno popuste patrijarhalne stege.
Ja se pitam koliko će se sve to menjati.
Primer su ti filmovi poput "50 nijansi sive".
Koliko je popularan bio?
Već ima mistifikacije "Super Frajera" čak i tu.

Да ли нас загледају као што ми загледамо њих, наше тело, покрете, да ли су им секси разни случајни пролазници на улици, да ли фантазирају о нама исто као што ми фантазирамо о њима..?
Bez seksi, bez fantaziranja. Na bazenu plivam samo pravo.

Zato sto naucis jednu bitnu lekciju.
A to je da se, ma koliko se zene puvale nekom dusevnoscu, i one su deo igre i da ako joj ne pruzis prostor da pokaze to ostalo, i ona ne prihvati, to je njen gubitak.
A to sto ti je neko lep, privlacan, to je ok. Uvertira.
Jer i sto se tog sppljnjeg tice vs unutarnjeg, zapravo online igra je tu daleko vise akcentovana na spoljnje. Na pojavu.
Uzmi chat na pr, kao najnevini nacin upoznavanja u smislu, niko tu nikoga ne vidi. Dinamika chata je bukvalno : zenski nikovi, staticni, dakle kao i fizicki pojave i ostali: naval'te na zenske nikove. Tinderi, instagrami i ostalo, sve isto g drugo pakovanje.
Na Tinderu i Instragamu imaš možebitno veću predstavu o nekom od pukog fizičkog izgleda (e.g. obrazovanje, čime se bavi i tako dalje). I to je više od saletanja neke o kojoj baš nikakvu predstavu nemaš.

Anonimnost ima svoju prednost. Možeš da vidiš kakav je ko, bez ikakve zasene fizičkim izgledom. U većoj meri će pisati ono što zaista misle, kočnice olabave jer nema nikakvih posledica... Ima foliranata, da, ali niih lako prokužiš.

Back