Quantcast

Da li mislite da ima nevinih devojaka posle 23?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
3.906
Što bi neko lagao da je nevin? Što bi neko lagao da nije nevin?
Ako se nevina devojka voli i ne ostavlja, ŠTA SE ČINI SA ONOM KOJA NIJE NEVINA???
Isto se voli i ne ostavlja.A što ne bi lagao muškarac?Mnogim devojkama bude zao sto je nevin pa mu da,a on nije.On-ne ide mu krv kao nama devojkama iz polnog organa tokom čina,prvog puta,zar ne?

Baad_Boy

Ističe se
Poruka
2.747
Ima mnogo nevinih jer ih niko nece, pa onda se one zainate pa ne daju iz inata. Meni super zvuci ako si nevina i ako izgledas prihvatljivo. Onda nevinost ima negde poentu. Neko ce jednog dana umeti to da ceni, nadajmo se. Ja sam nesto kao klinja razmisljao isto kao ti, kao necu ja da varam u vezi, i prevari me djubre dva puta. Ali svakako, mozda je tvoj izbor pravi, cekaj pravog, zvuci dobro 🙂

DiscoScience

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.090
Pa ima i toga, ali sve se to jako brzo vidi, i na djevojci je da to prekine, ako joj ne odgovara maravno.
Ali zašto toliki teret da se stavlja na djevojku. Kaže mi čale "jbt mi muškarci kao neke figurice, a, vi žene nas povlačite kako vam odgovara". :lol:

Ali, ok, prekinuće cura koja je načisto sa sobom, neke obično mlađe, mada nije pravilo, umeju da budu zbunjene.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
3.906
Ima mnogo nevinih jer ih niko nece, pa onda se one zainate pa ne daju iz inata. Meni super zvuci ako si nevina i ako izgledas prihvatljivo. Onda nevinost ima negde poentu. Neko ce jednog dana umeti to da ceni, nadajmo se. Ja sam nesto kao klinja razmisljao isto kao ti, kao necu ja da varam u vezi, i prevari me djubre dva puta. Ali svakako, mozda je tvoj izbor pravi, cekaj pravog, zvuci dobro 🙂
Pa jel si je ostavio kad te prevarila??

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.