Quantcast

Da li mislite da ima nevinih devojaka posle 23?

Belgradeboy

Ističe se
Poruka
2.661
Interesuje me,sta mislite o devojci,koja ima 23 godine i himen u celosti.Ali do te 23 godine,zadovoljavala je mladice oralno,gutala ejakulate sa zadovoljstvom.
I druge devojke,koja je imala samo jedan seksualni odnos u 16 godini,deflorisana je,ali posle toga,nije imala nikakave odnose sa mladicima.Koja je od te
dve devojke,po vasem misljenju moralnija......
Obe su morale. 😂 Kakve veze to ima bitno je da su u kondiciji.

Karen_leave

Zainteresovan član
Poruka
363
Interesuje me,sta mislite o devojci,koja ima 23 godine i himen u celosti.Ali do te 23 godine,zadovoljavala je mladice oralno,gutala ejakulate sa zadovoljstvom.
I druge devojke,koja je imala samo jedan seksualni odnos u 16 godini,deflorisana je,ali posle toga,nije imala nikakave odnose sa mladicima.Koja je od te
dve devojke,po vasem misljenju moralnija......
Meni himen otiso i prije prvog seksa, nisam krvarila kad sam se prvi put seksala. Da odgovorim meni je ova prva nemo0ralnija u odnosu na drugu...

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.343
Pa kad jure pacenike kojima je to jedina vrednost, znas, bila je nevina jbt.
Kakav spin u 19vek...
E a kad smo kod toga mnogi muškarci to ne cene što je devojka nevina,na primer,od 100 posto danas,5 posto muškaraca ceni nevinu.Nekad ima i slučajeva da ta nevina sto je nekad bila,postane za tog muškarca svakakva,ako dodje naravno do raskida i ona se smuva sa drugim,onda od bivseg padnu komentari-kakva k.... i slicno

spavach

Primećen član
Poruka
567
mora da sam pozitivna,čim hoces da dejtujemo,nego sta bi rekao moj George na sve to,ja rodih 5-oro dece,nemoj da posle dejta padnu komentari da pokušavam da ga prevarim sa tobom,pazi šta radiš,ne bih i šesto dete,u kući imam čopor dece i plač najmladje bebe,hahahahaha.
mojih 3, tvojih 5, imamo ekipu za odbojku sa rezervnim sastavom..
t4526.gif

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
20.582
E a kad smo kod toga mnogi muškarci to ne cene što je devojka nevina,na primer,od 100 posto danas,5 posto muškaraca ceni nevinu.Nekad ima i slučajeva da ta nevina sto je nekad bila,postane za tog muškarca svakakva,ako dodje naravno do raskida i ona se smuva sa drugim,onda od bivseg padnu komentari-kakva k.... i slicno
Pa normalno.
Pametan odrastao muskarac bezi od nevine kao djavo od krsta.

Storage Temptation

Elita
Banovan
Poruka
20.580
Kako onda prodaju devičanstvo za milion funti i sl.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
20.582
To se ne zna,mozda se tebi bas na primer dopadne neka devojčura,pa izadjete i onda ti ona kaze:”nevina sam”,verujem da bi joj ti pružio šansu,sigurno ne bi pobegao od one koja ti se svidja.
Ja sam odrastao covek, i sa dovoljno iskustva i zivotnog i seksualnog da znam da sa takvom ne bi ni dosao do izlaska.
Jbg, nisu svi zaglavili u proslom veku...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.