Da li ce biti rata na Kosovu i da li ce Srbija uspeti da vrati Kosovo ili će ako bude to pokušala NATO opet napasti Srbiju?

Da li ce biti rata na Kosovu i da li će Srbija vrati svoje teritorije

• Da

glasova: 3 20,0%
  • Ne

glasova: 1 6,7%
  • Moguće

glasova: 4 26,7%
  • Nije moguće (Nato bi opet bombardovao Srbiju)

glasova: 1 6,7%
  • Ne znam

glasova: 0 0,0%
  • Ne interesuje me

glasova: 0 0,0%
  • Kosovo je odavno gotovo

glasova: 6 40,0%

• Ukupno glasova
    15
Ja mislim ako Srbija krene da vraća svoje izgubljene teritoriji znam da Nato i Eu to neće dozvoliti i mislim da bi nas Nato opet bombardovao
I znajući to, čeka se da se NATO rasturi, da Rusi počnu da vode glavnu reč u orkuženju.
Šiptari će sami da se pripoje jer realno nemaju šanse za samostalni opstanak. Pripajanje Albaniji ne dolazi u obzir.

no-flip-cards-xvjconrmdue1tm9j.gif

biće nekog malog rata za pet do deset godina....kad svet bude multipolarni i otkloni se opasnost da NATO interveniše...srpske trupe, ako ih bude bilo, će se samo ušetati slamajući mestimične džepove otpora...naravno sve to pod uslovom da se sad ne poklekne pod pritiskom EU i Amerike i ne da nezavisnost Kosovu...

Azerbejdžan je čekao preko 30 godina i dočekao povoljne geopolitičke okolnosti da oslobodi privremeno okupirani deo teritorije...nebitno što sam navijao za Jermene...poenta je da dok god ne priznamo Kosovo i držimo ga izvan UN imamo šanse da ga vratimo pod svoju kontrolu...nijedna zemlja se ne odriče svoje teritorije..bili bi glupi da budemo prvi koji će to uraditi....

Azerbejdžan je čekao preko 30 godina i dočekao povoljne geopolitičke okolnosti da oslobodi privremeno okupirani deo teritorije...nebitno što sam navijao za Jermene...poenta je da dok god ne priznamo Kosovo i držimo ga izvan UN imamo šanse da ga vratimo pod svoju kontrolu...nijedna zemlja se ne odriče svoje teritorije..bili bi glupi da budemo prvi koji će to uraditi....
apsolutno saglasan, nikad ALI nikad ga ne treba priznati !

azerbejdžan ima godišnji prirast stanovnika od 0,9% godišnje, srbija ima opadanje stanovništva od 0,4% godišnje, azerbedžajn ima procentualno duplo više mladih stanovnika od srbije... budućnost nam nije tako svetla

Back