Da li su ženama uopšte privlačni muškarci?

Да ли нас загледају као што ми загледамо њих, наше тело, покрете, да ли су им секси разни случајни пролазници на улици, да ли фантазирају о нама исто као што ми фантазирамо о њима..?
Ma da, žene ujedaju, dabome.

Što se tiče strejt žena odgovor je ‘da’. To što neki ne umeju da primete je druga stvar.

Nisam. Cenis da su zene Beograda drugacije? Mozda.
Ja ti mogu najiskrenije reci da po uzorku svih koje znam ni jedna nije ozvalavila zbog prolaznika a nisam ni ja.
to je mali uzorak.

Kada prodje neko ko je zgodan i lepo obučen i ostavi za sebe lep miris.. ne znam koja žena se ne okrene osim ako je baš introvertna i u svojim mislima pa ne primećuje ko prolazi

Isto mogu reči za sebe i prijateljice sa kojima pijem kafu i sedim u gradskim baštama/ zimi u zatvorenom kafiću.

Osim toga, prolaznici m/ž nikada nam nisu tema.

Pa dobro, niste u fazonu da volite izgled muškaraca... ima i toga, ali ima i drugačijih žena. Vama sve ide iz glave i intime, ali ima žena koje su proradile na izgled i to nešto seksepilno što nema veze sa dušom.

Dobro, postoje jedinke koje imaju nagon za seksom sa prolaznicima. Ne zalazim u to.
Relano ako pogledas drustvo, lepo sam ti napisala...Ne postoji kult muske lepote, ne postoje popularne novine posvecenoj zenkoj populaciji koje isticu muske atribute, ne postoje popularna ulepsavanja i podmladjivanja muskaraca, ne bave se toliko modom, u casopisima nisu ucestale gole muske grudi, ni vrat ni ramena, ni bilo koji drugi deo tela...muska kozmetika nije toliko u razvoju kao zenska, i da ne nabrajam...
Postoji kako ne.... pogledaj u popularnoj muzici kako prolaze lepi tipovi, prvo se setim velike popularnosti Duran Duran a sve zbog izgleda Simon Le Bona. Pa kad zamaše guzom a ono ceo stadion vriska. Da ne pričam o prvim danima Bitlsa i kako su devojke bukv vrištale. Sve su bile zaljubljene u nekoga. To je bilo erotizovano, ni malo ono kao sviđa mi se muzičar. Mogli bismo ovako da nabrajamo i nabarjamo...

I pošto je to i tema. Naravno da se muškarci rade. I oni stavljaju botokse, filere, skoro podjednako kao i žene, muška kozmetika jeste, ne kažem da su u ravni 50-50, ali barem 60-40 %. Samo treba otići malo odavde, pa da se vidi da se itekako gleda sve... O muškim intimnim dlakama više i ne pričati, ja ne znam ko to voli. I tako.. sve zavisi sa kojim ljudima smo u kontaktu, od toga zavisi i percepcija ovog pitanja. Danas se muškarci koji su u opticaju (ne kažem oni koji su godinama zauzeti pa se opustli), koji dejtuju i sl, vrlo vode računa o sebi jer ribe sve primećuju.

Pa dobro, niste u fazonu da volite izgled muškaraca... ima i toga, ali ima i drugačijih žena. Vama sve ide iz glave i intime, ali ima žena koje su proradile na izgled i to nešto seksepilno što nema veze sa dušom.
Paula, svako voli da vidi lepog muškarca ili ženu, ne treba biti u posebnom fazonu za tako nešto.
Post se odnosio na komentarisanje izgleda, nisam u tom fazonu.
Svima sve ide iz glave, koliko god neradili na sebi.

Postoji kako ne.... pogledaj u popularnoj muzici kako prolaze lepi tipovi, prvo se setim velike popularnosti Duran Duran a sve zbog izgleda Simon Le Bona. Pa kad zamaše guzom a ono ceo stadion vriska. Da ne pričam o prvim danima Bitlsa i kako su devojke bukv vrištale. Sve su bile zaljubljene u nekoga. To je bilo erotizovano, ni malo ono kao sviđa mi se muzičar. Mogli bismo ovako da nabrajamo i nabarjamo...

