da li je BG. selendra???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SANDRINAbg:
Meni je Rio bezze...narocito u vreme karnevala...naprosto me bilo sramota sto sam kol'ko-tol'ko obuceTa... :confused:

Istanbul mi se dopada...svaki put sam otkrivala nesto novo i...fin je... :lol:

Al' Beograd je...ma van konkurencije... jel' sam lokalpatriota il' jok? :twisted: :razz:

u evropskom(pogotovo) istanbulu sam otkrio....
da su prodavacice brkate :lol:
i da se turska kafa ne pije....nego neki odvratni caj :shock:

a za rio...nemam pojma..bio sam samo 2 dana,na putu za buenos aries.. :roll:
jedino sam primeti prelepu gazdaricu kafica :roll:

ps. da... lokal patriota :D
pa ce da bude opstinski patriota :roll:
 
south:
u evropskom(pogotovo) istanbulu sam otkrio....
da su prodavacice brkate :lol:
i da se turska kafa ne pije....nego neki odvratni caj :shock:

a za rio...nemam pojma..bio sam samo 2 dana,na putu za buenos aries.. :roll:
jedino sam primeti prelepu gazdaricu kafica :roll:

ps. da... lokal patriota :D
pa ce da bude opstinski patriota :roll:

Heheh...da caj...a kafa se vise jede neg' pije...al' svejedno...zeMske nisam zagledala, al' muskih ima...masala...(smajlistosezacrveneoodstidaisrama)... :razz:

Da bude i opstinski...pa moja opstina je najjaca...necu da se hvalim...samo tako kazem... :lol:
 
Није лош Рио, али ове лепоте нема нигде...

2001086765155331370_rs.jpg


2001095433793904604_rs.jpg
 
south:
laci...
nemoj slobu da mi diras...a tek radikale :shock: :D :lol:

.to nije moglo da pije vodu...bicemo mi ok :wink:
zayebali smo se '87 ili '88 i zato ispastamo..
duga je to prica,..tuzna prica o americkim agentima,koji nisu slusali :(

nego ipak mislim da adam nije trazio republjik[/B] :roll:
ne bi to tako bilo :D


i tebe ceka ista sudbina :confused: :confused:
 
Beograd se voli zato što je BEOGRAD ! A ima puno ružnog : divljih deponija smeća - na sve strane , nehigijenska Romska naselja ,raskopane ulice,kontejneri - katastrofa ,nigde normalnog javnog WC-a....arhiktektura užas ( Beograđanka ).....Video sam puno mnogo lepših i sređenijih gradova , i u Srbiji ( Subotica , Jagodina...). Porediti BG po izgledu sa recimo Sydneyom je neumesno . A da postaje polako ali sigurno selendra je tačno ! Grad pre svega čine ljudi koji u njemu žive .Po prirodnom priraštaju BG bi trebao da se smanjuje.Znači da je rast po broju stanovnika i površini rezultat doseljavanja , uglavnom seoskog stanovništva i izbeglica , koji sa sobom donose i navike koje ne priliče životu u metropoli . Svejedno iako liči ponegde na selendru za mene je uvek bio i biće no.1 !!!
 
DOBROSTOJECI:
Beograd se voli zato što je BEOGRAD ! A ima puno ružnog : divljih deponija smeća - na sve strane , nehigijenska Romska naselja ,raskopane ulice,kontejneri - katastrofa ,nigde normalnog javnog WC-a....arhiktektura užas ( Beograđanka ).....Video sam puno mnogo lepših i sređenijih gradova , i u Srbiji ( Subotica , Jagodina...). Porediti BG po izgledu sa recimo Sydneyom je neumesno . A da postaje polako ali sigurno selendra je tačno ! Grad pre svega čine ljudi koji u njemu žive .Po prirodnom priraštaju BG bi trebao da se smanjuje.Znači da je rast po broju stanovnika i površini rezultat doseljavanja , uglavnom seoskog stanovništva i izbeglica , koji sa sobom donose i navike koje ne priliče životu u metropoli . Svejedno iako liči ponegde na selendru za mene je uvek bio i biće no.1 !!!

Ooooo, koga to citam...pa gde si ti...nikako da se sretnemo...mis'im, ovdeNa...? :lol:

p.s. Sto spominjes te deponije i svasta nesto...ja to ni ne primecujem...jel' toga stvarno ima u Beogradu? :shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top