Da li se gadite da ljubite devojke koje su sa drugima imale oralni?

da li se gadite da ljubite devojke koje su imale oralni pre vas?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ma ima i finih devojaka sa zdravim razumom koje nisu podlegle monstruoznoj satanistickoj propagandi i nagovaranjima nego tako fine devojke ne žele da ucestvuju u ovakvoj temi da se ne blamira. Mislim ne verujem da neka hoće javno da stane na mojoj strani a i verovatno fine devojke ne posećuju ovaj deo foruma.


Leba ti podvezi se i ostani samo uzorak.
 
Ma ima i finih devojaka sa zdravim razumom koje nisu podlegle monstruoznoj satanistickoj propagandi i nagovaranjima nego tako fine devojke ne žele da ucestvuju u ovakvoj temi da se ne blamira. Mislim ne verujem da neka hoće javno da stane na mojoj strani a i verovatno fine devojke ne posećuju ovaj deo foruma.

ne, te po tvojim merilima fine verovatno nemaju ni internet :zcepanje:
 
ne, te po tvojim merilima fine verovatno nemaju ni internet :zcepanje:

Moguce. A cekaj ti se nimalo ne stidis sto ti to rade muskarci, i sto se prazne u tvoja usta? Ok ne gadis se njihove mokrace a jel se ne gadis sto te tako iskoriscavaju? Sta mislis sta posle toga oni govore svojim drugovima o tebi? Sta mislis da li kazu e ova je bas za udaju i bas dobra da mi bude zena i majka moje dece ili kazu brate ova ga pusi samo tako mora da je probas?

I jel si bas srecna u svom ljubavnom zivotu? Da li postoji neko ko te voli iskreno a ne samo na recima, ali iskreno?
 
Poslednja izmena:
Moguce. A cekaj ti se nimalo ne stidis sto ti to rade muskarci, i sto se prazne u tvoja usta? Ok ne gadis se njihove mokrace a jel se ne gadis sto te tako iskoriscavaju? Sta mislis sta posle toga oni govore svojim drugovima o tebi? Sta mislis da li kazu e ova je bas za udaju i bas dobra da mi bude zena i majka moje dece ili kazu brate ova ga pusi samo tako mora da je probas?

I jel si bas srecna u svom ljubavnom zivotu? Da li postoji neko ko te voli iskreno a ne samo na recima, ali iskreno?

lele, iz koje si ti sekte? odakle ti ideja da neka iskrena ljubav je neseksualna odnosno nepusacka? hoces bespolnog satro andjela za zenu koja tebi nece smeti da pusi nego ce komsiji ili bivsem? kako ne mozes da razumes da je normalno da zene vole kitu kao sto ti volis sisu na primer? i nema nista lose u tome alo bre!
 
Moguce. A cekaj ti se nimalo ne stidis sto ti to rade muskarci, i sto se prazne u tvoja usta? Ok ne gadis se njihove mokrace a jel se ne gadis sto te tako iskoriscavaju? Sta mislis sta posle toga oni govore svojim drugovima o tebi? Sta mislis da li kazu e ova je bas za udaju i bas dobra da mi bude zena i majka moje dece ili kazu brate ova ga pusi samo tako mora da je probas?

I jel si bas srecna u svom ljubavnom zivotu? Da li postoji neko ko te voli iskreno a ne samo na recima, ali iskreno?


Slusaj ovako kad si vec bezobrazan....ja nigde nisam spomenula tebe a bogami ni sebe ovo je opsta tema ....i nemoj navoditi predrasude o meni niti cu ja o tebi......
Druga stvar ako te interesuje sta neko voli da radi ili da mu rade - lepo otvori temu "sexualni fetishi" pa da svako iznese svoje....Vaspitana sam da sexualnost nije nesto cega treba da se stidim pa se ne slazem sa tobom u tom pogledu ....i mislim da je to vaspitanje u ovom veku sasvim ok. A da li se slazem sa svim sto se desava i sa svim stvarima koje ljudi rade - ne. Ne osecam se iskorisceno, a moj ljubavni zivot ne vidim kako doprinosi temi niti utice na razvoj svesti nekog kao sto si ti kome je sve stid gadno i nemoralno?
 
