Čudo kao dokaz/argument za veru (radni naslov: "Pričešće u doba COVID-19")

zasto to postavljas u ovoj temi kada je otac Momcilo umro prirodnom smrcu?
Zato sto novinari pisu senzacionalisticke naslove. Ja sam prvo pomislio da je umro od korone, al i iz teksta se jedva zakljuci da nije. Ja bi za ovaku podmuklost slao u zatvor. Sato sto ovako izvestavaju, zato i ima ovoliko konfuzije i nepoverenja.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zato sto novinari pisu senzacionalisticke naslove. Ja sam prvo pomislio da je umro od korone, al i iz teksta se jedva zakljuci da nije. Ja bi za ovaku podmuklost slao u zatvor. Sato sto ovako izvestavaju, zato i ima ovoliko konfuzije i nepoverenja.
Ma i nije problem ni u novinarima, vec u muci da se nadje najgori moguci naslov.
 
Ma i nije problem ni u novinarima, vec u muci da se nadje najgori moguci naslov.
Jeste problem je sto se pisu lazi, ne zanima me licno ovaj slucaj, nije neobicno da novine pisu lazi
nego razmisli o dvostrukim arsinima
kada se pisu lazi o drugim verama ti to onda iznosis kao istyinu onako uveren da je to istina
a sada ti smetaju l;azi vezano za tvoju veru
zna se da mediji iznose sve i svasta tako da....
samo podsetnik
 
Zato sto novinari pisu senzacionalisticke naslove. Ja sam prvo pomislio da je umro od korone, al i iz teksta se jedva zakljuci da nije. Ja bi za ovaku podmuklost slao u zatvor. Sato sto ovako izvestavaju, zato i ima ovoliko konfuzije i nepoverenja.
Е па не може тако, па како другачије да се црква ставља у негативан контекст!?
 
Е па не може тако, па како другачије да се црква ставља у негативан контекст!?
Au, kakav strasan napad na crkvu. Ovo ima veze sa populizmom, a ne sa nekom tajnom zaverom protiv crkve. Crkva da prestane sama sebe da stavlja u negativan kontekst sve bi se resilo samo od sebe.
 
Према изворима из Земунске болнице викар патријарха Иринеја, владика Стефан Шарић победио је корона вирус и највероватније ће већ сутра изаћи из болнице.
„Његова плућа сасвим су чиста и он се осећа одлично, али ће бити у карантину наредне две недеље.“
 

Back
Top