DA LI MENE ZENE SMATRAJU ZA BUDALU?!!!

jesam. vidi, nije sebično da budeš sam sebi najvažniji. razmisli, ko je zapravo sebičan: ti koji radiš u svoju korist ili osoba koja očekuje da ti radiš u njenu korist ( a nauštrb sebe)?
naravno, ne treba ni da budeš neosetljiv za druge. ljudi koje zaista ceniš i za koje znaš da i oni tebe cene i stvarno su ti jako dragi - njima možeš da učiniš ustupak, naravno, ali onda znaš da i oni tebi učine,... ali, to je mali broj ljudi, to su najbliži. ostalim ljudima daješ onoliko koliko možeš a da ne ugroziš sebe.
i videćeš vremenom da će ljudi prestati da očekuju od tebe da "praviš budalu od sebe".
znaš ono. ne čini drugom ono što ne bi voleo da učini tebi. uvek idi tako, ALI, treba da sagledaš i drugu stranu: ako neko čini tebi nešto što on ne bi voleo da ti činiš njemu, onda te ne ceni i ne zaslužuje tvoju dobrotu.
evo, stvarno sam ti ovo sve napisala iz najbolje namere i što bi se reklo "ko bratu rođenom". nadam se da će ti pomoći :D
 
Aco ti si kao uzoran student,ono ucis bla,bla...
i ta devojka je trebala da dodje kod tebe da ucite zajedno.

A sad priznaj da si onu temu juce gde trazis savet kako da povalis ribu kad dodje kod tebe
trazio jer si hteo
danas da UCIs sa tom koleginicom!!

Pa toliko razradjivanje taktike da li da vadis oruzje cim udje u stan,
a ona nije ni dosla.
Bas si lose procenio situaciju.
 
1 - nabavi min jednu dobru drugaricu - da te uputi u finese savladjivanja neprijatelja,
2 - budi zabavan & opusten u njihovom prisustvu i uopste,
3 - zensku osobu mozes da oboris s nogu: jednim pogledom, jednom recju itd, a mozes da smoris i oteras na jos vishe nacina,
4 - ne insistiraj da ti se desi i desice ti se (neinsistiranje nije isto sto i izbegavanje dogadjanja),
5 - smisli i ti nesto...

---------

Prijateljskije od ovoga ne moze, jer ukupno gledano nekima/nama odgovara sto veca kolicina nekih/takvih kao ti... :)
 

Back
Top