...boj...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
По мени мало је глупаво и тендециозно поставити то питање на форуму.Али уколико би се десило да дође до тога узео бих учешће у том подухвату.

što je glupavo...da li zato što se podrazumeva da bi se svi odazvali, ili što se ovde samo zajebavamo i svi smo opasni i slini...?
 
što je glupavo...da li zato što se podrazumeva da bi se svi odazvali, ili što se ovde samo zajebavamo i svi smo opasni i slini...?

Који сви ? колико сам приметио има и оних који се не би одазвали а међу њима је и постављач теме.
Не може се тако уопштено говорити о рату типа да сутра избије рат да ли би сте учествовали у њему.Потребно је познавати све околности везане за њега па на основу њих направити процене шта се и како може урадити.
 
Ako je šta bilo dobro 1991.g. to je saznanje da se Balkan napokon mora očistiti od muslimana zauvek. U onom periodu takozvanog "bratva-jedinstva" imali ste pravu šansu za suživot i zaista blagostanje na ovim prostorima ali to ste jednostavno i jednostrano pogazili, uzeli ponovo mač u ruke kao bezbroj puta da dosada od XIII veka i nastavili da sečete njime a ne razmišljajući da ste ovde samo gosti.

A gosta tri dana dosta..... a bezobraznom gostu treba što pre dati otkaz i oterati iz kuće.
 
Poslednja izmena:
Који сви ? колико сам приметио има и оних који се не би одазвали а међу њима је и постављач теме.
Не може се тако уопштено говорити о рату типа да сутра избије рат да ли би сте учествовали у њему.Потребно је познавати све околности везане за њега па на основу њих направити процене шта се и како може урадити.

pa dobro...koji je tvoj predlog...?

...i da...prošao mi je ban dana 18.05.2010 u 11.00 časova...:ok:
 

Хвала...
То је оно кад заробиш птаршија, а он усран помиње само ВБР, ВБР... А ти му објасниш да је то оно чиме смо му тукли положаје и покажемо му ФАП-а... Онда дођу из 52. и одведу га негде... Ко зна... Далеко...
Додуше може и 130-ца...

.........
 
pa dobro...koji je tvoj predlog...?

...i da...prošao mi je ban dana 18.05.2010 u 11.00 časova...:ok:

Мој предлог је да се сачека промена односа снага у свету и за сваку акцију везану за јужну српску покрајину обезбедити подршку страних сила.У данашњим условима директан војни напад био би штетан узимајући у обзир НАТО снаге на терену.
 
Не уклапате се у хришћанску Европу никако!

A ti bi još kao neko ko je došao i tražio gostoprimstvo mačem i sekirom sada još i proterivao stosedeoce !?

Pa baš zato ćeš morati da se čistiš milom ili silom.


Druze mi nismo dosli , mi smo ovdje rodjeni i ovdje cemo ostati, a takvi fasisti kao vas dvojica, mozete samo da nam se sagnete da nam ....:mrgreen:
 
Мој предлог је да се сачека промена односа снага у свету и за сваку акцију везану за јужну српску покрајину обезбедити подршку страних сила.У данашњим условима директан војни напад био би штетан узимајући у обзир НАТО снаге на терену.

oćeš reći opet bi nam jebbali majku ko 99...

...ništa...sačekajmo i taj dan...

...samo me interesuje kojih stranih sila...? Rusije...? One koja nam uvek pomogne kad je frka, ili Kine...? ili neke treće...?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top