Da li priznati ili ne?

Sa 18 godina sam bila u vezi u kojoj mi se desilo da sam ostala trudna i ja sam tad odlucila da abortiram .Hvala Bogu, nije bilo nikakvih komplikacija i danas, nakon 10 godina, svi moji organi su potpuno zdravi. Zasto sam dozvolila da ostanem trudna kao i razlozi zasto sam abortirala potpuno su irelevantni za ono sto zelim da pitam, pa bih zamolila da me postedite moralnih pridika i ironicnih komentara.
Sad imam dugu vezu, prilicno ozbiljnu, i interesuje me , po vasem misljenju , da li bih trebala svom sadasnjem momku, tj. mozda i buducem muzu, priznati da sam imala abortus prije 10 godina. On je prilicno konzervativna osoba, i nisam sigurna sta da uradim.

Hvala unaprijed .

:think:
ja jesam za otvorenost ali ovdde se radi o necemu sto je bilo pre deceniju a i nikakve konkretne veze nema sa njim. uopste ne vidim bitnost takvog polaganja racuna, mislim, dogadjaj jeste vazan ali je vise vazan tebi licno nego vama kao paru.
 
Sa 18 godina sam bila u vezi u kojoj mi se desilo da sam ostala trudna i ja sam tad odlucila da abortiram .Hvala Bogu, nije bilo nikakvih komplikacija i danas, nakon 10 godina, svi moji organi su potpuno zdravi. Zasto sam dozvolila da ostanem trudna kao i razlozi zasto sam abortirala potpuno su irelevantni za ono sto zelim da pitam, pa bih zamolila da me postedite moralnih pridika i ironicnih komentara.
Sad imam dugu vezu, prilicno ozbiljnu, i interesuje me , po vasem misljenju , da li bih trebala svom sadasnjem momku, tj. mozda i buducem muzu, priznati da sam imala abortus prije 10 godina. On je prilicno konzervativna osoba, i nisam sigurna sta da uradim.

Hvala unaprijed .
ne vidim sta ti imas da priznajes, to je tvoja stvar koja nikakve veze nema s njim da bi morala da mu priznajes, sasvim je druga stvar kakav odnos imate i da li mu zelis to reci ili ne. :)
 
Sa 18 godina sam bila u vezi u kojoj mi se desilo da sam ostala trudna i ja sam tad odlucila da abortiram .Hvala Bogu, nije bilo nikakvih komplikacija i danas, nakon 10 godina, svi moji organi su potpuno zdravi. Zasto sam dozvolila da ostanem trudna kao i razlozi zasto sam abortirala potpuno su irelevantni za ono sto zelim da pitam, pa bih zamolila da me postedite moralnih pridika i ironicnih komentara.
Sad imam dugu vezu, prilicno ozbiljnu, i interesuje me , po vasem misljenju , da li bih trebala svom sadasnjem momku, tj. mozda i buducem muzu, priznati da sam imala abortus prije 10 godina. On je prilicno konzervativna osoba, i nisam sigurna sta da uradim.

Hvala unaprijed .

Nema razloga da mu govoriš tako nešto. Tvoj život pre njega je samo tvoj. I niti ima ikakve veze sa njim, niti ga se tiče. Da si rodila dete i dala ga na usvajanje, pa možda i da mu kažeš u slučaju da se to dete jednog dana pojavi. Ovako, zašto bi svoju intimi, nešto što si u datom trenutku procenila kao pravilnu odluku delila sa njim? Ne verujem ni da je on tebi pokazao sve kosture koje krije u ormanu. A ti što su navodno konzervativni, imaju ih najviše....
 
jedino sto je u ovoj prici nako sebicno je to sto je uopste abortirala. sve ostalo je bezveze i nije vrijedno jedne recenice


Mislim da sam rekla da me postedite moralnih pridika i slicno.
Ne znam koji ti dio u toj recenici nije bio jasan.
Jer se ova tema moze pretvoriti u beskonacnu raspravu, zato sto koliko je ljudi, toliko je razlicitih stavova i misljenja, a misljenja na tu temu me trenutno ne zanimaju.Jer je svako gospodar svog zivota i nosilac svojih odluka.
Ono sto mene zanima je tema gore navdena o kojoj sam trazila misljenje.
 
Mislim da sam rekla da me postedite moralnih pridika i slicno.
Ne znam koji ti dio u toj recenici nije bio jasan.
Jer se ova tema moze pretvoriti u beskonacnu raspravu, zato sto koliko je ljudi, toliko je razlicitih stavova i misljenja, a misljenja na tu temu me trenutno ne zanimaju.Jer je svako gospodar svog zivota i nosilac svojih odluka.
Ono sto mene zanima je tema gore navdena o kojoj sam trazila misljenje.

pa taj sto si abortirala.
i nisam ti ja kriv shto si se sjebala u zivotu.
ja bi izdrzavao i prihvatio SVAKO dijete koje bi napravio od svih mojih djevojaka. to je zato sto pazim s kim opshtim a ti drugi put pamet u glavu! :)))
 
pa taj sto si abortirala.
i nisam ti ja kriv shto si se sjebala u zivotu.
ja bi izdrzavao i prihvatio SVAKO dijete koje bi napravio od svih mojih djevojaka. to je zato sto pazim s kim opshtim a ti drugi put pamet u glavu! :)))

Uopste ne mislim da sam se sjebala u zivotu.
I danas mislim da je to bila ispravna odluka u tom trenutku.
I odakle ti ideja da taj koji decko s kim sam bila nije zelio da ostane sa mnom i sa tim djetetom?
Da li ti je palo na pamet da mozda to JA nisam htjela?


