Da li je Drazi mesto na fresci?

Ти си као нека замена предходном 'саговорнику'?
У Сребреници се није догодио никакав геноцид.

Да, да, ти си тај што се хвалио како је стрељао људе у Сребреници.

Не знам да ли су то само празна хвалисања на интернету болесног алкохоличара којем је мозак уништен од алкохола,

или истина.

Ако је истина, ратни злочин не застарева.

Кад тад ћеш морати да одговараш за своја злодела.
 
Да, да, ти си тај што се хвалио како је стрељао људе у Сребреници.

Не знам да ли су то само празна хвалисања на интернету болесног алкохоличара којем је мозак уништен од алкохола,

или истина.

Ако је истина, ратни злочин не застарева.

Кад тад ћеш морати да одговараш за своја злодела.
Genocid.
Šminka ti se malo uzjebala.
 
Да, да, ти си тај што се хвалио како је стрељао људе у Сребреници.

Не знам да ли су то само празна хвалисања на интернету болесног алкохоличара којем је мозак уништен од алкохола,

или истина.

Ако је истина, ратни злочин не застарева.

Кад тад ћеш морати да одговараш за своја злодела.
Никога ја нисам стрељао а камо ли да се хвалим са тим.
Знам да би вам највише пасало да похапсите све вонике ВРС-а и
натрпате логоре са нама. Знам и да би у немогућности прве опције
радо све да нас осудили за геноцид али на твоју жалост и то је само
ваша маштарија коју не можете остварити.
Такође на твоју несрећу број нахватаних монструма тзв. АБиХ из дана у дан
се повећава. У окрутности злочина њима тешко да могу парирати и усташе из НДХ.
Можда си ти један од таквих, мржња коју испољаваш према Србима даје велике шансе
да припадаш таквим девијантима.
Сечење руку и ногу детету од дванаест година, једење људских откинутих комада меса,
играње фудбала одсеченим српским главама, клање пред камером заробљеног несрећника
ВРС-а, стрељање детета од девет година од стране милиције а од којих је дете тражило заштиту
после већ једног преживелог, у коме су му убијени отац, мајка и старији брат од једанаест година...
 
Никога ја нисам стрељао а камо ли да се хвалим са тим.
Знам да би вам највише пасало да похапсите све вонике ВРС-а и
натрпате логоре са нама. Знам и да би у немогућности прве опције
радо све да нас осудили за геноцид али на твоју жалост и то је само
ваша маштарија коју не можете остварити.
Такође на твоју несрећу број нахватаних монструма тзв. АБиХ из дана у дан
се повећава. У окрутности злочина њима тешко да могу парирати и усташе из НДХ.
Можда си ти један од таквих, мржња коју испољаваш према Србима даје велике шансе
да припадаш таквим девијантима.
Сечење руку и ногу детету од дванаест година, једење људских откинутих комада меса,
играње фудбала одсеченим српским главама, клање пред камером заробљеног несрећника
ВРС-а, стрељање детета од девет година од стране милиције а од којих је дете тражило заштиту
после већ једног преживелог, у коме су му убијени отац, мајка и старији брат од једанаест година...

Save it for Sudac May.
 
Да, да, ти си тај што се хвалио како је стрељао људе у Сребреници.

Не знам да ли су то само празна хвалисања на интернету болесног алкохоличара којем је мозак уништен од алкохола,

или истина.

Ако је истина, ратни злочин не застарева.

Кад тад ћеш морати да одговараш за своја злодела.
ја би са ћефом ликвидирао убице оног дјечака код сребренице којем одсекоше руке, онај који се вратио по пса сећаш се... па орића и помагаче који поклаше у кравици нејач , трудници извадише плод...

још би им довео мајке да то гледају.

слажеш се да боље не заслужују.... зар не ...
 
Save it for Sudac May.
Што би рекао Лацика, 'попушиш ми рудац'.
Теби ако треба судија за осуду таквих монстроузности исти си као
и ти монструми. Тебе ће стићи друга врста правде.
Праве правде, судија Меј ради за кривду.
 
Што би рекао Лацика, 'попушиш ми рудац'.
Теби ако треба судија за осуду таквих монстроузности исти си као
и ти монструми. Тебе ће стићи друга врста правде.
Праве правде, судија Меј ради за кривду.
стигла их је 12 јула , затезна камата.

за сва она клања 2 до 3 хиљаде жена стараца дјеце код сребренице.

није то дошло за џаба.
 
ја би са ћефом ликвидирао убице оног дјечака код сребренице којем одсекоше руке, онај који се вратио по пса сећаш се... па орића и помагаче који поклаше у кравици нејач , трудници извадише плод...

још би им довео мајке да то гледају.

слажеш се да боље не заслужују.... зар не ...

Јасно ти је да овакве фантазије не говоре ништа добро о твом психичком здрављу.

То ти је јасно, зар не?
 
Јасно ти је да овакве фантазије не говоре ништа добро о твом психичком здрављу.

