Poslednje upozorenje Rusije da sa F-16 avionima postaje direktna nuklearna NATO pretnja Rusiji

nesko101

Elita
Poruka
18.481
Autorska
Svi na zapadu misle da su F-16 avioni prekretnica i da bi onda Ukrajina mogla da zaustavi Rusiju ali to nikakve veze nema jer prava istina je u tome šo ti avioni mogu da nose nukleano oružje i svaki borbeni let prema Rusiji biće Ruska ruka na crvenom dugmetu.A da li ste uopšte svesni šta to znači?
To znači da će i niži oficiri u Ruskom lancu komande imati ovlašćenje da upotrebe nuklearno taktičko oružje a to znači sam svetski rat.
Posle toga se više narod u državama neće pitati nego samo ginuti kao Ukrajinci sada.

Rusi znaju da sa Ukrajincima mogu da izađu na kraj (i to jedva) samo ako ovi koriste luk i strelu pa svaki put kad dobiju neko modernije oružje, kakvo inače ima i Rusija, onda drame i kukaju. Rat nije rat ako je protivnik sa fer uslovima, mora da bude iživljavanje nad slabijim ;)

Po meni, više upozoravaju, nego što kukaju i drame. Ograđuju se,.. pravdaju. Bilo je u početku, da će Ukrajini dati ( tačnije: prodati) samo oružje za odbranu svoje teritorije.
... Rat nije rat ako je protivnik sa fer uslovima, mora da bude iživljavanje nad slabijim ;)
A, što je Ukrajina onda ušla u rat ? Mislili su da će se oni "iživljavati" nad Rusima ?

NATO vojni savez kada je otpočeo nezakonitu agresiju na SRJ posle mesec dana je srušio mostove u NS i gađao ciljeve po Beogradu,
Generalštab , Slobinu kuću, CK Kulu Ušče.....

ovi Rusi su neozbiljni....... godine prolaze a oni samo prete a u Kijevu žuuke.
Disco-Radio-Hall-kiev9.jpg

Autorska
Svi na zapadu misle da su F-16 avioni prekretnica i da bi onda Ukrajina mogla da zaustavi Rusiju ali to nikakve veze nema jer prava istina je u tome šo ti avioni mogu da nose nukleano oružje i svaki borbeni let prema Rusiji biće Ruska ruka na crvenom dugmetu.A da li ste uopšte svesni šta to znači?
To znači da će i niži oficiri u Ruskom lancu komande imati ovlašćenje da upotrebe nuklearno taktičko oružje a to znači sam svetski rat.
Posle toga se više narod u državama neće pitati nego samo ginuti kao Ukrajinci sada.
...neće ginuti kao ukrajinci sada..ginut će kao palestinci u Gazi...uzmi sliu Gaze i reci sebi - ovo je Brisel...

NATO vojni savez kada je otpočeo nezakonitu agresiju na SRJ posle mesec dana je srušio mostove u NS i gađao ciljeve po Beogradu,
Generalštab , Slobinu kuću, CK Kulu Ušče.....

ovi Rusi su neozbiljni....... godine prolaze a oni samo prete a u Kijevu žuuke.
Pogledajte prilog 1556131
putin je prelazna faza...konačna je staljin...nisam mislio na ideologiju nego na stil rada...

Hahaha koja smijurija. Ta izlapela Rusija je ušla u rovovski rat protiv Ukrajinaca i oni prijete nekome Maaaaarš. Nego gdje su im oni tenkovi silni. Na paradi bio jedan 😂😄😂😄
Pa Rusiji ne treba nijedan tenk, avion, kamion, puska....Sa onim raketama koje imaju, kad bi stvarno hteli da pocnu da j*bu kevu, mogli bi vrlo lako da pobede svakoga.

Taj sukob polako ali neuzastavljivo klizi ka nuklearnom ratu.Preživeli će jednog dana analizirati ovo i druga saopštenja u cilju sagledavanja bitnih okolnosti u pogledu zaključka ko je izazvao nuklearnu katastrofu.
Moja poruka svima
uživajte u ovim poslednjim mesecima ili danima kad još ne morate da mislite na visinu radijacije.
Ne morate da štedite novac.

Autorska
докле ?

прете једни прете други... дугме црвено...

са тим се не прети

оружје или потежеш или не

не упозораваш

када извучеш пуцаш, иначе не потежи

Autorska
Jednoga dana će i upotrebiti nuklearno oružje. Vecina vodećih zemalja nije normalna, masovno unistenje je neminovno.
Svet vode bolesnici.

Back