Da li žene umeju ili ne umeju da prepoznaju vrednost muškarca?

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.420
Podstaknut idejom sa druge teme...:cool:
I u čemu se ogleda njihova vrednost u ženskom mozgu i oku :D
Da li biraju sve neke nežnije tipove klase Riki Martina i Enrikea Iglesijasa dok im prave muškarčine prolaze ispod radara?

1714121913085.png
1714122205157.png

Za ljude generalno - između da i ne
Umemo sa prepoznamo vrednosti koje nam se čine poznatim i sa kojima imamo iskustva, međutim problematično postaje kada se dva sistema vrednosti koja se razlikuju nađu u istom koordinatnom sistemu. Bude poklapanja po poznatim stvarima, ali i kraha po nepoznatim.
Inače, vrednosti kao "upotrebna vrednost" su subjektivna sredina i najčešće traju u momentu.

Da li biraju sve neke nežnije tipove klase Riki Martina i Enrikea Iglesijasa dok im prave muškarčine prolaze ispod radara?

Pogledajte prilog 1537504Pogledajte prilog 1537518
Mmmmm...pa ofc,osposobljena sam za prepoznavanja:zkez::mrgreen::tick:

Kad vidiš gomiletinu nekih kao frajera koji su ženama vau, tu ćeš naći sijaset gej tipova, kao što su se masovno šokirale što je Riki Martin gej ili tome slično.

Mene bi, iskreno, šokiralo da nije gej. Ali to govori o odsustvu smisla.

I Tom Hardy im je kao muškarčina, ono dečko 175cm visok.

Uprkos tome što se fura mantra da se žena zaljubljuje u ono što čuje, očigledno se zaljubljuje i u ono što vidi, tj u ono što ona sama može i da isprojektuje.

Kad vidiš gomiletinu nekih kao frajera koji su ženama vau, tu ćeš naći sijaset gej tipova, kao što su se masovno šokirale što je Riki Martin gej ili tome slično.

Mene bi, iskreno, šokiralo da nije gej. Ali to govori o odsustvu smisla.

I Tom Hardy im je kao muškarčina, ono dečko 175cm visok.

Uprkos tome što se fura mantra da se žena zaljubljuje u ono što čuje, očigledno se zaljubljuje i u ono što vidi, tj u ono što ona sama može i da isprojektuje.
Da...zato treba projektovanja razna ostaviti za umetnicke delatnosti bolje ili slicne svrhe :mrgreen:
Prvo taj filter odstraniti a onda navalis na ostalo svim culima i mentalno/emocionalnim sposobnostima ✅

Svi su isti, samo je ambalaža drugačija.

Just kidding :D

A to je valjda relativno.. Šta je za mene prioritet i vrednost, za neku drugu
ženu ne mora biti. I ne biram partnera po vrednostima. Prosto ga zavolim
i volim takvog kakav jeste. Može da bude vrednijih i boljih od njega u ma
kom pogledu, koliko god hoćeš, al ja volim njega.
👍

Pa, šta znam, tip od kog sam viši skoro 15cm mi nešto i nije muškarčina...
Zamisli Napoleona tek od 168cm.:lol: EDIT (izgleda da je napoleon ipak bio viši nego što sam mislio)
A cela pruska divizija preplivala reku Vislu beše golim rukama da bi impresionirala njegovo carsko veličanstvo i stotine mladih i pravih Nemaca se udavilo tokom procesa.
Jeste isti oni Nemci koji su u mom rodnom gradu streljali 100 za 1 i od kojih je 7 od 9 moje pradedovske braće poginulo u WW1 uključujući i mog pradedu po kome sam i dobio ime. A kod tebe u Bosni tek da ne pričam za WW2, znaš sve i sam...

Sve mi nekako deluje relativno. Moramo utvrditi neke mere muškosti kako stvari stoje.

Poslednja izmena:

Pogledajte prilog 1537504Pogledajte prilog 1537518
sta im vredi sto umeju da procene, kada uvek izaberu drugu ligu i to samo zbog straha kako ce procenjen da oceni njenu nesavrsenost.

sta im vredi sto umeju da procene, kada uvek izaberu drugu ligu i to samo zbog straha kako ce procenjen da oceni njenu nesavrsenost.
Žene po mom mišljenju i iskustvu nisu toliko nesigurne u MŽ odnosima. Čak su vrlo hrabre da dobiju muškarca kog žele naročito kada se zaljube, onda noge polome.

Daleko više su nesigurni muškarci sa svojim kompleksima malog penisa i slabe erekcije itd.

Žene po mom mišljenju i iskustvu nisu toliko nesigurne u MŽ odnosima. Čak su vrlo hrabre da dobiju muškarca kog žele naročito kada se zaljube, onda noge polome.

Daleko više su nesigurni muškarci sa svojim kompleksima malog penisa i slabe erekcije itd.
prva recenica ima dodekafonski karakter jer ne pripada nijednom poznatom tonalitetu... kad zena nesto odluci dzaba muskarcu koprcanje. zaljubljuju se na milion nacina i svaka razlicito.... sto ih opet ne sprecava da racio koriste tendeciozno i manipulativno kad je zrtva uhvacena u zamku.

muskarci su idioti manje vise generalno. samo muskarci sa jakim zenskim principom u sebi imaju sanse da izadju na kraj sa zenama. svi ostali su samo kolateral njihovih zelja.

Back