da li biste tolerisali...

ja sam jednom znao coveka sto ga je bolela ruka bez razloga... i is'o kod doktora i pregledali ga... i snimali... i vadili krv... i nista nisu mogli da mu nadju... onda mu je rekla baba Deska da ispece dva kestena mlada i da ih stavi u dzep od kosulje... sto blize srcu...
 
Бежи одатле. Гарантовани проблеми касније. Проверено знам. Ако могу да помогнем око тог привођења нешто, слободно се јави на ПП :P
 
Pa ne znam....
Znam jedan takav sluchaj...
ima to nekad svoje dobre razloge a ponekad nema nikakve pametne...
Tu imash vishe problema:
Jedan je da li on uopshte namerava da se osamostali npr s tobom, pa che poraditi na tome, a pre toga nije imao potrebe
Dva mozzda te njegova mama ne voli
tri mozzda njegova mama ne voli nijednu
chetri mozzda ima vezu koju dovodi kuchi
pet mozzda ga je sramota od roditelja
shest mozzda ga je sramota roditelja
sedam mozzda vech radi na tome da te dovede bez drame po kuchi
osam mozzda dovodi samo devojku kuchi za koju je siguran da je ozbiljna veza
 
pitanje se jednako odnosi i na muski i na zenski rod...da li biste tolerisali pasivnost...podredjenost roditeljima...od strane svog partnera?Naime,rec je o decku koji ima 29 godina i koji pristaje na to da mu se veza svodi na setnje i ispijanje kafa po kaficima pod izgovorom da su mu roditelji konzervativni i da on smatra da je neprimereno da svoju devojcicu dovodi svojoj kuci,osim ako je u pitanju kafica sa roditeljima???Pri tome se radi o osobi koja je finanskijski nezavisna,ali ipak ne zeli da se osamostali i otpocne samostalan zivot...zanima me vas stav o takvim slucajevima...hvala i pozdrav svima:)


mozda je cuo da si jako glasna i da vristis ko operska pevaljka za vreme sex-a...
i kapira lik da bi njegovim matorcima bilo nezgodno da te cuju..jer bi on onda morao da laze mamici i tatici da se uclanio u hor beckih momaka..osim ako nisi bas bariton..:oops:....u tom slucaju ne bi imao izgovora...
 
Pitanje je jel on ima gde da te privede ili nema?
Ako ima i ne privodi onda je bolestan u vugla, ako nema onda ti ponudi da ti njega negde privedes, ako i to ne bude hteo onda skartiraj skart.
Naravno da se u vezi morate i zadovoljavati ne svim poljima bez toga to nije kompletan odnos, cak sta vise pitanje i da li je to odnos uopste.
 
U Uzicu je to osnovni problem u ljubavi. Niko nema negde da privede devojku Beogradjanku.

Imam i ja par drugova koji nemaju gde da privedu i bas mi ih je zao. No snalaze se oni kola, tvrdjava, bratova prazna gajba ponekad. Mada ja da sam devojka iskreno tri put bi razmislio pre nego se spetljam sa tako nekim jer sve mi to deluje bzvz.
Fora je da se volite kad god to ocete, bez nekih stega, skrivalica, hladnoce i vetra. :lol: Osim onako avanturisticki za promenu.
 
Ja nikad ne idem kod svog decka kuci, pa cak ni na kaficu, mada tacno znam razloge za to i tolerisem ih, jer su na mestu. On dolazi kod mene, bude i po par dana, i to nam je dovoljno, ne treba mi valjanje po krevetu njegove mame.
 
Sve se moze kad se hoce. Mada malo deluje sponzorski kad neka devojka gleda jel imas gajbu al aj to jos nekako i mogu da razumem. Ne mogu da zamislim ljude koji se celu zimu nemaju gde sexati. I ljude kojima dodje neki drug iz daljine a nema gde da prespava. Bas bzvz.
 
da li biste tolerisali pasivnost...podredjenost roditeljima...od strane svog partnera?

Naime,rec je o decku koji ima 29 godina i koji pristaje na to da mu se veza svodi na setnje i ispijanje kafa po kaficima pod izgovorom da su mu roditelji konzervativni i da on smatra da je neprimereno da svoju devojcicu dovodi svojoj kuci,osim ako je u pitanju kafica sa roditeljima???

Pri tome se radi o osobi koja je finanskijski nezavisna,ali ipak ne zeli da se osamostali i otpocne samostalan zivot...zanima me vas stav o takvim slucajevima...hvala i pozdrav svima:)

pasivan muskarac? njih bas ne volim... mada ne volim ni one hiperaktivne, al' to nije tema.

jedini vid gostovanja u njegovom domu je kafica sa njegovim roditeljima? glb, to je malo heavy... bilo bi mi neprijatno i jezovito od svega toga.

a ovo trece boldovano - negde sam citala da se upravo ljudi u cijim porodicama vlada losa atmosfera teze odlucuju za odlazak odatle nego oni iz porodica punih ljubavi, jer projektuju atmosferu u porodici na citav svet (koji onda dozivljavaju kao neprijateljsko mesto)... tako nekako, da izvinu psiholozi koji ovu moju interpr. citaju.
 

Back
Top