DA LI MENE ZENE SMATRAJU ZA BUDALU?!!!

Silent Bob:
Aco, do sad si trazio negde oko 170 saveta... malo li je?

Ma ovo je nesto onako uopsteno. Nesto sam zakljucio ali nisam siguran da sam u pravu.

Ja sve svima cinim a posle nema nikoga, i svi se ponasaju prema meni ko prema idiotu. Da li ja time sto sve cinim ljudima zapravo saljem poruku "Mene mozete da mazete na puter i pravite budalu od mene"

E meni se bas cini s vremena na vrema da ja svojim ponasanjem "Mazite me na lebac" dovodim do toga.
 
blacky333:
Ma tako si fin i dobar a onda poludis i sve su ti zene k...e,
ceo svet je grozan,svi se urotili protiv tebe.
To mi bas nisu osobine osobe koja je stvarno dobra.

Eh to ti je kad poludim.
Samo cu sutra ujutru kad se probudim da opet budem onaj stari za mazanje na lebac sledeca 3 meseca dok mi se ne skupi, onda cu opte da pobesnim na jedno vece.

Stvar je u tome sto meni udje iz dupeta u glavu da ja svojim ponasanjem mazite me na lebac, i time sto sve cinim svima i svakome zapravo dovodim do toga da me drugi smatraju za isiota, i onda to shvatim, i pobesnim, ali imama zelju za promenom koja traje nekih par sati i onda kad me prodje posle sam opet isti.
 
Ne uzimaj zdravo za gotovo to sto na lebac neko moze da te maze...Pusti ti te price.Covek mora prvo sebe da postuje, da ceni, ali zato i mora da se potrudi. Ako ima gram mozga trebalo bi i da ga iskoristi. I stvarno bi mogao da se malo opustis. Dok citam ono sto pises, sve imam utisak da stiskas usne od besa i jeda. Jos ti stalno pises o tome kako ti je jasno zasto se neke dtvari desavaju. Pa sad lepo upotrebi znanje = iskustvo i stvari bi trebalo da pocnu da se menjaju... :)
 
Kedi:
Ne uzimaj zdravo za gotovo to sto na lebac neko moze da te maze...Pusti ti te price.Covek mora prvo sebe da postuje, da ceni, ali zato i mora da se potrudi. Ako ima gram mozga trebalo bi i da ga iskoristi. I stvarno bi mogao da se malo opustis. Dok citam ono sto pises, sve imam utisak da stiskas usne od besa i jeda. Jos ti stalno pises o tome kako ti je jasno zasto se neke dtvari desavaju. Pa sad lepo upotrebi znanje = iskustvo i stvari bi trebalo da pocnu da se menjaju... :)

Da to je lepo. Ali se ja plasim ako se promenim, ako se malo uzdignem, ako naucim da kad treba oteram druge i u materinu i ako zauzmem drugaciji stav, zapravo prestanem da dozvoljavam da me vuku za nos, da dozivim sok prvenstveno vezan za to, da cu da ostanem bez ljudi oko mene. Jes da su oko mene samo kad im trebam ali i to je nesto. Ovo bi sigurno dovelo do toga da sve ljude oko sebe izgubim sem porodice.
 
podsecas me na jednog mog druga, on isto tako, ljudi ga cimaju kad im treba i on vremenom nauchio da se ne uznemirava zbog toga, shtavishe, toliko je dobro to nauchio da se vishe ni oko chega nije trudio i postao toliko strashno ruzan, iako nije bio, samo je mislio da jeste, da se nije trudio ni oko chega niti je pomerao dupe dalje od onoga shto mu je trebalo.
Raspao se i ja ga nisam vise prepoznao....
Ali, ljudi su zli, i ako slusas sta ti govore - poje*an si, zapatices od nekog runtime errora u javi,
gledaj momche, u prirodi je ljudskoj da zarobi nizeg od sebe, udruze se tri coveka i kazu ono je belo, i sloze se, i zarobe to nesto belom bojom, iako mozda nije tako.
Manje slushaj ljude oko sebe i vise se posveti SEBI.
Mani se kompjutera, virtualne stvarnosti, droga koje ti je nudila borgica i nadji neshto pozitivno i lepo chemu bi mogao da se prepustis, neshto shto ce te razviti, ne smanjiti, sputati, unakaziti...
 
AcaBg82:
Pa ja trazim savet, a vama je zabavno.
Lepo boga mi!

vid ovako:
lepo odesh do neke biblioteke/knjizhare pa nabacish neko shtivo o zen budizmu, odesh na neki kurs za meditaciju (tamo da te nauche da se opustish /pravilno dishesh/oslobodish stresa i negativnih misli ) krenesh da se bavish nekim sportom (neshto shto iscrpljuje al ne teretana), pochnesh da se bavish jogom
okrenesh se sebi, izbacish druge ljude iz glave i nesrecni stav da je svet losh (jeste al to nije bitno)
izbacish iz glave da si ti najlepshi , najbolji, najpametniji i bla bla (samo to niko ne vidi )
I NAJBITNIJA STVAR !
MANESH SE OVOG I OSTALIH FORUMA I KUKNJAVE PO ISTIMA
(mada bi to doshlo samo po sebi )

i videcesh kako ce sve biti u redu

e da i da odgovorim na temu: DA ja mislim da si budala (zato shto ne vidish dalje od sopstvenog nosa i zhivish u svom virtuelnom svetu u kom sam sebe uzdizhesh u zvezde dok si u RL (pretpostavljam ) manji od makovog zrna, shto u principu i ne bi bilo toliko strashno da nemash sve predispozicije da se pretvorish u nekog psihotichnog manijaka seriskog ubicu )
 
E sto sve ovo pisem, juce sam po 1000 ti put ispao budala. Dao sam svesku za fakultat jednoj osobi na par sati dok sam ja na ispitu, uz dogovor da ce ta osoba da dodje posle kod mene da vrati svesku i da ucimo zajedno. Na samo da nije dosla, ajde da je ucila kod sebe kuci, nego je otisla u zajebanciju. Ja nisam imao iz cega da ucim, nje nema kuci, ugasen joj mobilni, ona u zajebanciji kod decka.

Inace znao sam da je neodgovorna osoba ali sam se bar nadao da ce imati toliko obzira s obzirom da ipak imamo ispit za sata 24h da mi bar vrati svesku da imam iz cega da ucim.

Evo i kako ja sada da se postavim.

Ja cu verovatno reci "Ma nema veze" ko sto sam do sada rekao svakome u slicnoj situaciji, i onda ce se opet ponoviti opet ce neko da me napravi budalom.
 

Back
Top