Да ли сам ја папучар?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Можда си у праву, али то ће бити тема са доста романтике, јер ја овакав какав сам
нећеш веровати, сам
последњи романтик на овоме свету:bye:

Cuj poslednji...virni na romantiku, mozda se predomislis...:zper: pa ajde daj onda neku ozbiljnu, romanticnu temu....
Ionako 80% forumasa vapi za iskrenom, vecnom ljubavlju samo nece da prizna...:mrgreen:
 
Macak, mislim da je plemenito i lepo od Vas sto ste pokusali Bratislavu da preodocite neke stvari. Verujem da je rasprava potekla iz ocinskog refleksa i da ste samo hteli da misljenje mladog coveka(coveka?) preusmerite na pravi put. Ali bojim se da ste uzalud utrosili vreme, reci i strpljenje.:neutral: Suvisno je sto ste mu posvetili i ceo jedan post.
Raspravljanje s njim je rupa bez dna, pokusava da Vas uvuce u vrtlog svojih hermafroditskih skolonosti. Ne dajte se, fokusirajte se na svoju decu koji imaju osnova da budu ljudi , jer po logici stvari ne postoji mogucnost da se izmetnu na Bratislava, nego na roditelje.
I ne zaboravite , imate jak zenski lobi, kao bekap.
 
Српска академија наука и уметности
narawno.
samo pre toga imam josx neke sitnice da obawim. U swakom slucaju ja sam wam republicki talenat, budutjnost i nada ^_^
I trebate da se trudite da me izbacite sto wishe mozete, jer planiram da ostanem uz emlji i pomognem wam, ako budem mogao, ako ne onda j b g :D. A najwazniji faktor u mojoj odluci ce biti da li zelite da wam se pomogne
 
Српска академија наука и уметности
narawno.
samo pre toga imam josx neke sitnice da obawim. U swakom slucaju ja sam wam republicki talenat, budutjnost i nada ^_^
I trebate da se trudite da me izbacite sto wishe mozete, jer planiram da ostanem uz emlji i pomognem wam, ako budem mogao, ako ne onda j b g :D. A najwazniji faktor u mojoj odluci ce biti da li zelite da wam se pomogne

Ne zelimo...
 
Српска академија наука и уметности
narawno.
samo pre toga imam josx neke sitnice da obawim. U swakom slucaju ja sam wam republicki talenat, budutjnost i nada ^_^
I trebate da se trudite da me izbacite sto wishe mozete, jer planiram da ostanem uz emlji i pomognem wam, ako budem mogao, ako ne onda j b g :D. A najwazniji faktor u mojoj odluci ce biti da li zelite da wam se pomogne

Samo još par slova da naučiš kao se pišu....
razrešiš krizu identiteta....
skineš se sa F dijagnoze...

i eto nama akademika:klap:
 

widecemo jos :P.
Samo još par slova da naučiš kao se pišu....
razrešiš krizu identiteta....
skineš se sa F dijagnoze...

i eto nama akademika:klap:

Opa jos jedan obozawaotz z:D
Armija samo raste z:D.
Priwlacim wetj ljude i sa doma i porodice, kada uwucem i politiku u swoj krstaski pohod bitje kompletirana kolekcija z:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top