B 92

Losmilos

Aktivan član
Poruka
1.008
Posle duzeg vremena nateram danas sebe da ponovo pogledam B92 i samo se iznerviram... Sramota me da sam 5.oktobra bio protiv Milosevica jer ova vlast i konkretno ova TV stanica ce nas unakaziti. Jutros slusam voditeljku sa radija koja ima svoj termin i na TVu, dovela je nekog "magistra menadzmenta bezbednosti." Lik je radio studiju bezbednosti za gej paradu i toliko su prosirili pricu da su pljuvali Obraz, 1389, nacionalni stroj.... Onda su se presaltali na navijace koji su stalno zloupotrebljavani i da treba da se ispita ko stoji iza njih i ko ih finansira. Dakle sve ono sto su oni primenjivali protiv Milosevica sad im smeta. Navijaci su bilo dobri 2000te ali su sad zastranili. Nije da ih branim ali objektivno gledano oni su uvek bili takvi kakvi su i sad ako ne i gori... Veceras pustim informativni program kad Roksanda cita komentare sa sajta B92 o hapsenju Mladica i ispada kao da svi to podrzavaju. Omdah se setim kako su moje komentare probrano objavljivali tj da kada kazem nesto sto se slaze sa uredjivackom politikom to se i nadje medju komentarima dok obrnuto nema sanse. Isti taj B92 je dobio prostorije, dobio frkvenciju i ocigledno neograniceno pravo da pljuje po ovom narodu forsirajuci jednostrano vidjenje dogadjaja u Srbiji i okolini, forsirajuci Natasu Kandic i slicne srbomrsce, razne gayparade, osudjujuci Mladica i pre osude, velicajuci tudje zrtve a zanemarujuci nase.... Dakle mene je SRAMOTA jer do 2003 smo krenuli nekom vizijom a nakon toga otisli u 3 p..... m.... A ova televizija je zasluzila epitet U92!!!

kakvo je vase misljenje o ovoj temi?
 
A pa sa tim citanjem komentara sa B92 sajta su najbolji...to im nova fora...naravno proberu one koji njima odgovaraju mada u principu nema tu mnogo sta ni da se probira posto svaki komentar koji nije u skladu sa njihovom politikom oni ni ne objavljuju na sajtu
 
Posle duzeg vremena nateram danas sebe da ponovo pogledam B92 i samo se iznerviram... Sramota me da sam 5.oktobra bio protiv Milosevica jer ova vlast i konkretno ova TV stanica ce nas unakaziti. Jutros slusam voditeljku sa radija koja ima svoj termin i na TVu, dovela je nekog "magistra menadzmenta bezbednosti." Lik je radio studiju bezbednosti za gej paradu i toliko su prosirili pricu da su pljuvali Obraz, 1389, nacionalni stroj.... Onda su se presaltali na navijace koji su stalno zloupotrebljavani i da treba da se ispita ko stoji iza njih i ko ih finansira. Dakle sve ono sto su oni primenjivali protiv Milosevica sad im smeta. Navijaci su bilo dobri 2000te ali su sad zastranili. Nije da ih branim ali objektivno gledano oni su uvek bili takvi kakvi su i sad ako ne i gori... Veceras pustim informativni program kad Roksanda cita komentare sa sajta B92 o hapsenju Mladica i ispada kao da svi to podrzavaju. Omdah se setim kako su moje komentare probrano objavljivali tj da kada kazem nesto sto se slaze sa uredjivackom politikom to se i nadje medju komentarima dok obrnuto nema sanse. Isti taj B92 je dobio prostorije, dobio frkvenciju i ocigledno neograniceno pravo da pljuje po ovom narodu forsirajuci jednostrano vidjenje dogadjaja u Srbiji i okolini, forsirajuci Natasu Kandic i slicne srbomrsce, razne gayparade, osudjujuci Mladica i pre osude, velicajuci tudje zrtve a zanemarujuci nase.... Dakle mene je SRAMOTA jer do 2003 smo krenuli nekom vizijom a nakon toga otisli u 3 p..... m.... A ova televizija je zasluzila epitet U92!!!

kakvo je vase misljenje o ovoj temi?

Ako ti se ne svidja B92 onda ga nemoj ni gledati . Ne znam sta bi iko mogo jos da ti kaze .

A to sto oni imaju odredjenu politiku ili forsiraju neku odredjenu politiku to je njihova stvar , pa i njih neko sponzorise , samo hvala bogu ne narod kao sto je slucaj sa RTS .

