Sex u vožnji

не , него твоја неозбиљност може озбиљно угрозити нечији живот! да ли тих у ауту који се тога ухвате током вожње или неког другог ко им се нађе на путу!

невероватно је колико си неозбиљан!

клинци свашта копирају па јел треба да сјутра неко страда због ових глупости које могу неког усмртити?!
 
не , него твоја неозбиљност може озбиљно угрозити нечији живот! да ли тих у ауту који се тога ухвате током вожње или неког другог ко им се нађе на путу!

невероватно је колико си неозбиљан!
Pa vidiš da ima gorih od mene, i osim toga nisam ja to ništa potencirao. Ono vozim striktno pazim, kad ono ruka na qurcu ali opet nastavljam biti pribran i nadasve ozbiljan :cool:
 
молим администрацију најозбиљније да реагује и под хитно ову тему избрише!

тема подстрекава на размишљање о сексу у току вожње! па чак и у аутомобилу! док сте управљали аутомобилом ?

погубно може утицати на млад нараштај ако налете на тему да им свашта падне на ум!

кључ под хитно !

ne mora ključ. samo sam izmenila da tema ne uključuje vozača. sve može da ostane.
 
Video više puta iz kamiona dok ih pretičem...obično voze sporije od 90 dok "ubijaju vreme" ...doživeo nikad...jednostavno saobracaj je saobracaj....nagledao sam se dovoljno mrtvih po putu da mi takve egzibicije uopste nisu privlacne..
 
Oralno u autu, da... Još je srića pa je automatik.

Iako meni osobno to nikad nije bila fora, više mi je bilo fora kad stanemo sa autom pa ležaljke van pored auta ili nazad u autu nego sad to oralno tijekom vožnje, hebeš to, meni je samo da mi stanemo pa da se počne na miru sa seksualnom aktivnošću.
 
ne znam da li neki zamišljaju oral u vožnji u špicu u sred grada? Treba da zamislite autoput, ravan, dosadan... taman za ubijanje dosade :)
nevada-road-trip-1.jpg
 
молим администрацију најозбиљније да реагује и под хитно ову тему избрише!

тема подстрекава на размишљање о сексу у току вожње! па чак и у аутомобилу! док сте управљали аутомобилом ?

погубно може утицати на млад нараштај ако налете на тему да им свашта падне на ум!

кључ под хитно !
evo odma mi je palo na um idem sad da poginem
:hahaha:
 

Back
Top