...boj...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ajmo se malo uozbiljiti,. ovo je ozbiljno pitanje...

...dakle...ko od vas ima muda da uzme pušku, zolju, bajonet, ili šta vam već daju...i da ode dole da povrati teritoriju...?

pade mi nesto na paemt.
znas li koliko bi takvi opstali u ratu, cast nekim izuzecima??? manje nego ces ti opstati na forumu:hahaha::hahaha:
 
ljudi...svejedno jel čišćenje terena, juriš, ili neki drugi vid vojnog dejstvovanja...misim...zabole me...

...mislim na pušku uopšteno i odlazak dole...a to šta bi se dole radilo, nebitno je za moje pitanje...
 
okej...koliko vas bi imalo muda uzeti pušku i krenuti u čišćenje terena...?

Терен се прво преоре ВБР-ом... Сећаш се? Ако се не сећаш, можда може адем да ти помогне?
Па ако нешто остане... Може у ТЕ како се сада зову Косово А и Б, Рашку... Како год...
 
Терен се прво преоре ВБР-ом... Сећаш се? Ако се не сећаш, можда може адем да ти помогне?
Па ако нешто остане... Може у ТЕ како се сада зову Косово А и Б, Рашку... Како год...

šta znači skraćeno "VBR"...?

:per:

...brzo, brzo...na prvu...bez guglanja...:rtfm:

:lol:
 
Steta sto internet nije bio ovoliko popularn u Srbiji polovinom/krajem devedesetih, ratovi bi sasvim drugachije zavrshili da su se "forumski bataljoni" sruchili na neprijatelje.


Šteta što si se guzio i molio ceo svet da ti pomogne inače bi sada pisao negde iz Turske.

Ali nikada nije kasno......biće, biće.....
 
Steta sto internet nije bio ovoliko popularn u Srbiji polovinom/krajem devedesetih, ratovi bi sasvim drugachije zavrshili da su se "forumski bataljoni" sruchili na neprijatelje.

da znas da si u pravu. zamiljam poruku na forumu, meni upucenu.
posalji traktor u kojem su dva frizidera, jedan plazma, televizor,a ne keks, elktricni sporet, ali da bude sloboda, nemoj gorenje, ja sam srbin sa veliko "S", tri debela cebad, dolzi zima,za moje strce, neki kauc ili slicno...:hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top