brzo ili sloooow?

kako vise volite?

  • BRZZZZO !

  • DUUUUGO !


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Samantha Jouns:
A vidim ti volis brzo :D
....trebao si staviti SVE OD NAVEDENOG ,......
zavisi kako kad volim i brz sex koji je nekad bolji od dugackog,...ali ja volim ipak kada je dug sexa zestok kao Vodka ,...;) ja sam izdrzljiva :lol: :lol: :lol: :lol:
Evo, i ti se pridruzujem...sta ces? Nema opcija za nas izdrzljive :(
 
marco3dx:
daklem, kako vise volijete?

1. brz, kratak sex, tj max 5 minuta
ili
2. duuugi, bar sat vremena

Po meni: U zavisnosti u koje doba dana/noci, i osobe sa kojom vodis sex.
- 1* ako si u kres-varijanti, a da je doba dana, onda volim kratak, brz ali zestok seks.
- 2* sa voljenom osobom, preko dana, volim isto kratak ali eksplozivan sex sa jakim uzbudjenjem.
- 3* Duuuugi sex sa kvalitetnom predigrom, i usporenim ritmom, volim u kasne sate, gde uglavnom u takvoj poziciji dvoje voljenih spojeno zaspu(ONAKO SLATKO)
 
paradizo:
Po meni: U zavisnosti u koje doba dana/noci, i osobe sa kojom vodis sex.
- 1* ako si u kres-varijanti, a da je doba dana, onda volim kratak, brz ali zestok seks.
- 2* sa voljenom osobom, preko dana, volim isto kratak ali eksplozivan sex sa jakim uzbudjenjem.
- 3* Duuuugi sex sa kvalitetnom predigrom, i usporenim ritmom, volim u kasne sate, gde uglavnom u takvoj poziciji dvoje voljenih spojeno zaspu(ONAKO SLATKO)


Zanimljivo.... :-)
 
ja volim zestok seks, kad se sve desi onako na frku, ni odeca da se skine do kraja, najneobicnija poza i vrela vatra strasti! to je to! nema boljeg od toga...

p.s. za ove sto kazu da najvise vole "izmedju" ova dva ponudjena odgovora: mislio sam, sta vise volite?
 
Meni je stvarno 5 minuta fantastican osecaj,meni duze ne treba,ali za dalje,za drugi put odmah bez vadjenja,duzeg od nekoliko sekundi,treba mi malo duze i onda zato volim prvo brzo to jest kratko a posle dugo,malo brzo,malo sloooow.
 

Back
Top