Da li je Djindjic ubijen???

A-dolf

Početnik
Poruka
6
Prvo da se izvinim sto ovo pisem na temu religija, ali nigde nisam mogao da nadjem politika.

Hocu odgovore na ovo:

Sigurno ste vise puta gledali snimak koji je nacinjen neposredno nakon ubistva ( ispred zgrade vlade )
Naime u prvi BMW ulazi covek koji IZUZETNO lici na premijera ( ma frizura, boja kose , lice odelo kako stoji na njemu, telo sve original). Zvanicno saopstenje je bilo da je to neki savetnik u vladi. E sada ja pitam:
-zasto niukada nisu pokazali tok saradnika koji izuzetno lici na premijera
-da li bi se u tom trenutku, kada je premijer polu mrtav u kolima a bolnica na samo kilometar od mesta dogadjaja, cekao neko takav da udje u kola
-taj covek kada ulazi u kola veoma primetno shanta na jednu nogu ( da izbacimo spekulacije da ga je u tom momentu pogodio metak, jer je pogodjen samo jos telohranitelj i kalibar kojim je na njih pucano je toliko velik da bi ga razneo pa on ne bi mogao da seda u kola posle toga), a znamo da je djindjic imao povredjenu nogu
-postoje i spekulacije da je to telohranitelj, medjutim taj ni ne lici na Veruovica koji je pogodjen, ma pljunuti je djindjic...
-tkodje zvanicno saopstenje je da je premijer pogodjen u srce, sa onakvim kalibrom, sumnjam da bi moga o da se secka
Naravno postoji toliko politickih razloga da se ovo izrezira da bi mi trebalo dva sata da ih navodim ( vanredno stanje ( rade sta hoce), spoljni pritisci da se rascisti sa krimainalom, u narodu se stvara utsak da je drzava rascistila kriminal ( samo kada cujem Duleta Mihajlovica zvanog Joker dize mi se kosa na glavi), itd...)
 
Romanoff:
Niko ni komentar???

Izvini, ali mozda ovo nije bas pravi forum za te stvari. Inace, zao mi Djindjica (lud je bio, sto se uopste bavio time, nije mu trebalo) a opet znam, da su ga pre ubistva svi pljuvali. Sta da kazem. Zalost. Trenutak istine. Ali prezirem licemere po tom pitanju. Daleko vise od onih, koji su toliko glupi, da nista ne svacaju. Jer oni nisu krivi. Kako je to lepo znao reci Bora Corba: "Kako je lepo biti glup..."
 
Anonymous:
Djindjic je crko. Svaki brankovic zna dje mu je mjesto. stigla ga je bozja kazna i sveti vidovdan
Srbicus Domesticus mrzi većinu ptica koje u šumi imaju veći uticaj od njega, kao i one koje su lepše ili pametnije. Kada ptice koje on voli postanu vodeće u šumi, on iz istih stopa počinje njih da mrzi a ove koje je mrzeo da voli. Takvo ponašanje se pripisuje njegovoj tvrdoglavosti i voljom za mržnjom, kao i njegovoj zavisti, mada se naučnici ni do dan danas oko toga nisu složili.
 
Nisam ni provalio da postoji ova tema i drago mi je da znam da se vodi diskusija i o ovome jer sam o navodnom ubistvu djindjica mnogo razmisljao... Imam ovde i snimak i cesto ga gledam i primecujem razne nelogicnosti... na primer to sto Djindjic ulazi sam u kola posle pogotka to i mogu da shvatim nekako ali kako je moguce da on sam sebi povuce nogu koja je sprecavala vrata da se zatvore, a telohranitelj tek iz drugog pokusaja zatvara vrata... Covek koga pogodi snajperski metak pada k'o pokosen... nema tu vrdanja i snage za pomeranje i namestanje u kolima.

Razgovarao sam sa nekoliko ljudi sto licno sto putem neta koji su bili na ratistu ili koji su zavrsili vojnu akademiju. Njihov komentar je da snajper ubija na mestu i covek istog trenutka pada od njega, a drugo, njegova reakcija na metak nije prirodna.

Moj komentar: Djindjic je sada negde u nemackoj i to sa promenjenim identitetom, jer od samog pocetka on je bio postavljen u srbiji da bi radio u interesu jedne nemacke masonske loze. Ko zna sta je on radio svih tih godina u nemackoj za vreme i posle studiranja?

