Da li mislite da ima nevinih devojaka posle 23?

Наравно, не постоји правило. Само радио сам мало по средњој школи, свашта раде клинци данас. Било је тога и раније, али сад су се мало више ,,ослободили".

Pa, šta znam... I kod nas su generacije malo starije pričale da su se malo više oslobodili ovi naši, a suštinski možda je jedna devojka bila da nije nevina... Mislim da je to malo više priča nego što stvarno svi sve rade. Kao i danas, svima puna usta seksa, ali da se ne lažemo ima ljudi po par godina sami. Mislim da je to malo više prenaduvano iskreno. Uvek si ti imao neku grupicu "klošara", u svakoj generaciji, ali malo se pretera sa osudom, ima i divne dece.
 
Наравно, не постоји правило. Само радио сам мало по средњој школи, свашта раде клинци данас. Било је тога и раније, али сад су се мало више ,,ослободили".
Ima nekih koje su rodile u 15-16 godina
 
Какво је чуђење моја колегиница од 30 година живота добила код свог новог гинеколога, кад му је рекла да није имала ниједа абортус у животу..
Pa ne čudim se,samo kažem,živimo u pogrešnom vremenu,devojčice sa 12-13 žure što pre da odrastu
 
Pa ne čudim se,samo kažem,živimo u pogrešnom vremenu,devojčice sa 12-13 žure što pre da odrastu
Да, да.. намонтирана, са свим облинама, у одећи за одрасле девојке, никад не би претпоставио да има 14 година нпр, а тога данас има много.
 
Да, да.. намонтирана, са свим облинама, у одећи за одрасле девојке, никад не би претпоставио да има 14 година нпр, а тога данас има много.
Nažalost i meni nikad neće biti jasno zašto devojčice toliko žure da odrastu.Kao da se utrkuju koja ce vise da postigne.
 
Има и после 30 и после 40, неке остану заувек.
А што је то битно?
Моја мама је са мојим оцем први пут спавала, са 27.
И пита га шта мисли о томе. А он будала, каква је и остао каже:
-Па не смета ми, а није ти ни за похвалу.
:lol::evil:
 
Pa isto ko da je pravi imala ako je pusila okolo.
Pa nije isto.Ako je CELA,ona je nevinai za sud i za buduceg
Trazi nekog svoje godiste,obe su jako mlade za tebe
Ti uopste nisi razumela ,zasto je tema postavlena.Izgleda da je za tvoj racio,sve suvise komlikovano.Ja ne trazim nista za SEBE.Ovo je diskusija,ali tvoj nivo
ne moze da u istoj ucestvuje.Sve sto se na Krsti napise,ne odnosi se na onoga ko u resenju nekog problema ucestvuje.jako si me razocarala i vise mi se
ne obracaj,jer nisi moj intelektualni nivo.Fersten !
 
Pa nije isto.Ako je CELA,ona je nevinai za sud i za buduceg

Ti uopste nisi razumela ,zasto je tema postavlena.Izgleda da je za tvoj racio,sve suvise komlikovano.Ja ne trazim nista za SEBE.Ovo je diskusija,ali tvoj nivo
ne moze da u istoj ucestvuje.Sve sto se na Krsti napise,ne odnosi se na onoga ko u resenju nekog problema ucestvuje.jako si me razocarala i vise mi se
ne obracaj,jer nisi moj intelektualni nivo.Fersten !
Za tebe ne.
 
Pa nije isto.Ako je CELA,ona je nevinai za sud i za buduceg

Ti uopste nisi razumela ,zasto je tema postavlena.Izgleda da je za tvoj racio,sve suvise komlikovano.Ja ne trazim nista za SEBE.Ovo je diskusija,ali tvoj nivo
ne moze da u istoj ucestvuje.Sve sto se na Krsti napise,ne odnosi se na onoga ko u resenju nekog problema ucestvuje.jako si me razocarala i vise mi se
ne obracaj,jer nisi moj intelektualni nivo.Fersten !
Ti znas istinu.
 
Pa nije isto.Ako je CELA,ona je nevinai za sud i za buduceg

Ti uopste nisi razumela ,zasto je tema postavlena.Izgleda da je za tvoj racio,sve suvise komlikovano.Ja ne trazim nista za SEBE.Ovo je diskusija,ali tvoj nivo
ne moze da u istoj ucestvuje.Sve sto se na Krsti napise,ne odnosi se na onoga ko u resenju nekog problema ucestvuje.jako si me razocarala i vise mi se
ne obracaj,jer nisi moj intelektualni nivo.Fersten !
Pa sto onda pitaš za savet koja je bolja?Ako ja pitam za savet nekog da mi kaže koji je momak bolji,znaci pitam za sebe i kako to ja nisam razumela temu kad sam ja autor teme ove?Smešan si,ti pričaš nekom nešto o inteligenciji,a naštancao si sve moguce devojke do sad.
 
Moja drugarica se udala nevina.Nist to nije pomoglo.Batine..alkohol.Kaze bolje je ku.va prosla od mene.Kuku meni..sta uradi od zivota.Jedva se razvela od njega.
Pa o tome pričam,to je jedan od primera kako muškarac ne ceni devojku.Ima takvih danas,ako mu je bolja k.rva,što se nije oženio njom,nego tvojom drugaricom?Ne treba jedna devojka da pristaje sa bilo kojim na bračnu zajednicu i posle da pogrešnom radja decu.Hvala bogu da se razvela od takvoga.
 
Pa o tome pričam,to je jedan od primera kako muškarac ne ceni devojku.Ima takvih danas,ako mu je bolja k.rva,što se nije oženio njom,nego tvojom drugaricom?Ne treba jedna devojka da pristaje sa bilo kojim na bračnu zajednicu i posle da pogrešnom radja decu.Hvala bogu da se razvela od takvoga.
Ma ima jos ovih primjera.Prevare djevojku da su dobri.
 

Back
Top