Kako izabrati pravu veru?

Pa ne tražim ja Boga u mrtvim stvarima kao ti.
Pa jel Ga trebam traziti u konju i magarcu,sta je tebi ?
Ceo presto je veliki koliko i kosmos?
👍
A kosmos ima granice, pa je i Bog ograničen?
Hajde plavusho,zablistaj svojim dokazanim kapacitetom - jel kosmos realno ima granice ?
A ako li nema sta ti onda govori ono kad se kaze da je Bozji presto veiliki koliko i kosmicke granice ( koje realno ne postoje)>..!???
...hajde misli,misli...i jos malo razmisli...cekaj ,zatvori prvo frizidera..tako i sad jos malo razmisli !
 
Pa jel Ga trebam traziti u konju i magarcu,sta je tebi ?

👍

Hajde plavusho,zablistaj svojim dokazanim kapacitetom - jel kosmos realno ima granice ?
A ako li nema sta ti onda govori ono kad se kaze da je Bozji presto veili koliko i kosmicke granice ( koje realno ne postoje)>..!???
...hajde misli,misli...i jos malo razmisli...cekaj ,zatvori prvo frizidera..tako i sad jos malo razmisli !
Što ja da razmišljam kad sam tebi pitanja postavila? Znači kosmos nema granice
i sve što postoji je njegov presto?
 
Što ja da razmišljam kad sam tebi pitanja postavila? Znači kosmos nema granice
i sve što postoji je njegov presto?
Taaaaaako je..
I koji je konacni zakljucak - imamo beskonacni kosmos i Bozji presto velik koliko sto je i kosmos ??????????
Presto je onda veliki kao..kao...ma nije kao frizider,daj se fokusiraj - veliki je...koliko ??? :kafa:
...hajde da ti dam jednu paralelu - kad se kaze da je neki meteor koji je pao s neba veliki kao planina,jel se to podrazumeva da je pomenuti meteor sastavljen/ima ga u zivotinjama koje se tamo,na toj planini,nalaze pa se odjednom meteor nasao i u vuku,medvedu,zmiji,gusteru i t.d. ???
 
Taaaaaako je..
I koji je konacni zakljucak - imamo beskonacni kosmos i Bozji oresto veli koliko sto je i kosmos ??????????
Presto je onda veliki kao..kao...ma nije kao frizider,daj se fokusiraj - veliki je...koliko ??? :kafa:
Ovo dalje buncanje ne bih tumačila, pa da se zadržimo ovde.

Sve je Božiji presto? Bog je potpuno neograničen i sveprisutan, osim
što je ograničen živim bićima koja je stvorio i tu nije prisutan.

Živa bića koja je stvorio su izvan njegovog prestola, ali gde?

 
Ovo dalje buncanje ne bih tumačila, pa da se zadržimo ovde.
...i nemoj molim te da to radis,ne ide ti i to je to,pomiri se...
Sve je Božiji presto?
Nije sve nego je citavi kosmos okvir Bozjeg prestola u smislu sveprisutnosti - Bogu je uvek moguce biti na svakom mestu ali nema potrebe da to zaista bude slucaj - jer On sve vidi i sve zna iz svake pozicije i svaku poziciju.
...cekaj,da te nisam mozda zbunio - jel tebe buni pojam beskonacnost !??????????
Bog je potpuno neograničen i sveprisutan, osim
što je ograničen živim bićima koja je stvorio i tu nije prisutan.
Taasaako je,Njega neces naci u crvu nit u zmiji a nit u coveku jer su to Njegova stvorenja kojma je dao zivotni duh.
Sledece pitanje ?
Hajde jos neka plavusa ?
Živa bića koja je stvorio su izvan njegovog prestola, ali gde?
U okvirima kosmosa,svako je na svom mestu gde treba biti...
...to je za makro kosmicke prostore e sad za mikro neko bi mozda sporio tvoje prisustvo na ovom pdf-u umesto na Svastari ali je to vec subjektivni stav,nemoj se baviti takvima. :D
 

Nije sve nego je citavi kosmos okvir Bozjeg prestola u smislu sveprisutnosti - Bogu je uvek moguce biti na svakom mestu ali nema potrebe da to zaista bude slucaj - jer On sve vidi i sve zna iz svake pozicije i svaku poziciju.
...cekaj,da te nisam mozda zbunio - jel tebe buni pojam beskonacnost !??????????
Ne zbunjuje me beskonačnost, nego okvir beskonačosti.

Taasaako je,Njega neces naci u crvu nit u zmiji a nit u coveku jer su to Njegova stvorenja kjma je dao zivotni duh.
Sledece pitanje ?
Hajde jos neka plavusa ?

U okvirima kosmosa,svako je na svom mestu gde treba biti...
...to je za makro kosmicke prostore e sad za mikro neko bi molzda sporio tvoje prisustvo na ovom pdf-u umesto na Svastari ali je to vec subjektivni stav,nemoj se baviti takvima. :D
Evo opet okviri beskonačnog. :lol:

Za tebe sveprisutno nije baš sveprisutno i beskonačno nije sasvim beskonačno.
Božiji presto je sve što je stvorio, al zapravo nije sasvim sve, jer živa bića koja
je stvorio su van tog prestola.
 
Eeee tako kazi,sad sam te razumeo... :dash:

P.S. ...mora da je do mene,izgubio sam se totralno,posandrcale me plavuse danas sta mi tebalo da se uplicem u ovakve avanture...!? :sad2:
Zato sam ja i upala dobro kod jasne ne kod tebe.Da vas zaustavim da se ne poistoveti svet i bog.Magarac i bozija energija da.Pa jel.pricao magarac u starom zavetu koga je nacerao da prica haha
 
Ne zbunjuje me beskonačnost, nego okvir beskonačosti.


Evo opet okviri beskonačnog. :lol:

Za tebe sveprisutno nije baš sveprisutno i beskonačno nije sasvim beskonačno.
Božiji presto je sve što je stvorio, al zapravo nije sasvim sve, jer živa bića koja
je stvorio su van tog prestola.
Alooo Jasna,gde si,jesi nasla ono sto si trazila..?
Ah evo te:
 

Prilozi

  • how-to-make-your-fridge-better.jpg
    how-to-make-your-fridge-better.jpg
    113,6 KB · Pregleda: 2
Pa šta ćeš jadan sad kad si se izlupo za medalju, nego da vređaš.
Mislim, od početka vređaš, al sam te pustila da se upljuješ načisto.
Pazi ovamo - jesam li ti odgovorip sve sto si pitala a cak ti dao o jednu ilustraciju ?
Jesam !
Jesi li ti bila ta koja si nam pojasnila lepotu srpskog jezika s tvrdnjom da posto Bog nesto mrzi to onda znaci da je smrznut ?
Jesi !!!
Jesi li se ti pohvalila da je bolje biti plavusa nego ono sto je navodno Glasnik ?
Jesi !!!

I sta si sad na mene nasrnula kad ja samo koristim ono sto si nam ti iznela a nisi porekla ???
Ne znam sta vise od ovog ocekujes od mene,da mozda citam postove umesto tebe ?
...ili bi mozda vise htela da stavim neku plavu periku da bi se uz mene komotnije osecala...!?
Uuuups,ovo noje moja ideja vec tvoj zahtjev,kojeg sam se upravo setio...😁
 

Back
Top