Moguce. A cekaj ti se nimalo ne stidis sto ti to rade muskarci, i sto se prazne u tvoja usta? Ok ne gadis se njihove mokrace a jel se ne gadis sto te tako iskoriscavaju? Sta mislis sta posle toga oni govore svojim drugovima o tebi? Sta mislis da li kazu e ova je bas za udaju i bas dobra da mi bude zena i majka moje dece ili kazu brate ova ga pusi samo tako mora da je probas?

I jel si bas srecna u svom ljubavnom zivotu? Da li postoji neko ko te voli iskreno a ne samo na recima, ali iskreno?

Jel si ti imao ikad ljubavnu vezu? Da li si voleo neku devojku? Jesi li imao ikad seksualne odnose? Možeš li da opišeš svoj ljubavni život? Pre nego sebi dozvoliš da se zaljubiš ili voliš, ti proveriš da li je devojka već imala oralni seks ili bilo šta što se tebi ne dopada? Kako? Šta ako se zaljubiš ili počneš da voliš pre toga? Da li naslov teme znači da je tebi sasvim u redu da devojke s tobom imaju oralni seks, ali ne i sa drugim muškarcima?
 
Slusaj ovako kad si vec bezobrazan....ja nigde nisam spomenula tebe a bogami ni sebe ovo je opsta tema ....i nemoj navoditi predrasude o meni niti cu ja o tebi......
Druga stvar ako te interesuje sta neko voli da radi ili da mu rade - lepo otvori temu "sexualni fetishi" pa da svako iznese svoje....Vaspitana sam da sexualnost nije nesto cega treba da se stidim pa se ne slazem sa tobom u tom pogledu ....i mislim da je to vaspitanje u ovom veku sasvim ok. A da li se slazem sa svim sto se desava i sa svim stvarima koje ljudi rade - ne. Ne osecam se iskorisceno, a moj ljubavni zivot ne vidim kako doprinosi temi niti utice na razvoj svesti nekog kao sto si ti kome je sve stid gadno i nemoralno?


Ovo je tema koja se tice licne stvari svih nas a ne opste !! Ja sam pitao ovom temom muski rod da li se gade ili ne da ljube devojke koje su imale oralni seks sa muskarcima pre njih. Znaci jasno je svima da je ovo licno pitanje za sve muskarce.

Kao drugo oralni seks je proizvod ovog satanistickog vremena i kosi se kulturoloskih, moralnih, verskih, medicinskozdravstvenih, duhovnih, emocionalnih i svih drugih civilizacijskih pozitivnih principa. To nije stvar mode kao sto nije stvar mode zelja za ubistvom, silovanjima i slicno. Ja ne kayem da i ranije nije bilo oralnog seksa ali su to uglavnom radile prostitutke i vrlo mali broj yena domacica. Danas na yalost je to postalo opsteprihvaceno. A da sam u pravu pitajte svoje bake i deke da li su radili te gadosti!!

A kao dokaz za sve ovo dacu prost primer. Kad si ti recimo bila mala i na samom pocetku svog seksualnog zivota, da li si odma pocela sa oralnim seksom, da li se u tim tvojim prvim trenucima kada te je prvi muskarac koji te je prisiljavao da mu pusis nisi gadila oralnog seksa? Nadam se da ces dati iskren odgovor jer ova tema je licna za sve nas a nije opsta kako ti kazes. Pitanje je ne samo za tebe vec za sve devojke koje danas brane i konzumiraju oralni seks.

Dakle da pojasnim pitanje, da li ste devojke na pocetku svoje oralne karijere stvarno to zelele i da li ste se gadilke tog cina sve dok vas silom nisu nagovorili muskarci kojima uglavnom nista niste znacile, vec ste bile samo seksualni objekat doticnim siledzijama?

A pitanje za muskarce, da li bi vi bili srecni kad bi ste usli slucajno u sobu u kojoj vasa ćerka oralno zadovoljava nekog muškarca??? Ali iskre4n odgovor dajte a ne samo da bi ste bili u trendu i fensi, to jest da kao pratite modu !!!
 
