Da li ce uspeti referendum za Ustav?

markovozd:
E, da je jos srece, da u momentu otcepljivanja Srbije od Kosova, svi ovi likovi zaista, uzmu
tastature, i naprave, poslednji, veliki, junacki juris na Kosovo :roll:

pa da se i njih Srbija resi , kao i siptara......... :wink:


Ne sekiraj se sledeci put kad budemo isli ici cemo pametnije. Prvo cemo vas sve mobilisati i terati ispred sebe da civilno odsluzite dug otadzbini - pranjem wc-a , kopanjem rovova na prvoj liniji fronta, razminiravanjem minskih polja tako sto protrcite kroz isto i slicne razne civilne aktivnosti pri sluzbi vojske 8-)

Doso red na vas domace izdajnike i strane placenike .... :twisted:
 
Jerry Ropero:
Ne sekiraj se sledeci put kad budemo isli ici cemo pametnije. Prvo cemo vas sve mobilisati i terati ispred sebe da civilno odsluzite dug otadzbini - pranjem wc-a , kopanjem rovova na prvoj liniji fronta, razminiravanjem minskih polja tako sto protrcite kroz isto i slicne razne civilne aktivnosti pri sluzbi vojske 8-)

Doso red na vas domace izdajnike i strane placenike .... :twisted:

Ti ces, cupavac da ides negde??
A,kao bajagi, vec si bio?? :D :D :D :D :D hhahahahahhaahaahaaaaaaaaaa

Ti ces nekoga da mobilises??? :D :D :D :D :D
Kakva galerija likova, ovaj forum je najsmesniji na planeti, keve mi :D :D :D
 
Schädel:
A sve to znaci da taj ustav ostaje mrtvo slovo na papiru sto se tice Kosova ...I da drzava Srbija uveliko je u traganju prema rezervnim drzavama ( politicki ) i regionima (krave muzare) zna se kao i uvjek Vojvodina !!!
Kosovo i Metohija je deo Srbije bio,i Biće zanavek sviđalo se to nekom ili ne a sada ćemo to i zvanično da zapišemo u novom ustavu,a što se tiče krava muzara i spominjanja Vojvodine sad ću je tebe da pitam "A jel si ti šiptare iz Vojvodine?" ovo su perfidna podmetanja i lažna podrška secesiji Vojvodine koje zagovara LDP i ostale mađarske stranke :twisted: :twisted: :twisted: Nek Bog čuva Srbiju
 
markovozd:
Ti ces, cupavac da ides negde??
A,kao bajagi, vec si bio?? :D :D :D :D :D hhahahahahhaahaahaaaaaaaaaa

Ti ces nekoga da mobilises??? :D :D :D :D :D
Kakva galerija likova, ovaj forum je najsmesniji na planeti, keve mi :D :D :D


Mobilisace te drzava Srbija koju ce da vode radikali. Ako se ne odazoves na poziv za mobilizaciju kao vojni obveznik , oduzece ti se sva pokretna i nepokretna imovina po novom zakonu o mobilizaciji koji ce biti usvojen, plus ces da ides na vojni sud gde ces dobiti 20 do 40 godina robije zbog krivicnog dela dezerterstva i veleizdaje zemlje.
 
Jerry Ropero:
Mobilisace te drzava Srbija koju ce da vode radikali. Ako se ne odazoves na poziv za mobilizaciju kao vojni obveznik , oduzece ti se sva pokretna i nepokretna imovina po novom zakonu o mobilizaciji koji ce biti usvojen, plus ces da ides na vojni sud gde ces dobiti 20 do 40 godina robije zbog krivicnog dela dezerterstva i veleizdaje zemlje.

hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nemoj vise, molim te, suze mi idu od smeha, majke mi, hahhaaahhhahahahah

Ne mogu da verujem, pa ovo je show zesci od "Monty Pyton" leteceg cirkusa :D :D :D :D

Bre, pascu sa stolice od smeha......hahahhahaahhahahahahahahhaaa
 
Jerry Ropero:
Siptar - setnja

Polako prvo se osisaj se i obuci cistu lanenu kosulju i natakni opanke sveze namazane lojem :smile: To je ustav bre... :-D

Kad dobiješ poziv za ratište, prvi se prijavi, ali stavi iste noći kuvani pasulj u krpu pa oko noge. Do ujutro noga će ti biti naduvena kao bundeva, tako ćete odbiti na komisiji. Posle svima kukaj kako si hteo da se biješ, al ti nisu dali, ''majku im hebem''
 
markovozd:
hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nemoj vise, molim te, suze mi idu od smeha, majke mi, hahhaaahhhahahahah

Ne mogu da verujem, pa ovo je show zesci od "Monty Pyton" leteceg cirkusa :D :D :D :D

Bre, pascu sa stolice od smeha......hahahhahaahhahahahahahahhaaa

Sad se smejes, al kad kucne ovaj cas onda ces places i seres u gace. Vidjao sam vec takve mamine devojcice u vojsci. Takvi kao ti uvek najgore najebu 8-)
 
Jerry Ropero:
Sad se smejes, al kad kucne ovaj cas onda ces places i seres u gace. Vidjao sam vec takve mamine devojcice u vojsci. Takvi kao ti uvek najgore najebu 8-)

Ti si, cupavac , vojsku video na televiziji, kad bi ti mama i tata dozvolili da ostanes duze, ako
si napisao domaci zadatak, i ako oni, nemaju neke druge planove za to vece, pa te oteraju ranije u krevet :D :D :D :D :D

hahahahahahahhhhhh ti i vojska ???
hahahhaahaahhahhaahaa :D :D :D :D :D :D :D
 
Popajj:
Kosovo i Metohija je deo Srbije bio,i Biće zanavek sviđalo se to nekom ili ne a sada ćemo to i zvanično da zapišemo u novom ustavu,a što se tiče krava muzara i spominjanja Vojvodine sad ću je tebe da pitam "A jel si ti šiptare iz Vojvodine?" ovo su perfidna podmetanja i lažna podrška secesiji Vojvodine koje zagovara LDP i ostale mađarske stranke :twisted: :twisted: :twisted: Nek Bog čuva Srbiju

A je si li ti sa Kosova ? Sto da ti meni krojis sudbinu ? Osim ako se nisi probudio sa onom '' famoznom'' ala Kostunica Hilendarski :lol: bez obzira meni ili mom susjedu Bozi, i Zlatku i Dragisi,Hasanu i Glisi itd...isto vazi i za Vojvodinu, ili bih ti malo da svrljas naokolo ono komsiski :wink:
 
Schädel:
A je si li ti sa Kosova ? Sto da ti meni krojis sudbinu ? Osim ako se nisi probudio sa onom '' famoznom'' ala Kostunica Hilendarski :lol: bez obzira meni ili mom susjedu Bozi, i Zlatku i Dragisi,Hasanu i Glisi itd...isto vazi i za Vojvodinu, ili bih ti malo da svrljas naokolo ono komsiski :wink:
To nije odgovor na postavljeno pitanje :twisted: Ja sam iz Srbije a rođen sam Bačkoj, tako da vidim ta guraš nos u tuđe dupe a to ti ne valja :twisted:
 

Back
Top