Auto - radionica, potraznja delova

:gace:Hteo bi da kupim opel vektru 98g. a da prodam fiata dali se isplati koje su njegove boljke i mane pozdrav i hvala
Mices ragu i prelazis na visi nivo vjeruj... Nemoj da gledas na ovo sto pisu letva volana itd... Mozda je spona najveci problem kod Vectri , 3 puta sam je mijenjao za mjesec dana (na moju) ,ali glavna moc je MOTOR , ako ga redovno odrzavas nema mu smrti...
 
Mices ragu i prelazis na visi nivo vjeruj... Nemoj da gledas na ovo sto pisu letva volana itd... Mozda je spona najveci problem kod Vectri , 3 puta sam je mijenjao za mjesec dana (na moju) ,ali glavna moc je MOTOR , ako ga redovno odrzavas nema mu smrti...

Irvase, i ta vektra je korozivna a evo joj ide 12-ta godina.Sad za malo vise para moze da se uzme Vecta C tj. za oko 6000 a mnogo je bolji auto i nije jeftina za odrzavanje ali motori su extra.Imao sam u jednom momentu na placu 4 komada a nijedna nije presla ispod 350000 km ovaj hteo sam reci 120000kmz:lol: i radile su ko sat. Znaci,das mi 6000 i ja ti dam vektru 1,8 sa 60000 km a 2003 a to sto ti malo fali pozajmi i dobijes auto mladji 5 godina i noviji model.
 

Back
Top