Da li se gadite da ljubite devojke koje su sa drugima imale oralni?

da li se gadite da ljubite devojke koje su imale oralni pre vas?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja licno ne bih voleo da se ozenim sa zenom koja je imala seksualne odnose. Razlog tome jer sto danas muskarci rade razne gadne stvari zenama. Kakvo je vase misljenje muskarci, da li se pitate sta su muskarci sve radili vasim devojkama? Da li se ne gadite da ljubite usta devojku ako su oni pre vas sa njom imali oralni seks?


Mislim da je danas deplasirano praviti se puritanac ..i to u ovo vreme:per:

A što to muškarci rade ženama ??????????
Samo ono što one dozvoljavaju ili žele a ovo drugo je dobitna kombinacija u nekoj vezi;)

Uvek polazim od toga da sve što sam ja cinio i na koji sam nacin uživao vjerojatno je i moja sadašnja i buduca partnerica upražnjavala ...i što je tu čudno i nenormalno ako dvoje u tome uživaju i žele da prošire svoje seksualne horizonte ...

i sada bi ja trebao da mislim kako to nitko ne upražnjava i osuđujem nekoga pa to može samo dvolicna osoba ..a i nisam susreo žensku osobu koja nakon nekog vremena nije željela plivati po svim vrstama putenih užitaka ..dapace mnogo puta sam bio iznenađe.. (ugodno ) s koliko mašte se netko može prepustiti užicima a za koga bi prije rekao da je to nemoguce:rumenko:

U životu treba uživati u svimstvarima ..danas .. jer tko zna šta ce biti sutra:dash:

toliko od mene:bye:
 
Poslednja izmena:

Back
Top