Bacite pogled na RTS1 - Oteto Kosovo

300px-ak-47_type_ii_part_dm-st-89-01131.jpg
 
Слоба је ментол, поравно би све до Драча да је био паметан, очекивало је народ српског националисту а добио страно комуњарско ђубре.

Upravo tako. Da sam bio na njegovom mestu siptara danas ne bi vise bilo na Balkanu pa makar samo 1 Srbin ostao ali njih bi zbrisao ne bi ih spasao niko i onda bi sam otisao u Hag u onaj sud i umirao bi od smeha. hahahahaa!!!!
 
Pa zato kupujes gorivo u pola cene od siptara i uvozis svinjetinu iz Brazila u pola cene....

Licemeru jedan.........

kako ti lazzes to je strasno . prava si ona zapadna licemerna lazovcina :roll:

gorivo koje kupujem nije siptarsko nego srpsko izaslo iz rafinerije NIS-a samo se na severnom kosmetu prodaje bez pdv-a jer nasi srbi ne placaju siptarima ni carinu ni porez .

al znas ti to dobro, samo volis tako da lazes :roll:
 
kako ti lazzes to je strasno . prava si ona zapadna licemerna lazovcina :roll:

gorivo koje kupujem nije siptarsko nego srpsko izaslo iz rafinerije NIS-a samo se na severnom kosmetu prodaje bez pdv-a jer nasi srbi ne placaju siptarima ni carinu ni porez .

al znas ti to dobro, samo volis tako da lazes :roll:

Jel to isto onako kao sa tri firme u delaveru? Tako lazem?

Cuti klosaru.... Naravno da placas srbima....:D
 
da to bi bas mnogo pomoglo Srbima na Kosovu :roll:

Pa ne bi mnogo,ali ne bi se sad picckarali slobini i djindjicevi........ne da nas nalozili da izgubimo energije za 2 rata.............a na kraju ce ispasti.......a niko od srba nije iskljucivo kriv za to stanje.
S jedne strane patriote su postale zagrizenije i primitivnije a sa druge strane demokrate potpuno atofirale sto se tice srbije.
 
Poslednja izmena:
Jel to isto onako kao sa tri firme u delaveru? Tako lazem?

Cuti klosaru.... Naravno da placas srbima....:D

nemoj tako on je suvi ekonomski genije sipci njemu benzin u pola cene , a on siptarima svinjetinu iz Brazila ,iako su muslici u vecini , nije ni cudo sto ga zovu Dzefri Saks :ok:

Јел имате нешто о филму да кажете?
 
Pa ne bi mnogo,ali ne bi se sad picckarali slobini i djindjicevi........ne da nas nalozili da izgubimo energije za 2 rata.............a na kraju ce ispasti.......a niko od srba nije iskljucivo kriv za to stanje.
S jedne strane patriote su postale zagrizenije i primitivnije a sa druge strane demokrate potpuno atofirale sto se tice srbije.
kako se pickaju kada su sada bas u ljubavi ,eno ih zayedno u vladi ko braca rodjena
 
Јел имате нешто о филму да кажете?

A sta to o filmu ima da se kaze? Sad ce 176 vas da kaze, mamu im siptarsku i... sta onda ? sta ce to da promeni? I ja se slazem sa svim sto je receno u filmu... ali to nista da promeni... niti ce promeniti... da ste bili pametni da uradite onako kako smo mi sa palestinom... ali vi ste hteli drugacije... sad je vreme za placanje
 

Back
Top