Da li vas privlače starije žene 55+?

Јел још увек има године или си и ти запалио свећу?
Има унуку 37 година и ја је звао кући телефоном, ту њену бабу али пошто није била кући кажем њеној унуци: "Овде њен дечко, знаш ти мене, упознали смо се једном кад си долазила у канцелрију". Чисто из зајеббавања да јој провучем кроз уши. Кад после сат времена зове ова баба. Јеббе ми мајку и све по списку. Каже:..."Јел знаш ти да је она мене два сата испитивала ко у полицији. Да су плакале и она и сестра. Викале на мене како ме није срамота да ја у овим годинама имам толико млађег. Једва сам их убедила да си луд и да волиш тако да се шалиш" !!

Мени као неком ко има око 30 година нажалост нису привлачне, али надам се да ће ми бити привлачне кад остарим. Волео бих да знам да ли су старијим мушкарцима старије жене привлачне, под тим подразумевам и секси, да ли на њих гледају исто тако као што млади момци гледају младе девојке, да су неке њихове вршњакиње добре рибе и слично, ако нема тако неке међусобне хемије онда је стварно досадно бити стар.

Оно што највише смањује привлачност код старијих жена су кратка коса и претерана озбиљност или незаинтересованост за те ствари, кад зраче као да су удате или удовице па их више ништа не занима, кад би се згражавале на помисао на секс и да буду секси, али ако старија жена и даље има распуштену косу, одређену врцкавост и емотивност, онда је буквално као само мало старија девојка, и таква може бити привлачна, али то је баш мањина.

Мени као неком ко има око 30 година нажалост нису привлачне, али надам се да ће ми бити привлачне кад остарим. Волео бих да знам да ли су старијим мушкарцима старије жене привлачне, под тим подразумевам и секси, да ли на њих гледају исто тако као што млади момци гледају младе девојке, да су неке њихове вршњакиње добре рибе и слично, ако нема тако неке међусобне хемије онда је стварно досадно бити стар.

Оно што највише смањује привлачност код старијих жена су кратка коса и претерана озбиљност или незаинтересованост за те ствари, кад зраче као да су удате или удовице па их више ништа не занима, кад би се згражавале на помисао на секс и да буду секси, али ако старија жена и даље има распуштену косу, одређену врцкавост и емотивност, онда је буквално као само мало старија девојка, и таква може бити привлачна, али то је баш мањина.
Definitivno moze samo da mi buda privlacna u tim godinama ona koja pored mene u njih dodje,ostalo je krparenje

55+ žene mogu da vas privuku:

Za pranje i čišćenje stana.
Za kuvanje i serviranje
Za odlazak na pijacu
Za pranje i peglanje
Za sređivanje dvorišta
Za popravku krova, nameštanja antene etc.

Sa psihološke strane zanimljivo razmišljanje nekoga ko uskoro puni 45. Tebe čeka baš turobna andropauza sa čežljivim pogledom na studentkinje kojima bi mogao biti otac.

Marinka je skracena ne verujem da ima 152 cm visine!?Vucicev sluga u opoziciji.

Pa iskreno njena politika me ne zanima mnogo, a i volim male žene ;) , mislim ja kao neko u srednjim ili evo vec kasnijim 30-im a ko je ovako izrazito mladolik, svež, fit, sportski tip, detinjast, onako u fazonu i zračim tom nekom klinačkom energijom ali volim staije dame ono ne bi smetalo da se upoznam, furam ili izadjem sa nekom sredovečnom zenom od 50-55 godina i sad nije bitno koliko je visoka ili da li joj se vec negde vidi po koja bora nego ono da u celini kao pojava deluje fino i bar donekle mladoliko i da je mlada duhom i da bas kad sam sa njom negde ne izgleda ono kao da sam sa kevom izasao u setnju ili kao da me mama odvela negde na kolače ili sokić.

Inače to kad kao mladji lik upoznaješ neku stariju devojku/damu to obično moze da bude ili bas ono pun pogodak ili totalni promašaj, jer ono nekim ženama je san da nadju nekog mladjeg i ono nije im bitno ništa nego samo ono da si mladji i da zračiš tom svežom, mladom energijom, a još i ako si i ovako malo zgodan, zanimljiv, pažljiv, emotivan i ako vidi da je i tebi stalo to ono ima da te drži kao malo vode na dlanu i ona sva da cvrkuće ko ptičica, dok imaš i one koje su već ono isfrustrirane, depresivne, razočarane, pune problema, umorne od života i kojima više maltene nije ni do čega i takvima ono kakav god ti bio i koliko god se trudio i iskazivao neku paznju i dobru volju ono nikad nije dovoljno, džaba jer prosto nemoguće im je ugoditi i kao da ni ne žele da izadju iz tog stanja u kome se nalaze i takve je najbolje zaobilaziti.

Back