То ти је јасно, зар не?
Реципроцитет и они су нашим мајкама омогућили да гедају из првих редова зулуме над најмилијима.
После су и њих дотукли, оне добродржеће одвели у сребреничке хареме.
 
По свему судећи нема шансе да овде чујемо било какво сувисло објашњење везано за тему.
Подсећам да је реч о његовом лику на фресци у српској Цркви, не на неком другом месту.Такође подсећам да је ђенерал у земљи Србији рехабилитован и сматра се по закону неосуђиван.
 
Јасно ти је да овакве фантазије не говоре ништа добро о твом психичком здрављу.

То ти је јасно, зар не?
са ћефом ликвидирати крволоке који су масакрирали дечака који се вратио по пса после пребега од муслиманских хорди у околини сребренице, орића и његових кољача који су распорили српску трудницу и извадили плод, крволоци који су у кравици поклали на најгори начин старце дјецу жене - је сасвим нормална ствар.

е сад , из угла несрбина попут тебе то је наравно деструктивно.

:mazi:
 
Svi ti navodni fantomski partizani, van grupacije oko vrhovnog štab i njihovog potucanja od Užica, Foče, Bihaća i Neretve, nisu ništa drugo nego li običan pozeraj. Karakteristični su za slovenačke i hrvatske prostore, ali svakako da je sličnih entuzijasta bilo u nekim delovima Srbije. Ne utiču na širu sliku NOB-a i nesumnjivi JVuO karakter Srbije. Čak je većina tih partizanskih incidenata po Srbiji, bila u odličnim odnosima sa JVuO. Baš ti sa juga su čini mi se izazvali malu pobunu 1944. godine, kada im je boljševička centrala izdala naređenje da se sa "četnicima" moraju sukobljavati u svakoj situaciji.
Gde si učio istoriju? U McDonaldsu ili u KFC?
JVuO je u saradnji sa okupatorima pokušavala da uništi narodnooslobodilačke odrede u Srbiji tokom čitavog rata. A ta mala pobuna o kojoj govoriš je 1944. kada je Rasinski četnički korpus krenuo na jugu i u saradnji sa Nemcima i Bugarima pokušao da uništi partizane u Toplici i Jablanici. Južnije od Kruševca su Četnici bili ugrožena vrsta pa je morao Keserović da pređe 150km na nemačkim vozovima da bi ratovao protiv partizana na jugu.
 
1714485266535.png
 
Pokupili ste sve mrtve po bosni da ispunite demokratsku čitaj želju engleske za par hiljada mrtvih, što jeste zločin protiv čovečnosti srpskih ubica fašista iz engleske i taj rat je zločin, a zločinci su i sudije Haškog suda....
Možete vi da pišete nove istorije krstaških pohoda, ali vam je Saladin podcrtao istoriju....to kad se popnete na cvetana Svetu bude tako....a mislim da je ovoj civilizaciji dosta divljaka sa zapada i da će da razjebe tu žgadiju po rupama...
 
Пошто се не види никаква воља да се говори о теми ја ћу да вас напустим.
Кад потомци злочинаца који су зверски и мучки убили Ђенерала Михаиовића покушавају да га и мртвог убијају и даље не обазирући се чињенично стање у овој држави да је он рехабилитован, елементарна пристојност диктира да се у томе не учествује.
 
Пошто се не види никаква воља да се говори о теми ја ћу да вас напустим.
Кад потомци злочинаца који су зверски и мучки убили Ђенерала Михаиовића покушавају да га и мртвог убијају и даље не обазирући се чињенично стање у овој држави да је он рехабилитован, елементарна пристојност диктира да се у томе не учествује.
Zverski i mučki ubili?? Misliš pogubili izdajnika presudom vojnog suda. Za veleizdaju se kažnjavalo smrtnom kaznom u svakoj zaraćenoj zemlji tokom II svetskog rata. Andrej Vlasov je obešen, Vidkun Kvisling je streljan...
 
Ajde Dule ne rendaj. Da su u Leskovcu recimo 1943. održani izbori odgovorno tvrdim da bi daleko više glasova dobio čak i Adolf Hitler nego Draža i kralj Pera zajedno. Cela Srbija od Niša do Vranja je bila čista komunistička i anti-gibaničarska. Patriotizam se kod nas podrazumevao odlaskom u partizane.
Ja sam pričao o Istočnoj Srbiji, kraju gde ja živim, I o Šumadiji, a ne Leskovcu i Vranju.
Koncentriši se. :)
 
Ja sam pričao o Istočnoj Srbiji, kraju gde ja živim, I o Šumadiji, a ne Leskovcu i Vranju.
Koncentriši se. :)
Pa i to što si pričao nije istina jer je u okolini Zaječara sve vreme rata postojala partizanska grupa koju ste vi četnici pokušali da uništite u sadejstvu sa nemačkim i bugarskim okupatorima. Zaječarski partizani su do leta 1944. narasli na diviziju.
 

Back
Top