Quantcast

Da li ste probirljivi?

limunada

Elita
Poruka
18.307
Da li ste probirljivi?

Hrana.
Piće.
Odeća.
Obuća.
Kozmetika.
Uređenje stana.
Partner.
Seks.
Posao.
Prijateljstvo.
Putovanja.
.
.
.

Da li ste probirljivi od neodlučnosti do zvocanja ili je vama lako ugoditi? :lol:
Mislim da uopste ne spadam u "teške"osobe što se toga tiče.Imam visok nivo tolerancije za većinu stvari.Ne cjepidlačim ni oko hrane,ni odjeće,uređenja stana,ništa specijalno ne zahtijevam.Takođe kad nešto kupujem,ne biram dugo i ne isprobavam stotinu puta.Ako mi se svidi na prvi pogled,to je to.🙂
Putovanja isto tako...ne dramatizujem ako nije baš sve u tančine onako kako je dogovoreno,ako hotel,ili hrana nisu po mom ukusu.Izdržaću.
Čini mi se da je tako i sa ljudima.Ako mi se neko ne svidi odmah,teško da će moje mišljenje biti kasnije drugačije..Ne znam zašto.
Imam jednu koleginicu,npr.kad naručujemo doručak,ona zahtijeva detaljno,te da je reš pečeno,te da je ovakvo,te onakvo.Ja nikad ništa ne detaljišem i obično budem zadovoljna.Ona obično nađe dlaku.😀
I tako...ali to mozda i nije dobro.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.090
Hrana.
Piće.
Odeća.
Obuća.
Kozmetika.
Uređenje stana.
Partner.
Seks.
Posao.
Prijateljstvo.
Putovanja.
Uzasno sam probirljiv po pitanju hrane,pre cu ostati gladan nego jesti nesto sta mi se ne svidja.Ali sa mesom,sirom i mlecnim proizvodima se ne bunim.
Pijem uglavnom vodu,kafu i dobro vino,nekad neki sok koji mi je interesantan.
Jesam donekle probirljiv,ali lako nadjem sta mi se svidja,jednobojno,udobno i da je u mom stilu.
Cuj kozmetika :) .Parfem jedan te isti koristim 20god.
Tu sam sitnicav,volim da je jednostavno, da nije pretrpano i da je prakticno.
Partner=seks=uzasno sam probirljiv,volim devojke nestandardne lepote,ali prvenstvaeno karakter.
Posao ne biram,ako imam od njega koristi.Lako se adaptiram i jos lakse ucim.
Imam ih nekoliko,i vrlo sam ih brizljivo birao...
Iako putujem mnogo,putujem gde me posalju,ali kad idem za svoju dusu gledam svaku sitnicu.Uglavnom sam sitnicav za smestaj.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
12.081
Uzasno sam probirljiv po pitanju hrane,pre cu ostati gladan nego jesti nesto sta mi se ne svidja.Ali sa mesom,sirom i mlecnim proizvodima se ne bunim.
Pijem uglavnom vodu,kafu i dobro vino,nekad neki sok koji mi je interesantan.
Jesam donekle probirljiv,ali lako nadjem sta mi se svidja,jednobojno,udobno i da je u mom stilu.
Cuj kozmetika :) .Parfem jedan te isti koristim 20god.
Tu sam sitnicav,volim da je jednostavno, da nije pretrpano i da je prakticno.
Partner=seks=uzasno sam probirljiv,volim devojke nestandardne lepote,ali prvenstvaeno karakter.
Posao ne biram,ako imam od njega koristi.Lako se adaptiram i jos lakse ucim.
Imam ih nekoliko,i vrlo sam ih brizljivo birao...
Iako putujem mnogo,putujem gde me posalju,ali kad idem za svoju dusu gledam svaku sitnicu.Uglavnom sam sitnicav za smestaj.
Ja bih spavala i u šupi, samo da mi du. e vidi put !!! 🤩
U hotelima i onako samo prespavam, eventualno popijem kafu.Nisam probirljiva ni gde idem,samo da putujem i da već negde nisam bila.
P.s.Mada... velika je razlika kad putuješ negde za svoj "ćef" i kad te firma šalje!

Poslednja izmena:

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.090
Ja bih spavala i u šupi, samo da mi du. e vidi put !!! 🤩
U hotelima i onako samo prespavam, eventualno popijem kafu.Nisam probirljiva ni gde idem,samo da putujem i da već negde nisam bila.
P.s.Mada... velika je razlika kad putuješ negde za svoj "ćef" i kad te firma šalje!
Ja ako idem za svoj cef volim da je cisto i udobno.Kad placam da znam sta platim...

smokva

Legenda
Poruka
61.214
Na putovanjima ne plaćam nikakav komfor! Idem za "svoj ćef" da se provedem i obiđem mesto i okolinu. Što više okolnih mesta i znamenitosti!Inače me "ne drži isto mesto", duže od par dana.Mada,sve to uglavnom zavisi od samog mesta.
Ovako i ja.kad smo u martu bili na kopaoniku,smesteni smo u dz objekat.ok,tako je kako je,meni to nece umanjiti provod.ni mojim drugaricama,zato mi i jesu bliske.posle smo da se provodimo,a ne da kukamo.ali mnogi iz grupe su tri dana pricali kako krevet skripi,kako nije obrisana prasina sa prozorske daske i kako ...ne znam sta...

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.090
Ovako i ja.kad smo u martu bili na kopaoniku,smesteni smo u dz objekat.ok,tako je kako je,meni to nece umanjiti provod.ni mojim drugaricama,zato mi i jesu bliske.posle smo da se provodimo,a ne da kukamo.ali mnogi iz grupe su tri dana pricali kako krevet skripi,kako nije obrisana prasina sa prozorske daske i kako ...ne znam sta...
Meni je bitno kupatilo i da je krevet udoban zbog ledja,naravno cista posteljina se podrazumeva.
Ne treba ni meni predsednicki apartman...Ali ako cu da ulazim u kadu obuven da se ne zarazim dzabe ti to.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
12.081
Da znas gde su sve pokusavali da me smeste...i na sta se ljudi sloze za pola evra manje ne bi verovala....
Meni jednom dali delux apartman, jer su mi polomili kofer u hotelu, pa da bi se iskupili. Nisam ni tražila drugi u zamenu, niti kakvu nadoknadu...kao kupiću neke stvari i ujedno veći kofer!Ali su insistirali.., pa im je bilo lakše da mi daju slobodan apartman, nego da kupuju kofer.Ja se mislim..ok je, a'l šta će meni delux, ujutru izađem, uveče se vratim na spavanje. Dali mi čak i neki polovan kofer, da smestim stvari, dok nisam kupila nov. 😁
Tad sam se "luksuzirala" što se smeštaja tiče!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.