Da li ste probirljivi?

Za hranu nisam probirljiv. Dok ima mesa i salate sa mnom je lako. Jedino meso mora biti pečeno po naški, roštilj ili ražanj. Kad vidim ono krvavo (bleu, rare, medium), koliko god to nekom je moderno, meni se smuči. :lol:

Piće volim domaće, sa sela. Kao tinejdžer sam pio viski, votku i tako to, ali sam se opametio kad sam sazreo. :mrgreen:
Nema pića do rakije i vina koje je neki naš domaćin s ljubavlju i pažnjom radio. Rakijica (po mogućnosti šljivovica) poželjna kao aperitiv, vino rashlađeno. Volim i pivo.

Za odeću i obuću ne da sam probirljiv, nego sam bolestan. Moda mi je nevažna, imam svoje kriterijume kojih se držim. Dizajn, boja, materijal, sve mora da se uskladi. Odeća po mogućnosti pamučna, obuća kožna. Dok nađem nove cipele uništim jedan par starih. :lol:
 
Za hranu nisam probirljiv. Dok ima mesa i salate sa mnom je lako. Jedino meso mora biti pečeno po naški, roštilj ili ražanj. Kad vidim ono krvavo (bleu, rare, medium), koliko god to nekom je moderno, meni se smuči. :lol:

Piće volim domaće, sa sela. Kao tinejdžer sam pio viski, votku i tako to, ali sam se opametio kad sam sazreo. :mrgreen:
Nema pića do rakije i vina koje je neki naš domaćin s ljubavlju i pažnjom radio. Rakijica (po mogućnosti šljivovica) poželjna kao aperitiv, vino rashlađeno. Volim i pivo.

Za odeću i obuću ne da sam probirljiv, nego sam bolestan. Moda mi je nevažna, imam svoje kriterijume kojih se držim. Dizajn, boja, materijal, sve mora da se uskladi. Odeća po mogućnosti pamučna, obuća kožna. Dok nađem nove cipele uništim jedan par starih. :lol:
:roll:
Kosta..."dete sa sela"!
 
Za hranu nisam probirljiv. Dok ima mesa i salate sa mnom je lako. Jedino meso mora biti pečeno po naški, roštilj ili ražanj. Kad vidim ono krvavo (bleu, rare, medium), koliko god to nekom je moderno, meni se smuči. :lol:

Piće volim domaće, sa sela. Kao tinejdžer sam pio viski, votku i tako to, ali sam se opametio kad sam sazreo. :mrgreen:
Nema pića do rakije i vina koje je neki naš domaćin s ljubavlju i pažnjom radio. Rakijica (po mogućnosti šljivovica) poželjna kao aperitiv, vino rashlađeno. Volim i pivo.

Za odeću i obuću ne da sam probirljiv, nego sam bolestan. Moda mi je nevažna, imam svoje kriterijume kojih se držim. Dizajn, boja, materijal, sve mora da se uskladi. Odeća po mogućnosti pamučna, obuća kožna. Dok nađem nove cipele uništim jedan par starih. :lol:
И ја највише волим ракију и вино.
 
Da li ste probirljivi?


Hrana.
Piće.
Odeća.
Obuća.
Kozmetika.
Uređenje stana.
Partner.
Seks.
Posao.
Prijateljstvo.
Putovanja.
.
.
.


Da li ste probirljivi od neodlučnosti do zvocanja ili je vama lako ugoditi? :lol:

Ne smatram da sam probirljiva ali mi se često govori da jesam. Imam tvrd stav šta volim a šta ne volim, šta mi je lepo a šta nije. Uzgred, dovoljan staz godina i iskustva da sprovedem svoj ukus, nikada ne kupujem impulsivno stvari niti robujem pundravcima da moram da se mrdam. Radije cu pristedeti.

Nikakav ekskluzivitet nije moj cilj, najviše mi prijaju jednostavne stvari, belo, prirodno, prozračno, provetreno, lagano...takva sam u uređenju, hrani, odevanju...sto se veza tiče, nikada nisam volela nestabilnost, za mene je uvek bila veza sa "jačim" ali sve se to uklapa u celu priču, u kući volim drvo, na stolu prirodnu hranu, svež vazduh, red i stabilnog čoveka pored sebe.
Plakar, polica ili veza, sve to čeka pravu stvar da se popuni a ne tek tako...
Ukoliko mi nekada u plakaru bude na stotine stvari znacu pouzdano da sam sebe izgubila a kada imaš malo, taman koliko je nužno, postaješ prirodno izbirljiv jer kriterijumi rastu.
Iz jedne šolje pijem kafu od 2003 godine. Šolja se selila preko deset puta. I svaki put je pažljivo uvijam i sa sobom nosim. Evo, danas sam je ponovo umotala. Takva sam, izbirljiva, i to je "moja šolja".
 
Da li ste probirljivi?


Hrana.
Piće.
Odeća.
Obuća.
Kozmetika.
Uređenje stana.
Partner.
Seks.
Posao.
Prijateljstvo.

Putovanja.
.
.
.


Da li ste probirljivi od neodlučnosti do zvocanja ili je vama lako ugoditi? :lol:


boldovano jesam

ostalo nisam...jedem sta ima na stolu, pijem sta mi se ponudi, obucem sta nadjem u ormaru, obucu kupim kad nadjem broj....kozmetiku strasno malo koristim i ne razumem se bas najbolje.

nisma probirljiva ni z apoutovanja, samo da mi doope vidi put, posto volim da putujem.
 
Ja što se tiče hrane ima stvari koje ne volim, ali nisam probirljiva u smislu da nešto izaživam. Za piće isto. Što se tiče odeće izbirač sam veliki, obuće takođe, ali nisam pošto poto pratilac trendova, izbirač sam u smislu da mora da se uklopi u moj stil, a to ne mora nužno biti skupo, ali mora biti lepo.
Za prijatelje pa ne znam
Ne bih to nazvala izbirljiva
Pre mislim da ili se sa nekim poklopiš ili ne, i da to nema veze sa izbirljivošću
Nisam snob i ne biram ljude po novčaniku ili diplomi, važno mi je da je čovek dobar i pošten i da nije zloban prema meni, da hoće da pomogne
Nažalost, takvih prijatelja je sve manje, a ja ne puštam lako nekog u svoj život, previše mi je ljudi nanelo mnogo razočaranja
 
Za brak sam često primećivao i nacionalne i verske kriterijume, iako se prećutno za van o tome nije govorilo.

Kao nije izbirljivost, ali uopšte ne dolaziš u obzir ako ne zadovoljavaš prvi uslov.

Добро, то овде није тако чест случај, говорим првенствено о ономе што си и сам приметио.
 

Back
Top