B 92

Јеси видео кад на интервјуу између Ћосића и Кустурице, Ћосић ослови Кусту са "Коштунице", они имају ПАРАНОЈУ :zcepanje:

Мислим да су они у тој "херметичкој конзерви" званој Б92 постали згодна група за лечење у некој установи ЛАЗА ЛАЗАРЕВИЋ и слично.....:mrgreen::hahaha:стално их неко прогони, неки фашисти, екстремисти, хулигани, говор мржње, попови их јуре, сад сам чула да су ударили на попове, кажу да попови не смеју да говоре да се лош плод "...у огањ баца...." кажу да је то "говор мржње", и то што попови говоре за параду поноса да је СОДОМА И ГОМОРА, кажу да је и то говор мржње....:mrgreen:

Чак је Ћосић питао то Кусту, да му објасни....хаха да човек не поверује....

МИСЛИМ ДА СУ ОНИ КОМПЛЕТНО БОЛЕСНИ :mrgreen:
 
Mene su banovali na B92 barem 5 puta. Kad me banuju jednom, upotrebim hide ip program ili proxy server i preregistrujem se sa drugim nickom, al ne pomaze, pre ili kasnije ma banuju opet:) .........................
Ako me pitate zasto sam i dalje tamo, pa volim da ih nerviram, sta mogu, to je jace od mene:)

Ako zelis da ih i dalje nerviras onda konstantno moras koristiti redirektovan IP, jer ako ga koristis samo za registraciju naci ce te oni opet:per:
 
Ako zelis da ih i dalje nerviras onda konstantno moras koristiti redirektovan IP, jer ako ga koristis samo za registraciju naci ce te oni opet:per:

Naravno, izaberem samo jedan proxy recimo i onda samo jedan nick guram sa tog servera, evo mogu tebi recimo da preporucim jedan dobar, ako zatreba, a to je
unblockmyspace.me.
Stvar je u tome da im smeta svako oponiranje, dovoljno je da kazem da Srbija definitivnio nije nacisticka drzava i ban se vec krcka, to je veliko svetogrdje tamo:whistling:
 
Ako ti se ne svidja B92 onda ga nemoj ni gledati . Ne znam sta bi iko mogo jos da ti kaze .

A to sto oni imaju odredjenu politiku ili forsiraju neku odredjenu politiku to je njihova stvar , pa i njih neko sponzorise , samo hvala bogu ne narod kao sto je slucaj sa RTS .

Placam taksu za najgluplju televiziju na Balkanu koju nikadi ne gledam . Al to ti je harac bato , nemas da biras . A b92 sta prikazuje , sta me briga , valjda ovaj narod ima mozak pa ume samostalno da razmishlja . Ima i mnogo retardiranijih televizija koje srecom nisu tako popularne ...

A sad ti i geyparada smeta ? Tebi je bas zajeban ovaj zivot . Zamisli da zivis u New Yorku gde svakodnevno mozes videti dva deckina kako se zvaljakaju i grle :per: ...

Mozda je za tebe ipak normalnije ici po ulicama sa palicom i tuci svaku osobu koja lici na pedera ? Sto je sasvim verovatno jer ipak je ovo bedna brdovita Srbija ...

Pa i ti imas izbor . Ako ti se Srbija ne svidja , a ti lepo u naprednu i EU Bugarsku . Tamo je Evropska Unija .

Za Britaniju, Nemacku i Francusku nisi , jer su to bile velike sile koje su imale kolonije . A ni Srbija ne moze da bude kao te drzave , jer nije bila kolonijalna sila . Srbija moze da se vine dovisina Bugarske i Rumunije .
Malio li je .
 
