čoveka cenim ne po onom što jeste, nego po putu kojim želi da ide?

Ti to mene nešto zajebavaš?
Mislim, obraćaš mi se u ženskom rodu i ta sranja?
Btw, vidim da si nabio preko 14k poruka na skloništu za plašljivce.

Ovo za zenski rod , to mi se omaklo zbog virdz, virdzina , a nisam gledao pol
A ovo za poruke, pa ocigledno sprdnja...ni jedne sekunde ja net ne shvatam nekim prostorom za bivstvovanje...
Pa ovo je toliko patoloska sredina i za tu zaebanciju, i to moram da dodam, nego kad nesto radim na kompu, pa za tih 5 min, naskraam nesto ovde..
Ranije sam smatrao forum mestom za razmenu ideja, sad vise to nije i ne smatram ga takvim...
Postao je chaterski, iliti u tvom recniku postao je dom, kuca, dvoriste mnogima...
Postao je humanizovan, a samim tim i bljak sto se tice razmisljanja...
 
što si tako negativan, patak...
ti znaš sve te net putnike, pa znaš da nisu nigde mrdnuli dupetom u realu?
btw, nisam htela, kako si gore napisao, nego sam hteo...
Da, da....reci patki šta si hteo! :hahaha:

- - - - - - - - - -

"Najdublja tajna života je da on nije proces otkrivanja, već proces stvaranja. Vi ne otkrivate sebe, već stvarate sebe nanovo. Nastojte, zato, ne da otkrijete Ko Ste, već da odredite Ko Želite Biti." NEALE DONALD WALSCH

šta mislite hm... :think:
ovo mi se sviđa! pozz
 
ili npr. tema bi mogla da glasi ovako:

čoveka cenim ne po onom što jeste, nego po cilju koji želi da dostigne.

šta mislite o ovom?

Ta izjava nema pojma. Totalno kontradiktorna i apsurdna.
"Coveka cenim po onome sto jeste, nego po cilju koji zeli da dostigne ili njegovom putu"
Covekovi izbori i ciljevi to je on sam, to je njegov odraz i njegova licnost....to je on sto jeste.
E sad kako u naslovu stoji i zivotni put...zapravo zivotni put uopste ne mora biti u saglasnosti sa necijim ciljevma i zeljama. Kako? Tako lepo, sto neko mozda stremi jako znacajnim i velikim ciljevima u odnosu na druge, a zivotni put mu je jako tezak, pun problema i uopste ne daje naznake da ce doci do svog cilja...To prilicno ume da demoralise. No, ako je neko prilicno jak i zna sta hoce apsolutno ga nijedna zivotna nedaca nece odvuci od postavljenog cilja. E to je necija licnost i ono sto on jeste.
 

Back
Top