Хитна психолошка заштита од женске хистерије и агресије.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rusdrugsrba

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
259
Пустите овај видео ако Ваша жена почне да вришти или се понаша агресивно. Требало би да помогне, овај видео има снажну позитивну енергију. У сваком случају, увек ми помаже...

Да ли знате сличне заштитне видео против женске агресије?

Пустите овај видео ако Ваша жена почне да вришти или се понаша агресивно. Требало би да помогне, овај видео има снажну позитивну енергију. У сваком случају, увек ми помаже...

Devi maa Kaalima

Poslednja izmena:

VIDEO ne znam, samo znam da se od prgavih ljudi treba skloniti da nam ne bi izazvali neko grozno oboljenje.
Nek' te volim kao oči, ako si toksikant... moram da bežim.
Mene Bog nije poslao ovde da trpim to.
Mogu dosta da trpim, ali samo pojedine stvari.

VIDEO ne znam, samo znam da se od prgavih ljudi treba skloniti da nam ne bi izazvali neko grozno oboljenje.
Nek' te volim kao oči, ako si toksikant... moram da bežim.
Mene Bog nije poslao ovde da trpim to.
Mogu dosta da trpim, ali samo pojedine stvari.
Да, наравно. Али када се појаве заједничка деца, више не можемо да бежимо, јер жена користи децу као таоце...

Да, наравно. Али када се појаве заједничка деца, више не можемо да бежимо, јер жена користи децу као таоце...
Grozno. Moj čovek nije moj talac. Slobodan je da ide gde hoće i radi šta hoće.
Ja sam takođe slobodna, ali pazim na ponašanje.

Ta situacija jeste opasna i ogroman je problem danasnjice, a tako je zakonski ustrojeno radi unustenja porodice.

Ne postoji ženska histerija i agresija. Postoji samo muškarac koji:

▪️Ne zarađuje dovoljno
▪️Ima EQ novorođenog pačeta
▪️Zapustio se, oćelavio i zaboravio šta znači dezedorans

Svaka ženska histerija i agresija je odgovor na jednu od te tri stavke, a u slučaju da se sve tri jave odjednom, moguć je i nervni slom i hospitalizacija.

qwerzuiošas, isprobavam tastaturu. Vrag je zaposeo i ne pušta, to j moj svakonevni rubikon.
Ako ću da biraem između histerije i depresije, biram 'isteriju. Pesimisti kažu da tertium non datur. A ja svoje mišljenje nemam.

Da, depresija je strašna, ali ne bih ni da mi se skače po glavi svakonevno. To je ružno, loše i štetno.

Ne postoji ženska histerija i agresija. Postoji samo muškarac koji:

▪️Ne zarađuje dovoljno
▪️Ima EQ novorođenog pačeta
▪️Zapustio se, oćelavio i zaboravio šta znači dezedorans

Svaka ženska histerija i agresija je odgovor na jednu od te tri stavke, a u slučaju da se sve tri jave odjednom, moguć je i nervni slom i hospitalizacija.
Recept za kres šeme ceo život...:lol:

Poslednja izmena:

U kojoj ti pećini živiš, može li se znati? :mrgreen: Da li si nekad, u životu, pročitao neku literaturu vezanu za uzroke histerije, kao psihološkog problema i šta im je uzrok? Ako nisi, moj drugarskisrpski savet ti je da se maneš foruma i uzmeš malo da čitaš još nešto osim izjava i yt sa mizoginim tipovima i njihovom učenju, ili se brate lepo preseli kod Amiša, mada i kod njih žene imaju više slobode i poštovanja od ovih nebuloza koje ti ovde propagiraš.

U kojoj ti pećini živiš, može li se znati? :mrgreen: Da li si nekad, u životu, pročitao neku literaturu vezanu za uzroke histerije, kao psihološkog problema i šta im je uzrok? Ako nisi, moj drugarskisrpski savet ti je da se maneš foruma i uzmeš malo da čitaš još nešto osim izjava i yt sa mizoginim tipovima i njihovom učenju, ili se brate lepo preseli kod Amiša, mada i kod njih žene imaju više slobode i poštovanja od ovih nebuloza koje ti ovde propagiraš.
FROJDOVAC sam.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back