I pošto je to i tema. Naravno da se muškarci rade. I oni stavljaju botokse, filere, skoro podjednako kao i žene, muška kozmetika jeste, ne kažem da su u ravni 50-50, ali barem 60-40 %. Samo treba otići malo odavde, pa da se vidi da se itekako gleda sve... O muškim intimnim dlakama više i ne pričati, ja ne znam ko to voli. I tako.. sve zavisi sa kojim ljudima smo u kontaktu, od toga zavisi i percepcija ovog pitanja. Danas se muškarci koji su u opticaju (ne kažem oni koji su godinama zauzeti pa se opustli), koji dejtuju i sl, vrlo vode računa o sebi jer ribe sve primećuju.
Mislim da ih niko ne bi zapazio da nisu imali muziku kakvu jesu.

Mislim da ih niko ne bi zapazio da nisu imali muziku kakvu jesu.

ne toliko muziku, koliko popularnost... jer su se palile i one koje nisu posebno slušale muziku.. bili su popularni.
Ali isto tako ne može se baš reći da su u istom procentu bili popularniji ružniji muškarci, mada i oni imaju svoje obožavateljke.

Tačno jeste da žene više vole moć možda, ali uz loš izgled teško da moć može da prođe, osim baš kod nekih žena koje su siromašne pa se pale na pare, ili i same željne neke vrste moći, pa da je to toliko jak motiv da prevlada ružnoću.

Paula, svako voli da vidi lepog muškarca ili ženu, ne treba biti u posebnom fazonu za tako nešto.
Post se odnosio na komentarisanje izgleda, nisam u tom fazonu.
Svima sve ide iz glave, koliko god neradili na sebi.

govorim o seksualnoj privlačnosti, o tome je tema. Ne da svako voli da vidi nekog lepog. Estetski doživljaj je jedno, ali tema piše o seksualnoj privlačnosti. Pa sam napisala da neke žene se pale na to, znači ne samo sviđa mi se, već privlačno mi je za bliskost i seks.

Да ли нас загледају као што ми загледамо њих, наше тело, покрете, да ли су им секси разни случајни пролазници на улици, да ли фантазирају о нама исто као што ми фантазирамо о њима..?
Paula, mi smo odgovarali na ovaj uvodni post.

Paula, mi smo odgovarali na ovaj uvodni post.

pa i ja takođe. Ako vidiš nekog nepoznatog i nešto ti bude privlačno, recimo ima uzanu majicu i ispod se ocrtavaju jako lepe grudi i ramena, uz to ima to nešto, žene osećaju privlačnost, bukv želiš da diraš rukama ta ramena, da stežeš te mišiće, da legne preko tebe neko tako jak, da te uhvati tim rukama i ne pušta... to sve mogu biti seksualne fantazije, kako ne.

Ma da, žene ujedaju, dabome.

Što se tiče strejt žena odgovor je ‘da’. To što neki ne umeju da primete je druga stvar.
Сад када бих прилазио девојкама све би ме одбијале, да не говорим да је скроз немогуће да ће оне некад прићи. Тако да, то је доказ. Све су незаинтересоване, стојим иза тога. Ја, рецимо, ако ми нека и не би била привлачна бар бих био љубазан према њој, за разлику од жена које су ретко кад љубазне и пажњиве. Имају и превисоке стандарде што је исто што и незаинтересованост.

Pa možeš da filtriraš po jeziku i eliminiraš strance.

Na njem sam upoznao bivšu devojku, 2 godine veze. Prošle godine neku Holanđanku, malo je falilo da preraste u nešto ozbiljnije od cres šeme...

Potpuno normalna stvar, ne znam što bumeri zaziru od toga.

a zašto ti stalno pišeš o nekim bumerima? već mi je dosadno to da čitam. zaziru i mnogi mlađi.. da ne poveruješ koliko sam upoznala mlađih muškaraca sa pogledima na svet staromodnijim od muškaraca srednje dobi. Buk kao da su izašli iz škola veronauke, takvih ima barem pola mlađe populacije

Back