Da li se gadite da ljubite devojke koje su sa drugima imale oralni?

da li se gadite da ljubite devojke koje su imale oralni pre vas?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
To je Satanisticki princip. Zapravo Satani je cilj da bude "fina" tako sto kaže to što si ti napisao. Kao sve je dozvoljeno što tebe ne ugrožava. Naravno takav stav je usmeren ka destrukciji licnosti, naroda i civiliyacije.

Naravno da mene ugrožava i to kad se na sve medije promovise oralni seks i tako postepeno postaje "normalnost" u seksualnim odnosima. A posto sam ja Hrišćanin meni smeta to i želim da nadjem Hrišćanku a pošto je ovakva klima meni je nemoguće naći normalnu devojku. Eto vidiš kako mene ugrožava to !!!

Zato sam ja digo glas da otvorim oči nekima koji imaju sposobnost da svojom glavom rasuđuju.

Naravno hvala na odgovoru da ti ne bi bilo milo da saznaš da tvoja ćerka oralno zadovoljava muškarce.

Još samo kad bi iskreno odgovorile i devojke da li su se na početku svog seksualnog života gadile oralnog seksa, kad su bile još duhovno čiste i neiskvarene !!

ako je hriscanima zabranjeno da rade neke po tebi gadne satanisticke stvari, onda svaka hriscanka znaci cuvace se do braka za jednog jedinog muskarca njenog zivota i nece niciju pa cak ni njegovu kitu u usta - mnogo prosto zar ne? i toliko ima hriscanki okolo, koliko hoces, sta se bunis onda? a ako to nije tako, odnosno ako hriscanke nisu bas toliko religiozne nego veruju vise u satanisticku zivu kitu nego u pricu o deda mrazu, onda zali se regionalnoj upravi tvoje crkve da porazmisljaju kako da prevaspitavaju tu neposlusnu i gresnu danasnju mladez.
 
Ja licno ne bih voleo da se ozenim sa zenom koja je imala seksualne odnose. Razlog tome jer sto danas muskarci rade razne gadne stvari zenama. Kakvo je vase misljenje muskarci, da li se pitate sta su muskarci sve radili vasim devojkama? Da li se ne gadite da ljubite usta devojku ako su oni pre vas sa njom imali oralni seks?

:zcepanje::zcepanje::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top