Da li bi hrvati osudili agresiju NATO-a na SRJ...

Shta "ebote neovisnosti" ne razumem zashto si postavio neshto shto je bilo bezmalo pola veka ranije? :roll:

Ajmo ponovo... Srbija je 1878 bila medjunarodno priznata nezavisna drzava, sa sopstvenim ustavom i kraljem... a drzava Hrvatska tek sada postade punoletna... :hahaha: ... ja lichno sam stariji od cele tvoje drzave, takoreci mogu da je poshaljem po pivo... :mrgreen: :lol:
 
:hahaha:
I dalje ne shvata lik :hahaha:
Navodiš dokument iz 1830. da pobiješ tvrdnju da je Srbija nezavisna 1878. :hahaha:


A što fino ne kažeš, lupio sam, nemam pojma kada je sve Srbija bila nezavisna država i da fino zaključimo ovu besmislenu diskusiju?

Komedijash. :D ... ali pazi shto je najsmeshnije i sa tom autonomijom koju smo 1830. dobili od Turske imali smo vishe prava nego Hrvati do '91... :hahaha:

Mogu misliti kako je mocno bilo u to vreme organizovati sopstveni drzavni aparat, privredu, industriju itd... dok je sve shto je "neko" mogao da organizuje chishcenje austrougarskog kopita... :hahaha: :mrgreen:
 
Komedijash. :D ... ali pazi shto je najsmeshnije i sa tom autonomijom koju smo 1830. dobili od Turske imali smo vishe prava nego Hrvati do '91... :hahaha:

Mogu misliti kako je mocno bilo u to vreme organizovati sopstveni drzavni aparat, privredu, industriju itd... dok je sve shto je "neko" mogao da organizuje chishcenje austrougarskog kopita... :hahaha: :mrgreen:



Ma šta mi napriča....

Nezavisnost Srbije je priznata na Berlinskom kongresu 1878. Turci žive u gradovima do 1867. U to doba Beograd ima 12 džamija i 3 tekije...
 
jq5m6d.jpg

2wn6wy1.jpg

2u40mxh.jpg
 
Poslednja izmena:
Svidjaju mi se razmisljanja korisnika "Sajuuk", kao i njegov stil pisanja. Respect.
Не мораш да рекламираш себе и своје никове и постове са других форума.А да подсетим:и фашистичке идеје које се износе на форуму потпадају под казнене мер из правилника..:heart:
 
Boze sacuvaj da se sluzim propagandnim metodama koje bi i takvi plitkoumnici poput tebe shvatili. :roll:

Uostalom, sa navedenim forumom zavrsio sam jos prije nekoliko godina i izbrisao se.

Momak ima talenta za pisanje, to je sve. :D
Служиш се и те како.:hahaha:Ниси отишао далеко од твог претходника са брчићима.:ok:Шта да радиш кад сви мали људи као молери и њима слични воле да мисле да су Иво Андрић...ниси ти крив.:mrgreen:
 
imali su i oni. ali ova tema nema veze sa starosti hrvatske države.

Ček', ti si opet Srbin? Do jaja :D

Nego, pričali smo već o tome, ne znam šta ti nije jasno? Pročitaj malo šta se pisalo na temi, nemoj odmah da upadaš sa super-pametnim komentarima.

Bolje biti bečki konjušar nego turski seksualni objekat...

Je li i dalje hoćeš da pričaš šta je tema, a šta ne?
 
Nije bilo potrebe, jer je po gradovima u kojim su živjeli Turci bila kaldrma....:rotf:

Видим неки су много опседнути Турцима,питам ли се зашто? :think:

Bleiburg1-1.jpg


1809012516_c3dad2ec2e-1.jpg


AnteBioC48DiC487Croatiangusleplayer-1.jpg


svm5oy-1.jpg


az-1.jpg


http://sr.wikipedia.org/wiki/Пројекција_(психологија)

Пројекција је један од најпознатијих механизама одбране. Састоји се од тежњи и склоности особе да своје жеље, импулсе или садржаје подсвести који нису прихватљиви за сопствени его, пројектује на друге особе приписујући им сличне особине.



:per::per::per::per:
 
Poslednja izmena:

Back
Top