Placam taksu za najgluplju televiziju na Balkanu koju nikadi ne gledam . Al to ti je harac bato , nemas da biras . A b92 sta prikazuje , sta me briga , valjda ovaj narod ima mozak pa ume samostalno da razmishlja . Ima i mnogo retardiranijih televizija koje srecom nisu tako popularne ...

A sad ti i geyparada smeta ? Tebi je bas zajeban ovaj zivot . Zamisli da zivis u New Yorku gde svakodnevno mozes videti dva deckina kako se zvaljakaju i grle :per: ...

Mozda je za tebe ipak normalnije ici po ulicama sa palicom i tuci svaku osobu koja lici na pedera ? Sto je sasvim verovatno jer ipak je ovo bedna brdovita Srbija ...
 
kakvo je vase misljenje o ovoj temi?

RTS 90-ih je bio bezazlena televizija u odnosu na danasnji B92. Tad je bio Dnevnik i po koja propagandna emisija u korist rezima milosevica. Na B92 je konstantna propaganda protiv politickih neistomisljenika politike koju vode predstavnice NVO "navodna zastita ljudskih prava" sektora i partija poput LDP i LSV.
 
Uvodni post ti je topla voda.

Ali je svejedno tačno da mi je RTS gori, velikim delom baš zbog te preplate, koju doduše ne plaćam, ali smatram da je sramno tražiti od naroda pare za to smeće, na kom ne znaš šta je gore. Da l' reprize, da l' naša šugava liga, da l'... Ma ne znaš stvarno.

Torrente Bgd:
Ja sam tamo banovan do 2017-e godine i to zbog avatara

Nešto na foru da za avatar NISI imao zastavu LGBT, ili barem precrtanu zastavu Srbije, ili ako ništa drugo ono Teofila Pančića, što je samo po sebi dovoljno za barem jednodecenijski ban?
 
Ako ti se ne svidja B92 onda ga nemoj ni gledati . Ne znam sta bi iko mogo jos da ti kaze .

A to sto oni imaju odredjenu politiku ili forsiraju neku odredjenu politiku to je njihova stvar , pa i njih neko sponzorise , samo hvala bogu ne narod kao sto je slucaj sa RTS .

Placam taksu za najgluplju televiziju na Balkanu koju nikadi ne gledam . Al to ti je harac bato , nemas da biras . A b92 sta prikazuje , sta me briga , valjda ovaj narod ima mozak pa ume samostalno da razmishlja . Ima i mnogo retardiranijih televizija koje srecom nisu tako popularne ...

A sad ti i geyparada smeta ? Tebi je bas zajeban ovaj zivot . Zamisli da zivis u New Yorku gde svakodnevno mozes videti dva deckina kako se zvaljakaju i grle :per: ...

Mozda je za tebe ipak normalnije ici po ulicama sa palicom i tuci svaku osobu koja lici na pedera ? Sto je sasvim verovatno jer ipak je ovo bedna brdovita Srbija ...

nisam nigde rekao da mi smeta gay parada, propustio si poentu... rec je o tome da se mnogo manje bave mnogo ozbiljnijim problemima od same gay parade i da te teme isuvise forsiraju.
 
nisam nigde rekao da mi smeta gay parada, propustio si poentu... rec je o tome da se mnogo manje bave mnogo ozbiljnijim problemima od same gay parade i da te teme isuvise forsiraju.

A pa B92 je uvek tu u sluzbi onih koji ih finansiraju.

Sada su u nevidjenoj kampanji koja ima za cilj da se u Srbiji zabrani svaka moguca organizacija koja je nacionalno i patriotski orijentisana, kad je ubijen Djindjic takodje su bili na mesti dogadjaja , kada je bilo potrebno da se ugled crkve sroza non stop su forsirali raznorazne lose vesti vezane za istu ...itd...itd....Dug je spisak zlocina B92
 
RTS 90-ih je bio bezazlena televizija u odnosu na danasnji B92. Tad je bio Dnevnik i po koja propagandna emisija u korist rezima milosevica. Na B92 je konstantna propaganda protiv politickih neistomisljenika politike koju vode predstavnice NVO "navodna zastita ljudskih prava" sektora i partija poput LDP i LSV.

Koji bre rts 90' :hahaha:

To sve izgovor za chobane,sve da brojis ne mozes 5 postenih manipulacija da im nadjes........samo izvikano i nista vise.

B92.......evo ja cu kao neuk.....u roku od 5 minuta u svakom njihovom programu da ti nadjem preko 20 pokusaja manipulacije,koje u odredjenim trenucima prelaze u klasican psihicki teror.......nebitno sto ih ja ne gotivim,oni se sluze teskim psiholoshkim napadima a to ti cak i na ovoj temi potvrdjuju njihovi ljubitelji.

