Da li dečaci manje vole manje devojke?

Ako pogledate u prirodi su ženke uglavnom sitnije od mužjaka, ima izuzetaka ali muškarci su uglavnom krupniji teži višlji od žena tako da bi i to trebalo da prati i one koje su u vezi. Znači oko 10-15 cm ženka treba da je niža od mužjaka što se tiče ljudske vrste (po nekom mom proračunu). Dakle za mene od 1.98 idealno bi bilo 1.8 - 1.9 mislim a ova moja tek 1.73 visoka
Isto tako ženu treba jebati samo zguza, to je jedino prirodno. druga stvar, ženka pored toga što treba da je sitnija od mužjaka prirodno je da bude lepša, kao što je većina u prirodi, aj ok pauni i fazani su ptice, to ne može da se računa. i treće najbitnije, žena treba da nosi jaja!
 
Hoćeeeš ovde sad da nam odgovoriš iliii da otvorim novu temu?Ili da ti otvoriš novu temu?
Kako želiš da te mučim?
Daklee..pitanja za tebee.
Da vidimo...

-Šta za tebe znači KONKRETNO muškarac-loš u krevetu?
-Kako ti ocenjuješ da je muškarac koji je sa tobom,dobar ili loš u krevetu?
-Koje uslove i radnje mora da ispuni muškarac,za tvoje standarde,da bi ti ocenila da je dobar u krevetu?

Eto.Skromno.Tri pitanja.Tri odgovora.A sva tri se svode na jedno pitanje.Međutim.Ovako je zanimljivije jer moraš tri puta da odgovoriš..

Ništa ja ne moram :cao:
 
Zašto?
I zašto tebe toliko zanimaju pojedinosti o muškarcima koji su loši u krevetu? Ako si se pronašao u postu iskuliraj, popij kafu, zapali cigaretu… sve je ok. Uvek ima gori ;)
Ne nisam se pronašao ali te malo provociram da vidim šta ćeš reći.
Vidim da bi se svađala od jutros..
A kaži mi ima i gorih?
A kako vršiš to rangiranje?
Loš
Gori
Najgori
Mislim objasni nam na osnovu čega?
 
Ne nisam se pronašao ali te malo provociram da vidim šta ćeš reći.
Vidim da bi se svađala od jutros..
A kaži mi ima i gorih?
A kako vršiš to rangiranje?
Loš
Gori
Najgori
Mislim objasni nam na osnovu čega?

Ti mene provociraš, a kažeš da bih se ja svađala? Logiko muška :huh:

Kažem ti da ima i gorih da te utešim!

Ja ne rangiram jer sam kulturna i pristojna, a kad bih rangirala neka muška svađalica i provokator bi bio na dnu rang liste, tj ne bi ni imao šansu da nešto proba, diskvalifikovan pre starta :rtfm:
 
Ti mene provociraš, a kažeš da bih se ja svađala? Logiko muška :huh:

Kažem ti da ima i gorih da te utešim!

Ja ne rangiram jer sam kulturna i pristojna, a kad bih rangirala neka muška svađalica i provokator bi bio na dnu rang liste, tj ne bi ni imao šansu da nešto proba, diskvalifikovan pre starta :rtfm:
Ako ne rangiraš kako znaš da je neko loš i opet kako znaš da ima i gorih?
 
Naravno.
To je edukativna stvar.

Evo kriterijuma za rangiranje pa se sam boduj i nađi mesto na listi:

Atraktivan- 10 poena za nekog kao Mikele Morone, za Kristijana Bejla 9 itd.

Tehnika- od 10 poena za nekog ko zna sve perverzije kao član foruma Zoki do 0 kao neki devac

Veličina- 20cm je 10 poena, svaka 2 cm manje je poen manje i debljina 10cm u obimu je 10poena, sve manje je poen manje

Predigra- ako vozi Teslu i ima stan u Cirihu to je 10 poena, pa tako sve manje do bicikle i studentskog doma što mu dođe 0 poena

Kaži mi Vederu koliko poena si sakupio? :cistinaocare:
 
Evo kriterijuma za rangiranje pa se sam boduj i nađi mesto na listi:

Atraktivan- 10 poena za nekog kao Mikele Morone, za Kristijana Bejla 9 itd.

Tehnika- od 10 poena za nekog ko zna sve perverzije kao član foruma Zoki do 0 kao neki devac

Veličina- 20cm je 10 poena, svaka 2 cm manje je poen manje i debljina 10cm u obimu je 10poena, sve manje je poen manje

Predigra- ako vozi Teslu i ima stan u Cirihu to je 10 poena, pa tako sve manje do bicikle i studentskog doma što mu dođe 0 poena

Kaži mi Vederu koliko poena si sakupio? :cistinaocare:
Ja?
Imam samo 28 poena.
Ništa od mene.
 

Back
Top