Da li mislite da su muškarci ispod nas?

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
95.554
Da li mislite da su nedokazani ?Naravno , ovde mislim na većinu muškaraca , uopšteno.Izuzeci uvek postoje.Da li im treba sve nacrtati da bi skontali ono što želite da kažete?Da li izigravaju kao neke "ko sam -šta sam" a kada se nađu u situaciji da pokažu te svoje sposobnosti , postanu mali i mizerni ...
Da li mislite da smo iznad njih ?I po mišljenju i po stavovima i osećanjima?
Ja mislim da -da.
A vi?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da li mislite da su nedokazani ?Naravno , ovde mislim na većinu muškaraca , uopšteno.Izuzeci uvek postoje.Da li im treba sve nacrtati da bi skontali ono što želite da kažete?Da li izigravaju kao neke "ko sam -šta sam" a kada se nađu u situaciji da pokažu te svoje sposobnosti , postanu mali i mizerni ...
Da li mislite da smo iznad njih ?I po mišljenju i po stavovima i osećanjima?

Ja mislim da -da.
A vi?
Ne mislim da su "ispod" žena intelektualno, niti što se uopšte sposobnosti, veština i kreativnosti tiče. Oni koji su takvi...msm, da su pre svega jako sujetni!Izražena sujeta je glavni "kamen spoticanja" u muško-ženskim odnosima.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da li mislite da su nedokazani ?Naravno , ovde mislim na većinu muškaraca , uopšteno.Izuzeci uvek postoje.Da li im treba sve nacrtati da bi skontali ono što želite da kažete?Da li izigravaju kao neke "ko sam -šta sam" a kada se nađu u situaciji da pokažu te svoje sposobnosti , postanu mali i mizerni ...
Da li mislite da smo iznad njih ?I po mišljenju i po stavovima i osećanjima?

Ja mislim da -da.
A vi?

Sa muškarcima, govorim o muškarcima koji mene okružuju sa kojima imam kontakt, samo dobra iskustva imam.

Od muškaraca se mnogo očekuje, verujem da je većina uplašena hoće li ispuniti očekivanja žena, porodice, društva.
Podrška im mnogo znači.
Kao bračni partneri, muškarci su odaniji u svakom smislu, počevši od poštovanja partnera do poštovanja partnerove porodice.

Dobro odabran partner može probuditi u muškarcu ono najbolje, šta više i ono što ni sam nije znao da poseduje.

Zaljubljenog muškarca možeš oblikovati kao plastelin.
E, sada, neko se zaigra, pretera u zahtevima ili se uljuljka smatrajući da samo on treba da prima ljubav, emociju, bude maksimalno zaštićen.

Znam, neću naići na odobravanje svojim postom. Pišem, kao i uvek, iz ličnog iskustva i na osnovu modela ponašanja muškaraca u partnerstvu koje lično poznajem.

Iznenađena sam pisanjem pojedinih članova, grubošću , bezobrazulkom i sujetom kojom iznose stavove o ženama.
Lično, mislim da nisu sasvim svoji i ne uzimam njihovo ponašanje kao reper za mišljenje o muškarcima.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne NE Ne, i tekako mogu da budu nezni i mazni. Moras naleteti na pravog koji te prati i oseca. Mislim da je i to sustina tih musko zenskih odnosa, a to neotesan i grub to moze u Krevetu da bude simpa skroz😀
a da , ja nisam za polnu ravnopravnost jer nemogu da radim sto i oni nemam te snage i jacine. Dok intelektualno i te kako smo isti!
 
ДраНгулијице, ко те изнервирао :lol:
Не можемо генерализивати ствари, знаш кад они кажу да смо све спонзоруше, способне само за кецељу и кућу, бла, бла, а ми се побунимо...
И међу њима, и међу нама, има свакаквих.
 
ДраНгулијице, ко те изнервирао :lol:
Не можемо генерализивати ствари, знаш кад они кажу да смо све спонзоруше, способне само за кецељу и кућу, бла, бла, а ми се побунимо...
И међу њима, и међу нама, има свакаквих.
Pa rekoh da ima izuzetaka...
 

Back
Top