Da li se gadite da ljubite devojke koje su sa drugima imale oralni?

da li se gadite da ljubite devojke koje su imale oralni pre vas?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja licno ne bih voleo da se ozenim sa zenom koja je imala seksualne odnose. Razlog tome jer sto danas muskarci rade razne gadne stvari zenama. Kakvo je vase misljenje muskarci, da li se pitate sta su muskarci sve radili vasim devojkama? Da li se ne gadite da ljubite usta devojku ako su oni pre vas sa njom imali oralni seks?

Koliko godina imas, ako nije problem?
 
OOO muskarci i devojke se mnoooogo razlikuju.

Kao prvo kad je devojka nevina 80% muskarcima to ne smeta vec je vecini to i super i mnogima takodje i jako pozeljno, dok devojkama kad je muskarac nevin to je jako lose i nazivaju ga sonjom. Dakle sto je muskarac imao vise seksa to je veci u ocima devojaka a kad devojka nije imala odnose seksualne to je jako dobro u ocima muskarca.

A kao drugo vecina devojaka kad ima seks muskarci njima rade jako velike gadosti dok muskarci u seksu ne rade gotovo nikakve gadosti, bar ne vecina.
 
OOO muskarci i devojke se mnoooogo razlikuju.

Kao prvo kad je devojka nevina 80% muskarcima to ne smeta vec je vecini to i super i mnogima takodje i jako pozeljno, dok devojkama kad je muskarac nevin to je jako lose i nazivaju ga sonjom. Dakle sto je muskarac imao vise seksa to je veci u ocima devojaka a kad devojka nije imala odnose seksualne to je jako dobro u ocima muskarca.

A kao drugo vecina devojaka kad ima seks muskarci njima rade jako velike gadosti dok muskarci u seksu ne rade gotovo nikakve gadosti, bar ne vecina.[/QUOT

Muskarci njima rade jako velike gadosti! ;D Ju-ju-ju!
 
Mislim da je to besmisleno, jer je bitnije kakva je osoba sa kojom si, tj. da li postuje tvoju licnost. Ljudi, sa kojima smo u vezi, nisu bili u dubokom snu do trenutka kada su upoznali nas... Imaju svoj zivot:)

Naravno
I ja bih se iskreno zabrinula da upoznam tipa koji ima recimo tridesetak godina i kaze mi ja sam nevin :eek::eek::eek:

Oprosti , covjece, ali meni se cini da si ti odgojen u nekom manastiru, Boze sabrani:eek:

Не размишљам у правцу у коме размишља постављач ове теме, али намерно одговарам на горе наведене поруке, јер су то класична оправдања женских особа које су имале грешан живот - орални, морални или анални!;):cool:

Верујте ми да ја не мислим ништа лоше о њима као особама већ сам их намерно одабрао због њихових одговора!!!
 
Не размишљам у правцу у коме размишља постављач ове теме, али намерно одговарам на ове поруке, јер су то класична оправдања женских особа које су имале грешан живот - орални, морални или анални!;):cool:

Верујте ми да ја не мислим ништа лоше о њима као особама већ сам их намерно одабрао због њихових одговора!!!

Udadoh se na vreme :sad2:
Muz nije proveravao moju gresnu proslost :mrgreen:
 
Не размишљам у правцу у коме размишља постављач ове теме, али намерно одговарам на горе наведене поруке, јер су то класична оправдања женских особа које су имале грешан живот - орални, морални или анални!;):cool:

Верујте ми да ја не мислим ништа лоше о њима као особама већ сам их намерно одабрао због њихових одговора!!!


Ha-ha-ha-ha! ;D Gresna mi dusa!:D Sad cu u pakao!A, jesi li ti gresio u ljubavi, a? :D:D
Ovaj je jos gori od lika koji je postavio temu:D
 
Ja licno ne bih voleo da se ozenim sa zenom koja je imala seksualne odnose. Razlog tome jer sto danas muskarci rade razne gadne stvari zenama. Kakvo je vase misljenje muskarci, da li se pitate sta su muskarci sve radili vasim devojkama? Da li se ne gadite da ljubite usta devojku ako su oni pre vas sa njom imali oralni seks?

Sine, da si pitao da li pere zube pa i da te razumem...

To bi isto bilo kao da mi dođe neka devojčica i kaže: "Ej, znaš šta, gadi mi se da te poljubim ti si lizao svojim bivšima... :hahaha::hahaha::hahaha::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Najbitnija je lična higijena i da ne boluje od neke polno prenosive bolesti. Normalno je da je imala momke pre tebe pa nije rasla u manastiru...:rotf::rotf::rotf:
 
Sine, da si pitao da li pere zube pa i da te razumem...

To bi isto bilo kao da mi dođe neka devojčica i kaže: "Ej, znaš šta, gadi mi se da te poljubim ti si lizao svojim bivšima... :hahaha::hahaha::hahaha::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Najbitnija je lična higijena i da ne boluje od neke polno prenosive bolesti. Normalno je da je imala momke pre tebe pa nije rasla u manastiru...:rotf::rotf::rotf:

:klap::klap::klap:
Svaka ti cast
:cmok2:
 
Ja licno ne bih voleo da se ozenim sa zenom koja je imala seksualne odnose. Razlog tome jer sto danas muskarci rade razne gadne stvari zenama. Kakvo je vase misljenje muskarci, da li se pitate sta su muskarci sve radili vasim devojkama? Da li se ne gadite da ljubite usta devojku ako su oni pre vas sa njom imali oralni seks?

Da ne citam odgovore,verovatno su ti vec rekli:
Da li je ono sto ces ti raditi svojoj princezi"razna gadna stvar"?
I da li si nevin?
A gadio bih se ako je neposredno pre mene imala oralni sex,moze bar da prenoci,jel:manikir:
 
Jeste bitna fizicka higijena ali daleko bitnija je moralna i duhovna higijena.

Pa zar ima neko ko me ne smeta k u r v_ a kao majka njegove dece?

K_u_rva nije negativno samo zbog imena vec zbog njenog stava jer ona ce te prevariti, decu ce lose vaspitavati, napusticete , moraces da dajel elimentaciju i da je hranis a drugi ce je jebati itd itd. Znaci to povlkaci mnoge negativnosti kontate?
 

Back
Top