Poslednja izmena:
Ovo je tema koja se tice licne stvari svih nas a ne opste !! Ja sam pitao ovom temom muski rod da li se gade ili ne da ljube devojke koje su imale oralni seks sa muskarcima pre njih. Znaci jasno je svima da je ovo licno pitanje za sve muskarce.

Kao drugo oralni seks je proizvod ovog satanistickog vremena i kosi se kulturoloskih, moralnih, verskih, medicinskozdravstvenih, duhovnih, emocionalnih i svih drugih civilizacijskih pozitivnih principa. To nije stvar mode kao sto nije stvar mode zelja za ubistvom, silovanjima i slicno. Ja ne kayem da i ranije nije bilo oralnog seksa ali su to uglavnom radile prostitutke i vrlo mali broj yena domacica. Danas na yalost je to postalo opsteprihvaceno. A da sam u pravu pitajte svoje bake i deke da li su radili te gadosti!!

A kao dokaz za sve ovo dacu prost primer. Kad si ti recimo bila mala i na samom pocetku svog seksualnog zivota, da li si odma pocela sa oralnim seksom, da li se u tim tvojim prvim trenucima kada te je prvi muskarac koji te je prisiljavao da mu pusis nisi gadila oralnog seksa? Nadam se da ces dati iskren odgovor jer ova tema je licna za sve nas a nije opsta kako ti kazes. Pitanje je ne samo za tebe vec za sve devojke koje danas brane i konzumiraju oralni seks.

Dakle da pojasnim pitanje, da li ste devojke na pocetku svoje oralne karijere stvarno to zelele i da li ste se gadilke tog cina sve dok vas silom nisu nagovorili muskarci kojima uglavnom nista niste znacile, vec ste bile samo seksualni objekat doticnim siledzijama?

A pitanje za muskarce, da li bi vi bili srecni kad bi ste usli slucajno u sobu u kojoj vasa ćerka oralno zadovoljava nekog muškarca??? Ali iskre4n odgovor dajte a ne samo da bi ste bili u trendu i fensi, to jest da kao pratite modu !!!

Predložio bih ti, ako razumeš engleski, da pročitaš jedan odličan tekst o oralnom seksu:

Is oral sex natural, and do only people do it?



Što se tiče pitanja u vezi ćerke, naravno da ne bih bio srećan kad bih slučajno ušao u sobu u kojoj moja ćerka vrši bilo koju seksualnu radnju, ali bih voleo da se moja ćerka, kao i sin, kad za to dođe vreme, neometano i neopterećeno pitanjima kakva tebe muče, ostvare u svom ljubavnom i seksualnom životu.

Ali postavlja se pitanje zašto si otvorio temu o oralnom seksu u kojoj predstavljaš ovakav svoj stav prema tom pitanju? Ako se tebi oralni seks ne dopada, nemoj ga upražnjavati, a ako se dopada drugima, i oni ga praktikuju, tebi isto ne nameću, niti te na bilo koji način svojim seksualnim životima ugrožavaju, otkud tolika opsesija tim pitanjem kod tebe? Seksualnu ljubav svodiš na pitanje golih radnji i vidi se po tome da je nikada nisi ni doživeo, niti ćeš, jer je na takvim mentalnim osnovama koje se kod tebe očituju, to jednostavno nemoguće.
 
pa sta ? svi smo mi na svet dosli u mirisljavom podrucju mokracnog i analnog otvora...tako da su tek rodjene bebe bas gadne...
pusenje je najklasicniji seks, toliko obican da je dosadan...postoje znatno interesantnije stvari kao sto su pissing, ass to mouth(iz dupeta u usta), "prljavi sancez" i slicno...
sve je to u redu praktikovati, samo treba odrzavati higijenu i voditi racuna o bolestinama...
 
Ali postavlja se pitanje zašto si otvorio temu o oralnom seksu u kojoj predstavljaš ovakav svoj stav prema tom pitanju? Ako se tebi oralni seks ne dopada, nemoj ga upražnjavati, a ako se dopada drugima, i oni ga praktikuju, tebi isto ne nameću, niti te na bilo koji način svojim seksualnim životima ugrožavaju, otkud tolika opsesija tim pitanjem kod tebe?