A i zamislite da negde sa bezbednog rastojanja posmatrate stotine hiljada ljudi koji izlaze na ulice kako bi vam odali poslednju postu.... btw, djiki je bio ateista!
 
Ma da,eno ga pije pivo s Elvisom Prislijem koji se takodje "sklonio" i koga dokoni Amerikanci jure godinama.U drustvu su im jos mnogi poznati za koje svi "pouzdano" znaju da nisu umrli,poginuli i slicno. :roll:
Jasno mi je da su mitovi neizbezni,ali momci ne preterujmo bas toliko.
 
Simpson:
Imam ovde i snimak i cesto ga gledam i primecujem razne nelogicnosti...

Simpsone, daću ti samo kraću listu ljudi za koje sam čuo da nisu mrtvi/ubijeni: Elvis Presley, Adolf Hitler i Eva Braun, Josif Visarionovič Staljin, Josip Broz Tito, Željko Ražnatović Arkan, Udaj i Husaj Hussein (ovaj je najsvežiji trač), Sudija Falcone, Ivan Stambolić (dok ga nisu našli) i tako dalje i tako dalje.

Ljudi vole čuda, što ja često kažem. Što se tiče Đinđića, reći ću ti da je živ isto koliko i ostali sa liste.
 
Anonymous:
Ma da,eno ga pije pivo s Elvisom Prislijem koji se takodje "sklonio" i koga dokoni Amerikanci jure godinama.U drustvu su im jos mnogi poznati za koje svi "pouzdano" znaju da nisu umrli,poginuli i slicno. :roll:
Jasno mi je da su mitovi neizbezni,ali momci ne preterujmo bas toliko.

ne, mi samo logicki rasudjujemo... Ne postoji krunski dokaz ali dosta stvari navodi da djindjic nije mrtav...

Uzmi samo njegovu inteligenciju... Covek njegove inteligencije ne bi sebi dozvolio da bude bez pancira mesec dana posle pokusaja atentata...

Jos nesto, znas kad ce uhvatiti Legiju???? kad na qu*rcu nikne nokat... zar ti to ne govori da je bilo nekakvog dila izmedju njih dvojice, a poznato je da su se cesto puta sastajali i cak je djindjic pricao o njihovim sastancima pre i posle 5. oktobra.

a da ne pominjem naivnost price "hteli su da zaustave proces reformi i zato su nam ubili premijera".... HAHAHAhh, nisu oni mala deca pa da tako razmisljaju....

naravno, necu ni pominjati cinjenicu da je policija dobila kroz nekoliko dana PRIPREMLJENE spiskove koga treba pohapsiti...

ne stvarno, hajde da razmisljamo a ne slusamo ono sto se servira
 
Kad je Tito umro,mnogi su govorili da ON gleda svoju sahranu iz Vatikana.Kad je ubijen Arkan mnogi su pricali da NIJE ubijen jer ga zaboga niko sem Cece nije video mrtvog.A i danas njegov grob cuvaju Arkanovci.Sad Djindjic...
Volimo mi da mistifikujemo stvari pa to ti je.Njega nisam cenio kao coveka,jer nije bio tu kad su sevale bombe.Bio je negde daleko.U Nemacku.Njihov covek,gde ce...Znaci,ja ga nisam cenio,opet i to je greska,jer kako mogu ceniti ili ne ceniti coveka kog ne znam?
Opet nasa Srpska posla.Jedno stoji,da boljeg od njega nismo imali,pa sad ko koliko hoce to da prizna.Nismo imali boljeg,sto se ovih dana bas nekako mnogo dobro vidi.E sad,ko ga je ubio?Ja mislim Ameri,Britanci,jer je bio Nemacki covek.A da je mrtav,mrtav je...
 
Anonymous:
Anonymous:
Djindjic je crko. Svaki brankovic zna dje mu je mjesto. stigla ga je bozja kazna i sveti vidovdan

A ti si mi pa neki kosovski junak,sta li?Vi junaci na recima ste mi "omiljeni".Zbog takvih dileja smo i stigli dovde.jedina Djindjiceva greska je sto je trosio snagu i energiju na ovakav narod.
JEDINA DJINDJICEVA GRESKA JE TO STO JE BIO AMERICKI POLTRON.
 
Da li neko cita pravila ovog foruma: NEMA POLITIKE!

A i kako vas bre nije sramota da takvog jednog coveka stavljate u usta... Ma po pameti mu niko ovde ne moze ni prici... Njegova jedina greska, sto neko rece, je to sto je pokusao da nas ucini civilizovanima, i priblizi svetu i Evropi...

