Quantcast

Da li mislite da ima nevinih devojaka posle 23?

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.430
Pa jedan je zivot.Ma ne zovi vise.Sta ce ti?Bi se zaljepila za tebe.
To proslost al na temu,, postoje takve zene.
A i bolje sto nisam iako sam je izludeo i bio na ivici da upadnem.. Al kako je ona jako izuzetna i iskrena nisam zeleo to da iskoristim vec joj dao predlog em ja cu da je lepo.. msm muska zelja a ona zrela puna kao atomska bomba.. Zelela je ali uslov ozb veza, ja na to nisam bio spreman tek izasao iz duze veze.

Poruka
5.710
Nekada,kada devojka nije mogla da zamisli,da u brak udje deflorisana,bilo je normalno i uobicajeno,da je devojka nevina i do dvadeset pete godine.
Medjutim danas,kada cela atmosfera odise slobodnom seksualnoscu,kada su srednje skole mesovite,kada devojcice i decaci,u pubertetu,nabijeni
nadoslim seksualnim hormonima,zajedno sede u ucionicama,sve ograde su pale.Devojcice su napaljene,na svakom uglu ulica,mogu se videti mlaade
devojke,kako naskakuju na decake,kojim je to cak i neprijatno.Dakle,da skratim,ne verujem da ima devojaka nevinih u dvadeset trecoj godini zivota.
Ima naravno,ali to su uglavnom devojke,sa nekom urodjenom manom.

NEzgodan

Poznat
Moderator
Poruka
9.383
Pozdrav,
moje pitanje za sve Vas je,da li mislite da u današnje vreme ima nevinih devojaka posle 23 godine?Ako ih ima,šta mislite o takvim nevinim devojkama?Ako mislite da ih nema,šta mislite,zašto je to tako?
Da li biste imali odnos sa nevinom devojkom?
Ima, naravno. Neke od njih su mi drugarice. Zasto je tako? Pa kod ovih "mojih" zbog previse femkanja i previsokih kriterijuma, cekanje "pravog" i slicne gluposti.

Poruka
5.710
Prvo treba ustanoviti,na koju nevinost se misli,kada se kaze za nekog da je nevin. Mislim da se mesaju dve situacije,koje ustvari nemaju uzrocno
posledicne veze.Ako se misli na devojku ,koja nije deflorisana,to ne mora da znaci,da je ona nevina u moralnom smislu.Takodje,devojka koja je
izgubila (probusen) himen,ne znaci da je beskarakterna,da je losa devojka.U svakom slucaju,devojka koja je cestita,koja je odgovorna sklona
svakoj pozitivnoj situaciji,po svim merilima,to je postena devojka,cije postenje se ne meri ostecenim ili nedirnutim himenom !

It's cloudy

Zainteresovan član
Poruka
407
Ima. Ja sam izgubila sa 24, kako neko gore rece jer sam cekala pravog i drzala kriterijume i nisam se nijednog trenutka pokajala jer retko ko moze da kaZe da je prvi put spavao iz istinske zelje i s potpunom emocionalnom i psihickom zreloscu. Drugarica 25 i nevina je. Uglavnom mislim da ima vise nevinih po selima koje se vaspitavaju konzervativnije...
Problem je danasnja sredina koja namece da se nevini osecaju kao skart pa upadaju u besmislene seksualne odnose i rupu bez dna

Enina

Veoma poznat
Poruka
14.468
Ima. Ja sam izgubila sa 24, kako neko gore rece jer sam cekala pravog i drzala kriterijume i nisam se nijednog trenutka pokajala jer retko ko moze da kaZe da je prvi put spavao iz istinske zelje i s potpunom emocionalnom i psihickom zreloscu. Drugarica 25 i nevina je. Uglavnom mislim da ima vise nevinih po selima koje se vaspitavaju konzervativnije...
Problem je danasnja sredina koja namece da se nevini osecaju kao skart pa upadaju u besmislene seksualne odnose i rupu bez dna
Jesi jos s njim?

Enina

Veoma poznat
Poruka
14.468
Prvo treba ustanoviti,na koju nevinost se misli,kada se kaze za nekog da je nevin. Mislim da se mesaju dve situacije,koje ustvari nemaju uzrocno
posledicne veze.Ako se misli na devojku ,koja nije deflorisana,to ne mora da znaci,da je ona nevina u moralnom smislu.Takodje,devojka koja je
izgubila (probusen) himen,ne znaci da je beskarakterna,da je losa devojka.U svakom slucaju,devojka koja je cestita,koja je odgovorna sklona
svakoj pozitivnoj situaciji,po svim merilima,to je postena devojka,cije postenje se ne meri ostecenim ili nedirnutim himenom !
Nema ti koristi nikakve od nevinosti..bolje kur.e prolaze i u braku i svakako

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.