Da kažemo nešto nešto ljepo o SRBIMA i HRVATIMA.. smAranje II

....mada pricao sam sa Krletom.Ko voli,on bi mogao stalno biti ''na vodi''.Isao bih eventualno na morsko pecanje,na stap,naravno....:)

Ископаћу ти (или нека неко од њих ископа ) линк где су њих двојица имали на штапу велику белу ајкулу! :eek::eek::eek:

Наравно у Јадрану!

Ево ти један http://www.navodi.com/VestiZanimljivosti/BeleAjkule.html
али сам тај текст нашао геде су људи отишли на пеацње и грдно се изненадили!
 
Poslednja izmena:
Ништа чудно!
КО ЋЕ ТО ДА ТРПИ!?
:whistling::whistling::whistling:

a122.gif
a122.gif
a122.gif


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Ili ko će njega da trpi :mrgreen:
dobro ajd dok je mlad i poletan,ali sada u klimaksu
treba netko da mu masira prostatu
 
Ili ko će njega da trpi :mrgreen:
dobro ajd dok je mlad i poletan,ali sada u klimaksu
treba netko da mu masira prostatu

Ма схватио је тај,
мада нисам хтео да будем баш толико директан као ти!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Колико сам мога да видим Блајбингер је човек отворених свјетоназора.................наћи ће неког ЦВЕТКА за масажу простАТУте!
:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
ja i sada ne verujem koga sam vidjala u srpskim vikendicama tamo godinama :sad2:, ko nam potamani sve iz kuce, i sto posekose drvece... ajd da razumem zasto su uzeli manje sadnice, da presade... ali zasto poseci...

i, sada mi kazu da ih nisam videla, i da pricam gluposti...
s

svugde na žalost ima zlih i zločestih ljudi ..tu se na žalost ništa nije moglo ...no sada se već može:rtfm:
 
Ископаћу ти (или нека неко од њих ископа ) линк где су њих двојица имали на штапу велику белу ајкулу! :eek::eek::eek:

Наравно у Јадрану!

Ево ти један http://www.navodi.com/VestiZanimljivosti/BeleAjkule.html
али сам тај текст нашао геде су људи отишли на пеацње и грдно се изненадили!


Ma,kakav harpun?!Sa njim bi pucao iz camca,sti luuud da ulazim u vodu?!:lol: (imam frku od vode,ozbiljno)


kad dodjes na jadran onda samo i izkljucivo "pecash" slovenke,madjarice,njemice i slicne ribe.nikako slane...:mrgreen:


...to posle lova na ove slane.;)
 
Ма схватио је тај,
мада нисам хтео да будем баш толико директан као ти!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Колико сам мога да видим Блајбингер је човек отворених свјетоназора.................наћи ће неког ЦВЕТКА за масажу простАТУте!
:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Razume se sad mu sigurno dve lade sa lepezama ili palminim lišćem
 
Ископаћу ти (или нека неко од њих ископа ) линк где су њих двојица имали на штапу велику белу ајкулу! :eek::eek::eek:

Наравно у Јадрану!

Ево ти један http://www.navodi.com/VestiZanimljivosti/BeleAjkule.html
али сам тај текст нашао геде су људи отишли на пеацње и грдно се изненадили!


moram da hažem da je more opsano pogotovo ako ploviš mnogo...no ne bojim se ničega na moru osim MORSKIH PASA NE KUPAMSE PO NOĆI DUBLJE OD 40CMM ..MORA SE DA SE KUPA I PO NOĆI KADA NISI SAM A PO DANU VIŠE GLEDAM OTRAGA NEGO NAPRED vidio ih par puta na daleko tri dana nisam išao u more a moji putnici ili posada skoče ne sredini splitskog ili bračkog kanala u more kada ih vidim da sekupaju jeza me primi:dash::dash::dash::dash:
 
moram da hažem da je more opsano pogotovo ako ploviš mnogo...no ne bojim se ničega na moru osim MORSKIH PASA NE KUPAMSE PO NOĆI DUBLJE OD 40CMM ..MORA SE DA SE KUPA I PO NOĆI KADA NISI SAM A PO DANU VIŠE GLEDAM OTRAGA NEGO NAPRED vidio ih par puta na daleko tri dana nisam išao u more a moji putnici ili posada skoče ne sredini splitskog ili bračkog kanala u more kada ih vidim da sekupaju jeza me primi:dash::dash::dash::dash:

Po mom skromnom znanju,nocu je morski svet aktivniji.Mada,ne bi se kupao vise nikad.Postoje i bazeni sa morskom vodom,ima i vestackih talasa za surf (ko voli)....
 
Po mom skromnom znanju,nocu je morski svet aktivniji.Mada,ne bi se kupao vise nikad.Postoje i bazeni sa morskom vodom,ima i vestackih talasa za surf (ko voli)....

Ja sam lovio sa puškom po nići sa jakom baterijom... nema lakšeg lova ..osvetliš ribu
ona stane i možeš da dođeš donje na pola metra....ali osečaj je jeziv bar za mene plivaš u crnini ..ne vidiš si noge a ni ruke ako ne po svetliš ufff mladost ludost:per:
 
moram da hažem da je more opsano pogotovo ako ploviš mnogo...no ne bojim se ničega na moru osim MORSKIH PASA NE KUPAMSE PO NOĆI DUBLJE OD 40CMM ..MORA SE DA SE KUPA I PO NOĆI KADA NISI SAM A PO DANU VIŠE GLEDAM OTRAGA NEGO NAPRED vidio ih par puta na daleko tri dana nisam išao u more a moji putnici ili posada skoče ne sredini splitskog ili bračkog kanala u more kada ih vidim da sekupaju jeza me primi:dash::dash::dash::dash:

Не знам што лупаш главом!
Због мене или због тих будала! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Ваши људи у неком вашем риболовочком часопису описали свој доживљај!
Озбиљни спортски риболовци са озбиљном опремом - нису ни они могли чудом да се начуде!
Нема никакве везе са страхом од морских џукела, само сам Тауру хтео да кажем шта све може да ти дође на штап тј. удицу!
А ископаћу и линк ових дана па ћу вам дати!
 
Ja sam lovio sa puškom po nići sa jakom baterijom... nema lakšeg lova ..osvetliš ribu
ona stane i možeš da dođeš donje na pola metra....ali osečaj je jeziv bar za mene plivaš u crnini ..ne vidiš si noge a ni ruke ako ne po svetliš ufff mladost ludost:per:

ЗНАЧИ КРИВОЛОВАЦ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

А овде нам се продајеш за фин и поштен свет, а! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top