Ti si svoje misljenje rekao i sad mozes slobodno da ostavljas svoje komentare tamo gdje nekog zanimaju.

P.S. I nastavi da pazis s kim "OPSTIS"!:lol:
 
Sad imam dugu vezu, prilicno ozbiljnu, i interesuje me , po vasem misljenju , da li bih trebala svom sadasnjem momku, tj. mozda i buducem muzu, priznati da sam imala abortus prije 10 godina. On je prilicno konzervativna osoba, i nisam sigurna sta da uradim.

Hvala unaprijed .

zasto bi mu priznala, naravno da ne treba da to pominjes, to sad vise nije bitno, ko zna sta on sve krije, to je tvoja stvar i nema veze sa njim.
 
Poslednja izmena:
@Doca: hehe
t15138.gif
 
hmm... mislim da bi trebalo da mu priznas ali tek u situaciji kad ostanes trudna s njim il tako nesto, tj kad budes sigurna da ces s njim ostati. jer u porodilistu npr, secam se kad je moja sestra bila trudna stajala je ona tabla gde pisu temperaturu na krevetu i tamo pise trudnoca 2, abortusa 1, i sl. brojcano stanje. i sada ga imas na svakom izvestaju od ginekologa. tako da ce u krajnjem slucaju saznati kad te bude vodio kod doktora za vasu bebu, ako je bude...
 
jer zaboga ONA je tako odluchila :))))

ajao koji ti je djavo?!? mani devojku vise, mozda su i ONI tako odlucili ZAJEDNO, to zaista nije bitno i lepo je trazila bez pridika. da nije mozda bolje ostaviti skolu, udati se mlada za nekog ko mozda i nije za tebe i slicno samo da ne bi abortirala? ne znam, sad kad imam dete verovatno ne bih ni ja, ali ponekad postoje sasvim konkretni i jaki razlozi zasto se to radi. kao npr. dete bi bilo bolesno, njoj bi se pogorsala neka hronicna bolest i slicno. zaista je nebitno zasto je abortirala u ovoj prici. samo je trazila savet da li da prizna...
 
ajao koji ti je djavo?!? mani devojku vise, mozda su i ONI tako odlucili ZAJEDNO, to zaista nije bitno i lepo je trazila bez pridika. da nije mozda bolje ostaviti skolu, udati se mlada za nekog ko mozda i nije za tebe i slicno samo da ne bi abortirala? ne znam, sad kad imam dete verovatno ne bih ni ja, ali ponekad postoje sasvim konkretni i jaki razlozi zasto se to radi. kao npr. dete bi bilo bolesno, njoj bi se pogorsala neka hronicna bolest i slicno. zaista je nebitno zasto je abortirala u ovoj prici. samo je trazila savet da li da prizna...

a koji je tebi djavo shto se palish ko dizel na bjelashnici :)))))))
 
Sa 18 godina sam bila u vezi u kojoj mi se desilo da sam ostala trudna i ja sam tad odlucila da abortiram .Hvala Bogu, nije bilo nikakvih komplikacija i danas, nakon 10 godina, svi moji organi su potpuno zdravi. Zasto sam dozvolila da ostanem trudna kao i razlozi zasto sam abortirala potpuno su irelevantni za ono sto zelim da pitam, pa bih zamolila da me postedite moralnih pridika i ironicnih komentara.
Sad imam dugu vezu, prilicno ozbiljnu, i interesuje me , po vasem misljenju , da li bih trebala svom sadasnjem momku, tj. mozda i buducem muzu, priznati da sam imala abortus prije 10 godina. On je prilicno konzervativna osoba, i nisam sigurna sta da uradim.

Hvala unaprijed .


nikako...i ne razmisljaj o tome vise...
 
Ne razumem, šta ti njemu priznaješ? Šta boli njega uvo sa kim si bila ranije...?
Ma abortiraj ti njega ako je toliko zatucan ;)

:worth:
koj moj imas ti njemu bilo sta da priznajes:confused: mislis da ce on tebi da prizna da je s 10 god gurao kitu u flasu ,oce malo morgen
s druge strane to nije nesto tako strasno da se krije,da sam imala takvo iskustvo ja bih rekla mm,ali ne bih priznala nego rekla a njemu ako se ne svidja zna gde su vrata
i sta ce ti taj zatucani uopste:think:
 
Ne mislim ova tema mi je kao da je pitala da li da mu "prizna" da je pre deset godina imala grupni seks sa miletom kitićem, čedom čvorkom i onom njegovom iz lune.

Mada..... kad malo razmislim ovo je mnogo više skeri :sad2:
 

Back
Top