Da li ste probirljivi?

Meni je bitno da imamo slicne poglede u vezi religije mada ako nije Srbin onda to nista ne vazi.

Мени је битно да није из традиционалистичке породице која полаже на свадбе, славе и крштења. Имам срећу па живим са особом која ми одговара.
 
Мени је битно да није из традиционалистичке породице која полаже на свадбе, славе и крштења. Имам срећу па живим са особом која ми одговара.
Dobro to je vec u okviru iste nacije. Nego cudno mi je kad neko kaze da mu nacija nije bitna pa nije bitno jel Srbin ili Kenijac npr, kao bitna je samo ljubav.
 
Dobro to je vec u okviru iste nacije. Nego cudno mi je kad neko kaze da mu nacija nije bitna pa nije bitno jel Srbin ili Kenijac npr, kao bitna je samo ljubav.



znam ja jednu devojku sto je popushila ova danas tako popularna jeshovanska trolovanja da rasa nije bitna pa se udala za crnjca afrikanca fuzbalera. kad god je vidim deluje mi toliko srecno da imam potrebu da joj nadjem broj telefona jednog od onih kol centara sto odgovaraju samoubice od namere da dignu ruku na sebe.
 
znam ja jednu devojku sto je popushila ova danas tako popularna jeshovanska trolovanja da rasa nije bitna pa se udala za crnjca afrikanca fuzbalera. kad god je vidim deluje mi toliko srecno da imam potrebu da joj nadjem broj telefona jednog od onih kol centara sto odgovaraju samoubice od namere da dignu ruku na sebe.
Ja ne znam sta imaju u glavi osobe koje se udaju za nekog ko je rasno i religijski drugaciji od njih, koja muka te na to natera.
 
Пробирљива јесам.
Сем што се хране тиче.
Нарочито тешко пуштам нове људе у свој живот, морају баш да ми легну, а то је тешко.
Одећа и обућа, у озбиљном сам раскораку између онога што ми се свиђа и што могу да носим и купим.
Партнер, да није наишао овај мој, не знам како би се завршило...
 
Da li ste probirljivi?


Hrana.
Piće.
Odeća.
Obuća.
Kozmetika.
Uređenje stana.
Partner.
Seks.
Posao.
Prijateljstvo.
Putovanja.
.
.
.


Da li ste probirljivi od neodlučnosti do zvocanja ili je vama lako ugoditi? :lol:

Hrana - nimalo. Jedem baš sve. Hrana mi je obično gorivo i da li je pečenje ili slatki kupus, skroz mi je svejedno.
Piće - tu jesam. Ne pijem ništa alkoholno, negazirane sokove, neke gazirane. Pijem samo kokakolu, kiselu vodu, pepsi i šveps i to je to.
Obuća - nisam. Nekad kupim nešto bolje ali u glavnom nosim krš.
Kozmetika - onako. Trošim mnogo više nego što bih trebao za pojedine stvari.
Uređenje stana - da li stolica visi sa plafona ili stoji na sred sobe, bukvalno mi svejedno.
Partner - uopšte ne razmišljam o tome.
Seks - uopšte ne razmišljam o tome.
Posao - nisam. Mogu da radim baš bilo šta samo da nema veze sa SNS lopovima. Za njih ne bih ležao za milion evra mesečno.
Prijateljstvo - nisam. Mogu da budem prijatelj baš sa bilo kim. Samo je pitanje do koje mere.
Putovanja - ne putujem uopšte.
 
prebirljiv sam sto se ishrane tice.. ne jedem svasta nego pazim na dijetu i jedem u vecini slucajeva meso sa rostilja..zbog secera jeli.. drustvo..iam sirokopojasno ..90 posto bivsih novinara...svako od njih pije al mu nista nije osim sto po neko pandrkne..od Ciroze....obuca standard..oblacim odelu i kravatu za pet minuta.. sex.. aj sutra..Imam stan, kucu i kamp prikolicu..dobro sto me zena cuva doma..
 

Back
Top