За оне, који верују у објективне медије... и Деда-Мраза :

''Сасвим је логично што се индустрија односа са јавношћу развија управо у оним друштвима у којима је демократија била развијена. Ако се људи могу контролисати уз примену силе, онда није толико важно контролисати шта они мисле и осећају. Али, ако се изгуби способнопст да се људи контролишу силом, постаје неопходно да се контролишу њихови ставови и мишљења'' ...... Наом Чомски - контрола медија
 
Mene su banovali na B92 barem 5 puta. Kad me banuju jednom, upotrebim hide ip program ili proxy server i preregistrujem se sa drugim nickom, al ne pomaze, pre ili kasnije ma banuju opet:) Fora je u tome da sam bio maksimalno korektan,civilizovan, nisam nikoga vredjao, nazivao ruznim imenima, provocirao, samo sam iznosio svoje misljenje koje je ocito suprotno njihovom i to je to.
Tamo se inace skupila gomila fanatika, mrzitelja svega sto pocinje na Sr, isfrustriranih i bolesnih likova kojima je jedino zajednicko da boluju od bolesti zvane-sto-vise-pljujem-po Srbiji, ja-sam-veci-"demokrata".
Pogledajte recimo na forumu politika topik Sig heil Srbijo gde nekakav bivsi pukovnik, sada u Engleskoj objavljuje pismo koje je poslao engleskim vlastima gde trazi da Engleska stopira prijem Srbije u EU, zato sto je "fasisticka","nacisticka", itd vlast zabranila gej paradu.:) Posle se hvali kako iskreno mrzi Srbiju a vecina komentara su pozitivna.
Omiljena im je fora da neko od njihove psiho ekipe izabere opozicionara i pocne ga vredjati najpogrdnijim nazivima, znaci mogu vas nazvati majmunom,ludakom,nacistom.govnetom,stokom,itd a ako vi odgovorite najbezazlenije na to, ako ga recimo nazovete pacenikom ili covekom kome je potrebna strucna pomoc, onda vas banuju zbog vredjanja sugovornika:):) Njemu naravno nista.
Ako me pitate zasto sam i dalje tamo, pa volim da ih nerviram, sta mogu, to je jace od mene:)

Upravo to.... Ja i nisam hteo vise da se registrujem jer svaki normalan komentar, civilizovan i krajnje koretan oni banuju. A ako bi se neko javio da hvali npr Natasu Kandic onda bi mu verovatno komentar citali na svim vestima....
 
Јеси видео кад на интервјуу између Ћосића и Кустурице, Ћосић ослови Кусту са "Коштунице", они имају ПАРАНОЈУ :zcepanje:

Мислим да су они у тој "херметичкој конзерви" званој Б92 постали згодна група за лечење у некој установи ЛАЗА ЛАЗАРЕВИЋ и слично.....:mrgreen::hahaha:стално их неко прогони, неки фашисти, екстремисти, хулигани, говор мржње, попови их јуре, сад сам чула да су ударили на попове, кажу да попови не смеју да говоре да се лош плод "...у огањ баца...." кажу да је то "говор мржње", и то што попови говоре за параду поноса да је СОДОМА И ГОМОРА, кажу да је и то говор мржње....:mrgreen:

Чак је Ћосић питао то Кусту, да му објасни....хаха да човек не поверује....

МИСЛИМ ДА СУ ОНИ КОМПЛЕТНО БОЛЕСНИ :mrgreen:

e i ja sam to primetio... I to kako su Srbi i Crnogorci nepozeljni u Splitu je bila samo jedna od mnogih vesti a stav jednog svestenog lica koji je uistinu u vrhu SPC oni tretiraju kao govor mrznje i prete robijom do 3 godine... A u Kusturici trazili jos jednog neprijatelja, novog Kostunicu :)) Nikad pre nisam glasao za DSS ali su posle ovih pacenika sa B92 i ostrenja svih medija protiv njih dobili moj glas. Kad vec nemam za koga da glasam onda mogu samo da iskuliram ove izbore ili da dam glas nekom ko ce ih samo nervirati....
 
Interesantno je da televiziju koja je najgora i koju navodno niko ne gleda,

non-stop citiramo, komentarisemo i naravno najvise gledamo.

U cemu je kljuc tolikog uspeha te televizije?
 
Poslednja izmena:

Back
Top