To je Satanisticki princip. Zapravo Satani je cilj da bude "fina" tako sto kaže to što si ti napisao. Kao sve je dozvoljeno što tebe ne ugrožava. Naravno takav stav je usmeren ka destrukciji licnosti, naroda i civiliyacije.

Naravno da mene ugrožava i to kad se na sve medije promovise oralni seks i tako postepeno postaje "normalnost" u seksualnim odnosima. A posto sam ja Hrišćanin meni smeta to i želim da nadjem Hrišćanku a pošto je ovakva klima meni je nemoguće naći normalnu devojku. Eto vidiš kako mene ugrožava to !!!

Zato sam ja digo glas da otvorim oči nekima koji imaju sposobnost da svojom glavom rasuđuju.

Naravno hvala na odgovoru da ti ne bi bilo milo da saznaš da tvoja ćerka oralno zadovoljava muškarce.

Još samo kad bi iskreno odgovorile i devojke da li su se na početku svog seksualnog života gadile oralnog seksa, kad su bile još duhovno čiste i neiskvarene !!
 
Poslednja izmena:
Čekaj, tebi smeta da su imale oral uopšte, ili ono, sa bilo kim?

Ajde, kapiram da ti smeta da su pušile svakom ko je hteo, ali da ti smeta da su pušile i osobi s kojom su bile u vezi?:think:

Znači da nije poenta oralni seks uopšte, nego bilo kakav seks pre tebe.

A kakva je razlika u tome da li je pusila svojim dvadesetak nazovi momaka u nazovi vezama ili je pusila nekim dvadesetak muskaraca na zurkama?

Kad je covek ubio jednom da li to znaci da nije ubica a onaj ko je ubio dvadesetak ljudi je ubica?

Ne razumem kakve veze ima broj pusenja i to kome je pusila?
 
A kakva je razlika u tome da li je pusila svojim dvadesetak nazovi momaka u nazovi vezama ili je pusila nekim dvadesetak muskaraca na zurkama?

Kad je covek ubio jednom da li to znaci da nije ubica a onaj ko je ubio dvadesetak ljudi je ubica?

Ne razumem kakve veze ima broj pusenja i to kome je pusila?

Kako nema veze? Pa normalna devojka će da puši svom dečku (ne kažem da ona koja neće nije normalna, stvar izbora)

Da ti pričaš o osobama koje idu okolo i puše drugovima, poznanicima, nepoznanicima, pa da te razumem.
Šta ako mu je pušila sa kurtonom, onda je ok? Plastika kao plastika.
 
To je Satanisticki princip. Zapravo Satani je cilj da bude "fina" tako sto kaže to što si ti napisao. Kao sve je dozvoljeno što tebe ne ugrožava. Naravno takav stav je usmeren ka destrukciji licnosti, naroda i civiliyacije.

Naravno da mene ugrožava i to kad se na sve medije promovise oralni seks i tako postepeno postaje "normalnost" u seksualnim odnosima. A posto sam ja Hrišćanin meni smeta to i želim da nadjem Hrišćanku a pošto je ovakva klima meni je nemoguće naći normalnu devojku. Eto vidiš kako mene ugrožava to !!!

Zato sam ja digo glas da otvorim oči nekima koji imaju sposobnost da svojom glavom rasuđuju.

A nije mi poznato kakav je tačno stav hrišćanske vere i crkava prema oralnom seksu? Pošto kažeš da je oralni seks u suprotnosti s time da se bude hrišćanin, možeš li to potkrepiti nekom činjenicom u vidu hrišćanskog verskog ili crkvenog kanona koji se bavi temom oralnog seksa i preneti nam to ovde?
 
A kakva je razlika u tome da li je pusila svojim dvadesetak nazovi momaka u nazovi vezama ili je pusila nekim dvadesetak muskaraca na zurkama?

Kad je covek ubio jednom da li to znaci da nije ubica a onaj ko je ubio dvadesetak ljudi je ubica?

Ne razumem kakve veze ima broj pusenja i to kome je pusila?

Ima veze, kad nekog voliš, sve za njegovu korist, lepa osećanja je iskreno plemenito delo :lol:, a ako ne, to je već licemerje :malav:
 

Back
Top