U roku od jednog dana i da ne pominjem.:roll:
 
Mene samo brine sto oni vise nemaju finansijera,a kako stvari stoje vecina ce se uhlebiti na RTS.Nek' nam je Bog u pomoci kad oni budu kreirali uredjivacku politiku.

A..mi cemo to jos i da placamo.
 
Posle duzeg vremena nateram danas sebe da ponovo pogledam B92 i samo se iznerviram... Sramota me da sam 5.oktobra bio protiv Milosevica jer ova vlast i konkretno ova TV stanica ce nas unakaziti. Jutros slusam voditeljku sa radija koja ima svoj termin i na TVu, dovela je nekog "magistra menadzmenta bezbednosti." Lik je radio studiju bezbednosti za gej paradu i toliko su prosirili pricu da su pljuvali Obraz, 1389, nacionalni stroj.... Onda su se presaltali na navijace koji su stalno zloupotrebljavani i da treba da se ispita ko stoji iza njih i ko ih finansira. Dakle sve ono sto su oni primenjivali protiv Milosevica sad im smeta. Navijaci su bilo dobri 2000te ali su sad zastranili. Nije da ih branim ali objektivno gledano oni su uvek bili takvi kakvi su i sad ako ne i gori... Veceras pustim informativni program kad Roksanda cita komentare sa sajta B92 o hapsenju Mladica i ispada kao da svi to podrzavaju. Omdah se setim kako su moje komentare probrano objavljivali tj da kada kazem nesto sto se slaze sa uredjivackom politikom to se i nadje medju komentarima dok obrnuto nema sanse. Isti taj B92 je dobio prostorije, dobio frkvenciju i ocigledno neograniceno pravo da pljuje po ovom narodu forsirajuci jednostrano vidjenje dogadjaja u Srbiji i okolini, forsirajuci Natasu Kandic i slicne srbomrsce, razne gayparade, osudjujuci Mladica i pre osude, velicajuci tudje zrtve a zanemarujuci nase.... Dakle mene je SRAMOTA jer do 2003 smo krenuli nekom vizijom a nakon toga otisli u 3 p..... m.... A ova televizija je zasluzila epitet U92!!!

kakvo je vase misljenje o ovoj temi?

Nemoj da se ljutiš,ali ako hoćeš baš iskreno....baš me zabole racku!:D
 
Mene su banovali na B92 barem 5 puta. Kad me banuju jednom, upotrebim hide ip program ili proxy server i preregistrujem se sa drugim nickom, al ne pomaze, pre ili kasnije ma banuju opet:) Fora je u tome da sam bio maksimalno korektan,civilizovan, nisam nikoga vredjao, nazivao ruznim imenima, provocirao, samo sam iznosio svoje misljenje koje je ocito suprotno njihovom i to je to.
Tamo se inace skupila gomila fanatika, mrzitelja svega sto pocinje na Sr, isfrustriranih i bolesnih likova kojima je jedino zajednicko da boluju od bolesti zvane-sto-vise-pljujem-po Srbiji, ja-sam-veci-"demokrata".
Pogledajte recimo na forumu politika topik Sig heil Srbijo gde nekakav bivsi pukovnik, sada u Engleskoj objavljuje pismo koje je poslao engleskim vlastima gde trazi da Engleska stopira prijem Srbije u EU, zato sto je "fasisticka","nacisticka", itd vlast zabranila gej paradu.:) Posle se hvali kako iskreno mrzi Srbiju a vecina komentara su pozitivna.
Omiljena im je fora da neko od njihove psiho ekipe izabere opozicionara i pocne ga vredjati najpogrdnijim nazivima, znaci mogu vas nazvati majmunom,ludakom,nacistom.govnetom,stokom,itd a ako vi odgovorite najbezazlenije na to, ako ga recimo nazovete pacenikom ili covekom kome je potrebna strucna pomoc, onda vas banuju zbog vredjanja sugovornika:):) Njemu naravno nista.
Ako me pitate zasto sam i dalje tamo, pa volim da ih nerviram, sta mogu, to je jace od mene:)
 
ТВ Б-92 .... 'демократско чедо' које тако здушно и ревносно ... пропагира и шири 'демократију' ! :worth:
 
Pogledajte recimo na forumu politika topik Sig heil Srbijo gde nekakav bivsi pukovnik, sada u Engleskoj objavljuje pismo koje je poslao engleskim vlastima gde trazi da Engleska stopira prijem Srbije u EU, zato sto je "fasisticka","nacisticka", itd vlast zabranila gej paradu.:) Posle se hvali kako iskreno mrzi Srbiju a vecina komentara su pozitivna.

Hahahaha, Vladan?
 

Back
Top