Da li neko sa FASPER-a uopste koristi net?!?

Da li neko ide na pripreme ?! Ja cu ici verovatno na psihologiju ali docicu tek 9. jer 8. branim maturski rad, pa me zanima gde se odrzavaju pripreme, u koliko sati i da li treba negde posebno da se prijavim kada uplatim pare...?!

Pa trebalo bi da si vec uplatio,uplata je bila do 31.5. ali otkud znam mozda nije ni bitno.Treba da odes tamo da im predas uplatnicu...Biologija je bila na drugom spratu u velikoj sali,a sad za psihologiju ne znam pitaj portire koji stoje tamo oni ce ti reci gde da ides!
 
Poslednja izmena:
Pitanje za kolege koji spremaju ili su spremali fiziologiju, da li se ponavljaju pitanja od ranije?
I koje tacno oblasti se uce, svako kaze drugacije... Ja sam cula da treba da se uci organizacija celije, nervni i endokrini sistem i cula. Jel samo to ili treba jos koja oblast? Ove cetiri sam kao naucila, ali ako treba jos... :dash: Bas mi je frka od ovog ispita :sad2:
 
Pa trebalo bi da si vec uplatio,uplata je bila do 31.5. ali otkud znam mozda nije ni bitno.Treba da odes tamo da im predas uplatnicu...Biologija je bila na drugom spratu u velikoj sali,a sad za psihologiju ne znam pitaj portire koji stoje tamo oni ce ti reci gde da ides!

Pa koliko ja znam prijave su bile do 31. a uplata naknadno u svakom slucaju hvala! :D Jesi hvatao/la beleske iz biologije jer sam propustio pripreme za nju a ona mi najvise treba... :(
 
@mil90
ja sam cula da treba da se uce oblasti
1,2,3,5,6,7,8,13,15 i 16...
ali neka pitanja sa testa ne mogu uopste da nadjem u knjizi.... :/ :(

jesu te oblasti, a ni ja ne mogu da nađem neka pitanja... :(
nego, do kada treba da se preda studija slučaja aničiću?? čula sam da ipak nije do 15og nego na dan ispita?? &šta tačno/odakle treba da se uči za ispit kod njega???
 
Joj, to je to, niko ne zna sta ce biti na testu kod Tome :sad2:
Naravno, ni ja neka pitanja nisam nasla, a kako vidim, ostala uopste nisu naivna:dash:

Za Anicica su mi rekli da on nista ne pita, mislim, poprica malo sa tobom i to je to... Sta da pita? :think:
Ja imam informaciju da studija treba 15. da se donese, ali ako zna da sigurno moze 18. na ispitu, jos bolje. Studija mi je za sada zali Boze :roll:
 
Ja sam cula da je profesor genetike na pripremama izbacio dosta gradiva,i da treba da obratimo paznju na genetiku,nervni sistem i celiju,i nadam se da je stvarno tako.... :bye:

Da najvise je pricao o genetici na to obratite paznju bas,bas,posle toga nervni sistem-mali mozak,centri za govor,sluh...itd.i rekao je da ce mozda biti nesto vezano za pluca i endokrini sistem,srce,bubrege,oplodjenje to je sve izbacio...Ali opet je i ostavio dosta toga mada je to definitivno manje od onog u informatoru sto pise.Ne znam ljudi imamo jos 3 nedelje spremajte se!:bye:
 
Da najvise je pricao o genetici na to obratite paznju bas,bas,posle toga nervni sistem-mali mozak,centri za govor,sluh...itd.i rekao je da ce mozda biti nesto vezano za pluca i endokrini sistem,srce,bubrege,oplodjenje to je sve izbacio...Ali opet je i ostavio dosta toga mada je to definitivno manje od onog u informatoru sto pise.Ne znam ljudi imamo jos 3 nedelje spremajte se!:bye:


Fala...:bye:
 
Kome treba da se pokaze uplatnica da bi usao da slusam pripreme?! Jel ima neka prozivka ?! O.o

Da,nas su prozivali,kad smo usli u salu dosla neka zena i prozivala po spisku i kad te prozove samo joj pridjes i das uplatnicu.BAr je tako bilo prosle nedelje.Ali to je bilo samo prvi dan kasnije nije niko nista proveravao mogao je da udje ko hoce i kad hoce...
 

Back
Top