Да ли би било паметно да је Тадић ударио контру на Месићев блеф?

1. Mesic vec ima krvave ruke, nista mu ne falilo i da ih do kraja zakrvi, a Srbe zatre ovoga puta, da je jos ista u Hrvatskoj vlasti.
2. Tadic ne bi apsolutno nista rekao ni da ga Mesic upozori da ce sutra biti mobilisana Hrvatska Vojska, i da ih za tri dana ocekuje put u RS, mozda bi jedino poslao protestnu notu..






Ja nisam :eek:

A otkud ti znas sta bi Tadic uradio. Mislim Djindjica dosta vas smatra izdajnikom ali je taj covek lako resio "situaciju" na jugu Srbije iako nikada nije pricao o ratu i tim glupostima za razliku od SPS/JULa kojima su usta bila puna patriotizma i ratovanja a ljudi niti su ratovali ni branili srpski narod.
 
A otkud ti znas sta bi Tadic uradio. Mislim Djindjica dosta vas smatra izdajnikom ali je taj covek lako resio "situaciju" na jugu Srbije iako nikada nije pricao o ratu i tim glupostima za razliku od SPS/JULa kojima su usta bila puna patriotizma i ratovanja a ljudi niti su ratovali ni branili srpski narod.

Tadic je jedan veliki skot, necu nista vise reci o njemu i "njegovoj personi", jer znam da cu verovatno i posle ove reci dobiti upozorenje, jer sam, jelte, vredjao predsednika, a on nije vredan toga da me banuju zbog njega. A to sto on nas vredja i UBIJA KAO NAROD rezolucijom o Srebrenici, to je nista je li, a ove dve stvari su skoro pa povezane, kako ja mogu da ocekujem od tog mediokriteta da odbrani Srbe tamo kad mu ni Hrvati nisu bili potrebni za tako nesto???

O Djindjicu necu, ipak nije medju zivima a i ja ne raspravljam puno o proslosti.

Imamo ocajnu, jadnu, nikad bedniju i manju Vojsku, ali i takvi mozemo slistiti Hrvate, najvise zbog onih nenaplacenih dugova koje MORAMO NAPLATITI, ali sam opet siguran da to debilcina Sutanovac nece dozvoliti!! :dash: :dash:
 
Месићева изјава о Српској је очигледан блеф који је требало само да подигне прашину, застраши Србе, осоколи Бошњаке, а Хрватима да слику њихове одговорности за оно што се дешава у БиХ. Месић каже да није никоме претио, већ да је говорио у кондиционалу.

Да ли би било паметно да је Тадић на ту изјаву реаговао контраизјавом, како ће у случају било каквог упада хрватске војске у БиХ и Србија учинити слично према Хрватској, па да се после вади како је само говорио у кондиционалу? Не мислим на стварно подизање војске, као што се говори у оној другој теми (јер ни Месић не би стварно подигао хрватску војску), већ само о једној изјави у којој би показао да Срби и Србија нису дртина на сред пута коју свако може да шута, него успавани лав којег је боље не чачкати?

Да ли би овакав потез био дипломатски виспрен или дипломатска грешка?

Well DAA. :roll:
Pa naravno bre!On cuti i pusta da nam na narod bacaju ljagu svakakvi fasisti,nacisti i teroristi.Je'l to predsednik treba da radi?On treba da predstavlja volju naroda,da govori u ime CELOG naroda,a ne u ime nekolicine oligaraha :rtfm:
 

Back
Top