Pa kad vidim sta pojedini kromanjonci ovde pisu, prosto se zapitam da li mi i zasluzujemo da budemo sa tim istim svetom. Ili mi smo nebeski narod, pa sve znamo najbolje, i sve su nasi najbolji, a sve ostalo je tesko njesra...

A za te pojedince imam samo ovo:
I ako ne volim da kunem, i zelim ljudima ono sto ne zelim sebi, zaista se nadam da cete zavrsiti isto kao on, jer vi niste i niste ljudi... Vasa krv je zatrovana bolesnim nacionalizmom, a mozgovi su vam se pretvorili u kasu, da prosto ne zasluzujete da nosite naucni naziv homo-sapiens.

Sa iskrenim gadjenjem i prezirom,
Aleksandar

P.S. Molim moderatore da obrisu ovu temu, jer je toliko neukusna da nemam reci.
 
Simpson:
Nisam ni provalio da postoji ova tema i drago mi je da znam da se vodi diskusija i o ovome jer sam o navodnom ubistvu djindjica mnogo razmisljao... Imam ovde i snimak i cesto ga gledam i primecujem razne nelogicnosti... na primer to sto Djindjic ulazi sam u kola posle pogotka to i mogu da shvatim nekako ali kako je moguce da on sam sebi povuce nogu koja je sprecavala vrata da se zatvore, a telohranitelj tek iz drugog pokusaja zatvara vrata... Covek koga pogodi snajperski metak pada k'o pokosen... nema tu vrdanja i snage za pomeranje i namestanje u kolima.

Razgovarao sam sa nekoliko ljudi sto licno sto putem neta koji su bili na ratistu ili koji su zavrsili vojnu akademiju. Njihov komentar je da snajper ubija na mestu i covek istog trenutka pada od njega, a drugo, njegova reakcija na metak nije prirodna.

Moj komentar: Djindjic je sada negde u nemackoj i to sa promenjenim identitetom, jer od samog pocetka on je bio postavljen u srbiji da bi radio u interesu jedne nemacke masonske loze. Ko zna sta je on radio svih tih godina u nemackoj za vreme i posle studiranja?

A i zamislite da negde sa bezbednog rastojanja posmatrate stotine hiljada ljudi koji izlaze na ulice kako bi vam odali poslednju postu.... btw, djiki je bio ateista!

a znas li ti junacino uopste sta je snajper prvo nauci neke osnovne stvari i raspitaj se brate ne mozguj ovde ne pametuj covece samo se potvrdjujes nase sumnje.
snajper Simpsone ti mozes stavit i na lovacku pusku i na pistolj ga mozes prilijepit on nije ni puska ni automat niti mitroljez to ti je samo onaj dio kroz koji ciljes junace na foru dvogleda e to ti je snajper e vjeruj da si me onako bas lijepo nasmijao kad procitah ovo tvoje da "SNAJPER UBIJA NA MJESTU".

A sto se tice Gospdina Djindjica najbolji srbin svih vremena nikad se vise nece rodit onakav.
i to dal´ je ziv ili ne pa dovoljno je samo ako ste gledali njegovu sahranu da pogledate njegovu cerku koliko place jadno dijete
Haj ti simpsone zaplaci bez razloga matere ti, ne mozez dabome, nego je fora samo lupetat onko nesto izmisljat ti da si bilo kog pitao sta je snajper znao bi a tu mi kao pricas da si pitao neke sto su bili na ratiste i neke sa akademije.

Razmisli malo bre -ISPECI PA RECI-
 
Christadelphian:
Osim toga sto je ubistvo nesto najcrnje
znas li da je svaka vlast od Boga ?
Nadam se samo da ce se pokajati za sva zlodela
koja je ucinio a i za tebe da ces shvatiti kome se divis :oops:

brate ja mu se ne divim ni malo prijetelju meni se gadi od one face ali staje tu je mnogo jako izgeda ali Djindjic je za njega puno veca faca bio i bice i voleo bi da onog gada uvate sto pre mada ne verujem da ce ga bilo kad uhvatit
 
zanimljiva tema. sad sam je prvi put naso i to slucajno. neznam nisam bio neki njegov fan ali moram da priznam da je covek imao muda za politiku. i to je ono sto cenim. ima reci da je ubijen u Shilerevoj i to nekoliko sati pre nego sto je nastao onaj snimak. mada to su samo pretpostavke. nadam se da ce to skorasnja sudjenja dokazati.
 

Back
Top