Quantcast

Da li mislite da ima nevinih devojaka posle 23?

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
20.582
И пита га шта мисли о томе. А он будала, каква је и остао каже:
-Па не смета ми, а није ти ни за похвалу.
Kralj... ))) Ja se ne bih setio toga iskreno, ima moj respekt iako ga ne znam :D
ne razumem. prednost je nevina devojka,moze samo jos vise da je postuje zbog toga.
U cemu je prednost nevina devojka, osim ako nisi amis?
Jedina prednost koja meni pada na pamet je sto ne moze da te poredi sa nekim bivsim +20, recimo. I njoj si najbolji ljubavnik kojeg je imala.

Enina

Elita
Poruka
18.993
Kralj... ))) Ja se ne bih setio toga iskreno, ima moj respekt iako ga ne znam :D

Jedina prednost koja meni pada na pamet je sto ne moze da te poredi sa nekim bivsim +20, recimo. I njoj si najbolji ljubavnik kojeg je imala.
Al dosadi.Pozeli imati drugog.Ako naidze na nekog ko u sexu veze nema..neredovan je i tako.

paketije

Aktivan član
Poruka
1.513
U odredjenim sredinama nevinost je uvijet da zena moze da udje u brak, i posljedice mogu biti stravicne, ako to nije.Ako govorimo o tom anatomskom detalju koji se zove Hymen (djevicnjak), puno djevojaka ga je izgubilo manipulacijom sa nekim predmetom, a ne u seksualnom aktu. Sa druge strane ima veliki broj zena koje su upraznjavale analni i oralni seks, da bi sacuvale "nevinost", pa su daleko od pojma nevinosti.Muska zabluda je da je zenama vazan taj prvi

Enina

Elita
Poruka
18.993
U odredjenim sredinama nevinost je uvijet da zena moze da udje u brak, i posljedice mogu biti stravicne, ako to nije.Ako govorimo o tom anatomskom detalju koji se zove Hymen (djevicnjak), puno djevojaka ga je izgubilo manipulacijom sa nekim predmetom, a ne u seksualnom aktu. Sa druge strane ima veliki broj zena koje su upraznjavale analni i oralni seks, da bi sacuvale "nevinost", pa su daleko od pojma nevinosti.Muska zabluda je da je zenama vazan taj prvi
Ma nije..vala zamrze ga.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
6.863
Pa da, ali to može biti i mana. Uzmimo da nema nikakva iskustva. A da je na primer taj frajer baš dobar u sexu, potentan, ima dobru alatku i slično. I ona pošto nema iskustva, a čula je ovo ili ono pomisli posle nekog vremena da bi neko drugi bio još bolji, jer nemam nikakvog iskustva. Upropasti ono što sad ima i što je dobro. Tako da taj argument da nema s kime da poredi i da će joj zato biti dobar nije tačan, jer joj možda baš zato neće biti dobar što ne zna da postoje mnogo gori od njega.
A drugo, iskustvom se shvati da nije sve ni u alatci ni u "tehnikama" već u nekom osećajui odnosu koji imaju dvoje... pa da je bolje biti sa nekim "prosečnim" ako ga voliš nego sa nekim nadarenim koji je inače kreten. U svakom slučaju iskustvo može pomoći da se bolje razume šta se želi i ne luta mnogo, jer ta lutanja su pakao i za onog ko luta i ne zna šta hoće i za partnera.

Poruka
6.307
Pa sto onda pitaš za savet koja je bolja?Ako ja pitam za savet nekog da mi kaže koji je momak bolji,znaci pitam za sebe i kako to ja nisam razumela temu kad sam ja autor teme ove?Smešan si,ti pričaš nekom nešto o inteligenciji,a naštancao si sve moguce devojke do sad.
Opet nisi razumela.Ne pitam za sebe,nego me interesuje misljenje ljudi,kako gledaju na ova pitaanja morala i nemorala.Sigurno kada se budem odlucio
da uspostavim trajnu vezu sa nekom zenom,necu pitatini tebe ni ostale forumase........

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.343

Pa misli da je prednost u tome sto je nevina i dala je nevinost onom pravom,recimo,ako je pravi poštovaće je zbog tog,ako nije,moze da smisli pričicu kako nju niko nije hteo i da je ne poštuje kao osobu.
Opet nisi razumela.Ne pitam za sebe,nego me interesuje misljenje ljudi,kako gledaju na ova pitaanja morala i nemorala.Sigurno kada se budem odlucio
da uspostavim trajnu vezu sa nekom zenom,necu pitatini tebe ni ostale forumase........
dobro i koja je po tebi od navedenih primera moralna,a koja nije?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.